Eurovision 2012!

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η Σουηδία θα κερδίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
εγω αγαπαω JEDWARD :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
δικαια η σουηδία ωραίο τραγούδι και ωραία σκηνική παρουσία!
παρα τις γειτονικές ψήφους πάντα η χωρα με το καλύτερο τραγούδι θα κερδίσει!
εγώ ψήφισα ιταλία αν και το αγαπημένο μου ήταν αυτό των σκοπιων που συνεχίζουν την propaganda τους σταθερά,,,

κύπρος και ελλάδα τα πήγαν πολύ μέτρια πιστεύω καθαρά λόγω φωνητικών ικανοτήτων καθώς φέτος υπήρχαν παρα πολλοί καλοί τραγουδιστές!


omws about greece δεν πρέπει να δίνονται πολλά λεφτά,
αυτό που πρέπει να γίνεται είναι ένας διαγωνισμός όπου οποιος θέλει να εκπροσωπήσει την ελλάδα να έχει δικαίωμα να υποβάλει ένα τραγούδι έπειτα να ξεχωρίζονται τα 15 καλύτερα και μετά να γίνεται μια low budjet παρουσίαση που θα ψηφίζεται το καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
η ισλανδία στον πάτο..αίσχος πραγματικά,αλλά θα μου πείτε..ποιον έχει γείτονα ή έστω μια οικειότερη προς αυτήν χώρα;η σουηδία ήταν ευχάριστο τραγούδι,αξιόλογος στίχος,τρομερή φωνή,αλλά μέχρι εκεί..μέσα στην πεντάδα ας ήταν,τώρα πρώτο θα μπορούσε να βγει και της ισλανδίας! <3 η δική μας συμμετοχή τώρα...αναμενόμενο δεν ήταν να πάρει την κάθοδο;εγώ πιστεύω πως η ελευθερία όσο ελευθέρων ηθών κι αν φαίνεται σε κάποιους ίσως λόγω και της παρουσίας της,είναι καλή και γλυκύτατη κοπέλα..τώρα αν το τραγούδί ήταν ευτελές (ειδικά ο στίχος),είναι θέμα για το οποίο δεν ευθύνεται εκείνη! ;) αλβανία φωνάρα,αλλά το τραγούδι δε μου άρεσε..της τουρκίας μια χαρά ήταν μωρέ..ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΑΝΤΗΡΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως η εποχή που πήγαινες στην Eurovision με την μπλούζα που την είχες κάνει φόρεμα, με ένα χαζοτράγουδο και βγάζοντας τον κ**ο έξω και κέρδιζες, πέρασε.Και τέλοσπαντων η δικιά μας δεν το είχε, η κοπέλα. Η Σουηδία που είχε ένα πραγματικά ωραίο τραγούδι, κέρδισε και με διαφορά. Και ούτε χορευτές χρειάστηκε η σουηδέζα, ούτε εντυπωσιακά ρούχα, ούτε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ρε,η Αδάμου ήταν πολύ καλύτερη απ'τη δικιά μας και την πέρασε μόνο για μία θέση,wtf :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Η Μολδαβία έπρεπε να βγει στην πρώτη τριάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
H νίκη τους Σουηδιας αναμενόμενη. Πολύ ωραίο τραγούδι!
Η δικιά μας αν και χαμηλά δεν πειράζει την επόμενη φορά.. Η Ήβη άξιζε πολλές θέσεις παραπάνω.. :(
Ήταν πολύ ωραίο τραγούδι.. :cry_x:
Οι μπαμπούσκες 2ες!!! :yahoo: Αυτα είναι! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπράβο στην σουηδία που κέρδισε είχε πολύ ωραίο τραγούδι!
Οι γιαγιάδες θεές δεν το συζητώ :P
Και ο γερμανός κούκλος:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Η Σουηδία ναι είχε πολύ ωραίο τραγούδι! :D
Η Κύπρος θα έπρεπε να ήταν ψηλότερα ..:worry:

Gate4 θα συμφωνήσω..ο Γερμανός ήταν κούκλος! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ήταν και είχε πολύ καλό τραγούδι.. Νομίζω έπρεπε να είναι πιο ψηλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Η Σουηδία άξιζε να νικήσει!!! Άψογο το τραγούδι και η παρουσία της! Ελλάδα και Κύπρος σίγουρα πιο ψηλά!!! Μου άρεσαν επίσης: Ρουμανία ,Γαλλία , Γερμανία , Αλβανία (η κοπέλα είχε φωνάρα αν και για το τραγούδι δεν εντυπωσιάστηκα πολύ), Ιταλία , Ελλάδα , Κύπρος , Σουηδία και λίγο της Ρωσίας ( ήταν πολύ γλυκούλες οι γιαγιάδες):):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
φετος υπηρχαν πολυ καλα τραγουδια, λιγες εως ελαχιστες κιτς εμφανισεις και καμια τρανσεξουαλ! και γενικοτερα ηταν ενας πολυ ποιοτικος διαγωνισμος οσον αφορα τα τραγουδια. και εμεις θελαμε να χτυπησουμε τοσο ωραια τραγουδια με το καρακιτσαριο και την τσοντα? οκ ρε παιδια, ελεος!

(ΥΓ κομματαρα της Σουηδιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
εχουν βγει τα αποτελεσματα κριτων και κοινου ξεχωριστα

https://en.wikipedia.org/wiki/Eurovision_Song_Contest_2012

Βγήκαμε στην 9η θεση στη ψηφοφορια του κοινου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top