Γενικό -  Bοηθήματα Α' Λυκείου

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
μαθηματικα μπάρλας!
φυσική δεν ξέρω..
γενικα φυσικη αυτοι ειναι καλοι να ξερεις: σαββαλας, παναγιωτακοπουλος, μαθιουδακης, δημοπουλος

μαθηματικα αν οχι μπαρλας τοτε στεργιου-νακης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ό,τι έγραψα στο παραπάνω μου ποστ, είναι το καλύτερο. Αν τα έχεις είσαι κομπλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
μαθηματικα μπάρλας!
φυσική δεν ξέρω..
γενικα φυσικη αυτοι ειναι καλοι να ξερεις: σαββαλας, παναγιωτακοπουλος, μαθιουδακης, δημοπουλος

μαθηματικα αν οχι μπαρλας τοτε στεργιου-νακης
Για φυσική, ο Σαββάλας είναι μονόδρομος (συγγραφείς οι αδελφοί Σαββάλα).

Εγγύηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Χημεία--> Σαλτερής για κάθε λεπτομέρεια.

Δεν άντεξα, πήρα και του Μπάρλα. :P Ο Στεργίου όμως νομίζω πως έχει πιο δύσκολες ασκήσεις.

:'(:'(:'(


Αφού είχες.Τί το ήθελες το δεύτερο;:confused:
Άσε που κανονικά εσύ ούτε ένα δεν θα έπρεπε να πάρεις μιας και που θα πας φροντιστήριο.Έχουν δικά τους αυτοί..

Αν περιμένω από το φροντιστήριο την 2-3 ασκήσεις που θα μου βάλουν παραπάνω από το σχολείο, σώθηκα. Και στο κάτω κάτω δεν θα δικαιολογηθώ κιόλας σε κάθε άσχετο του φόρουμ για τις επιλογές μου. Άιντε. Τα λεφτά που χρησιμοποιείτε για ιντερνετ θα μπορούσατε κάλλιστα να τα χρησιμοποιείτε για να αγοράσετε ένα βοήθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
το να παρεις από άλλον; πολύ πρακτικό είναι διότι έχεις και τις σημειώσεις του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγώ πάντως από ένα φίλο μου πήρα.Δεν αγόρασα τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το θέμα καθαρίστηκε. Σας θερμοπαρακαλώ όχι off-topics.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos78

Νεοφερμένος

Ο tasos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ολοι εσεις που προτεινετε για μαθηματικα ,βοηθημα μπαρλα απο ποια εκδοση πατακη η ελληνοεκδοτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos78

Νεοφερμένος

Ο tasos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Στα μαθηματικα υπαρχει ενα βοηθημα μπαρλας.αυτο τι εκδοση ειναι πατακη η ελληνοεκδοτικη ?????:worry:

Σημείωση Συντονιστή: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα Αρχαία - ΜΠΑΡΛΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Ελληνοεκδοτική!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αχ...Ο Μπάρλας πέθανε!:offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos78

Νεοφερμένος

Ο tasos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
δλδ. μαθηματικά. όλοι μπάρλα δαγκωτό; εγώ πήρα στεργίου-νάκη :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δλδ. μαθηματικά. όλοι μπάρλα δαγκωτό; εγώ πήρα στεργίου-νάκη :/
καλα εκανες και στεργιου ειχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mythik52

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγω εχω τα εξης:
Αλγεβρα: Α.Μπαρλας, Εκδ Ελληνοεκδοτικη
Φυσικη: Γ.Γκριτζαλης-Α.Χανδρινος-Σ.Χατζημαρινακης, Εκδ Γκριτζαλης
Χημεια: Κ.Σαλτερης, Εκδ Σαββαλα
Ξενοφώντα Ελληνικά: Θ.Σαλμανλης-Α.Μπιτσιανης, Εκδ Μεταιχμιο
Εκθεση: Λ.Εμμανουηλ-Κ.Παστρα-Η.Χατζηιωαννιδης, Εκδ Χατζηθωμα

Αν και Φυσικη πολλοι προτιμουν το Μαθιουδακης-Παναγιωτακοπουλος μας ειπαν απο το φροντ οτι ειναι πιο περιληπτικο του Γκριτζαλη και ειναι πιο καλο για Α Λυκειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Τι βοηθήματα θα προτείνατε για Α' Λυκείου;Θεωρείται αναγκαίο να έπαιρνα και για έκθεση,αν ναι ποιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paryzz19

Νεοφερμένος

Ο Paryzz19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας,θα ήθελα να μου προτεινετε κάποια καλά βοηθήματα για την α λυκείου των εξής μαθημάτων: Άλγεβρα, Γεωμετρία, Φυσική και Χημεία. :) ( στον τίτλο έβαλα Άλγεβρα γιατί δεν με άφηνε να υποβαλω το μήνυμα με τίτλο το βοηθήματα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Άλγεβρα, γεωμετρία του Παπαδάκη, Φυσική των αδερφών Σαββάλα και Χημεία κλασσικά του Σαλτερή. Νομίζω είναι τα καλύτερα για την πρώτη λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top