Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ανεβάσατε πολύ το επίπεδο εδώ μέσα. :ΡΡ

να κάτι πιο παλιό. έλεγα να κάνω τίποτα μες στο καλοκαίρι αλλά ούτε έμπνευση ούτε όρεξη έχω :Ρ
σόου ποτέ δεν τα πήγαινα καλά με τα 2/3 (ή 3/4 ) στα προσωπάκια. νομίζω ότι μου βγαίνουν....κάπως. :/
ακούω παρατηρήσεις ^^ (το ένα μάτι μου βγήκε πιο μεγάλο απο το αλλο. απλά δεν ήθελα να το σβήσω επειδή έγινε με ξυλομπογιές :/)
:ermm::ermm: Τσιγιο υπεροχο με απλα λογια ομως εχω εναν ενδυασμο : Λες οτι ειναι παλια ζωγραφια ενω γραφει πανω 29.7.12 :confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
:ermm::ermm: Τσιγιο υπεροχο με απλα λογια ομως εχω εναν ενδυασμο : Λες οτι ειναι παλια ζωγραφια ενω γραφει πανω 29.7.12 :confused::confused:
Μπορεί να έβαλε εχτες τα copyrights:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
:ermm::ermm: Τσιγιο υπεροχο με απλα λογια ομως εχω εναν ενδυασμο : Λες οτι ειναι παλια ζωγραφια ενω γραφει πανω 29.7.12 :confused::confused:

παλία είναι αν σκεφτεις οτι σε 1 μερα, δηλαδη 24 ωρες,πεθαινουν και ταυτοχρονα γεννιουνται εκατονταδες ανθρωποι..τοτε ναι,ειναι παλια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Chiyo πάρα πολύ ωραίο, ειδικά τα μαλλιά.:D
-------------------------------------------------
Εικόνα5703.jpg

Εικόνα5704.jpg

Εικόνα3102.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραίο Chiyo!!:)
Πώς καταφέρνετε να φαίνονται τα μαλλιά τόσο αληθινά ρε σείς.....?:worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Chiyo πάρα πολύ ωραίο, ειδικά τα μαλλιά.:D
-------------------------------------------------
View attachment 47072

View attachment 47073

View attachment 47074

πωπω το πρωτο μου θυμιζει BRATZ *google it*:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ας βαλω και εγω ενα δεκτα ολα τα σχολια μιας και που το βρηκα τωρα μεσα στον φακελο μου:redface:
Οριστε https://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/404799_228095033935432_452323539_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
πωπω το πρωτο μου θυμιζει BRATZ *google it*:redface:

χαχα, τώρα που το βλέπω, όντως μοιάζει, μόνο που αυτές έχουν μεγαλύτερα χείλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ας βαλω και εγω ενα δεκτα ολα τα σχολια μιας και που το βρηκα τωρα μεσα στον φακελο μου:redface:
Οριστε https://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/404799_228095033935432_452323539_n.jpg

:blink:
πω πω! πολύ ωραίο ρε!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ειδικά το φόρεμα έχει βγει πολύ καλό νομίζω..!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικα τη συγκεκριμενη ζωγραφια την ειχα κανει ακριβως ενα χρονο πριν... Νομιζω οτι για μενα αντιπροσωπευει μια λυπημενη πλευρα μιας γυναικας που ειναι στα χαλια οπως πρεπει να ημουν και εγω οταν τη ζωγραφισα
(πολυ ποιητικο το ολο τοπιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
:ermm::ermm: Τσιγιο υπεροχο με απλα λογια ομως εχω εναν ενδυασμο : Λες οτι ειναι παλια ζωγραφια ενω γραφει πανω 29.7.12 :confused::confused:

xaxaxa ναι δεν το διευκρίνησα. υπογραφω όταν τελειώνει μία ζωγραφιά. το πρόσωπο είναι όντως παλιό. 29 του μηνός έβαλα ξυλομπογιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ας βαλω και εγω ενα δεκτα ολα τα σχολια μιας και που το βρηκα τωρα μεσα στον φακελο μου:redface:
Οριστε https://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/404799_228095033935432_452323539_n.jpg
Πολύ καλό!! Σωστές οι ανατομίες του σώματος, μόνο που στο πρόσωπο τα μάτια κατέβηκαν στα μάγουλα και χάθηκε τελείως ο λαιμός. Καταλαβαίνω ότι σκύβει, αλλά καλό θα ήταν τα μάτια να μη φαίνονται. Πάντως μπράβο! :) (ίσως να έκανα και λίγο πιο στητό το στήθος - νέα κοπέλα είναι :redface: - μάλλον αλλάζοντας τη σκιά)

@Τσίγιο
Στη θέση σου, θα άμβλυνα λίγο το δεξί άκρο ντου πηγουνιού. Εκτός αυτού, πολύ καλό! - κλασικά. :P

@Τζωάννα
Με τον καιρό βελτιώνεσαι πολύ! Go on like that! (το τελευταίο είναι πραγματικά πολύ ωραίο!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
DSC01721.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Το τελευταίο μου έργο ένα παιδί μετράει τα άστρα απολαύστε το

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.





Φαίνονται καλύτερα από κοντά -,-


Φόκο οι ζωγραφιές σου με κάνουν χαρούμενη, δε ξέρω γιατί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
devil may cry Vampi? :P

ωραίες ζωγραφιές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τα δύο τελευταία, ναι ;p

Thanks ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Φαίνονται καλύτερα από κοντά -,-

Αν και έχουν μικρές ατέλειες, πολύ καλά. Μπράβο. Το νο2 είναι το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.


Εμπνευσμένος από το τραγούδι του Marilyn Manson: "Guns, God and Government"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top