Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Αυτό με το μάτι... απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!! Μπράβο!!

Πολλά συγχαρητήρια Κέιτι!! Ιδιαίτερα για το σκίτσο με το μάτι και το συμβολισμό με το μολύβι που το κρατάει ανοικτό! Keep on doing it like that ;)

Ευχαριστω πολυ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
εμμμ ναι....δεν είναι ότι ζωγραφίζω κάθε μέρα όλη μέρα...αλλά βαριέμαι τη ζωή μου τώρα στις εξετάσεις. και χωρίς να κάνω κάτι σοβαρό είπα να χρησιμοποιήσω τα ακρυλικά -τα οποία δεν έχω ακουμπήσει ποτέ μόνη μου επειδή τα φοβάμαι :Ρ- και να κάνω καμια μουτζούρα.
εντάξει το ξέρω ότι δεν είναι ότι καλύτερο έχω κάνει αλλά έμεινα ευχαριστημένη από τη προσπάθεια ^_^

έπρεπε κάπως να το βγάλω έτσι ώστε να μη γυαλίζει :/ i did my best. :P
:redface::redface:

(πωωω άκυρο. αλλά τώρα που το βλέπω χάλια είναι -.-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Βαριόμουν σήμερα κι έφτιαξα κάτι πρόχειρο...Πλάκα είχε!:)
@Chiyo Εγώ να δεις πώς τα φοβάμαι τα ακρυλικά!Γενικά,νομίζω πως με το που δοκιμάσω χρώμα,θα καταστραφεί αμέσως το έργο!:/:Πάντως μη λες χαζομάρες,σου βγήκε πάρα πολύ ωραίο!!:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P150612_17.02.jpg
    P150612_17.02.jpg
    231.2 KB · Εμφανίσεις: 137

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
εμμμ ναι....δεν είναι ότι ζωγραφίζω κάθε μέρα όλη μέρα...αλλά βαριέμαι τη ζωή μου τώρα στις εξετάσεις. και χωρίς να κάνω κάτι σοβαρό είπα να χρησιμοποιήσω τα ακρυλικά -τα οποία δεν έχω ακουμπήσει ποτέ μόνη μου επειδή τα φοβάμαι :Ρ- και να κάνω καμια μουτζούρα.
εντάξει το ξέρω ότι δεν είναι ότι καλύτερο έχω κάνει αλλά έμεινα ευχαριστημένη από τη προσπάθεια ^_^
έπρεπε κάπως να το βγάλω έτσι ώστε να μη γυαλίζει :/ i did my best. :P
:redface::redface:

(πωωω άκυρο. αλλά τώρα που το βλέπω χάλια είναι -.-)

Είσαι καλή στο ψάρεμα,ε?
Όχι ρε,δε θα σου πως πόσο γαμάτος είναι ο πίνακας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Λοιπόν, λοιπόν.
Μετά από λαϊκή απαίτηση και εξέταση του ακόλουθου πίνακα από μία τριμελή επιτροπή ενός ατόμου, πήρα την απόφαση να τον δημοσιεύσω. :hehe:


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Λοιπόν, λοιπόν.
Μετά από λαϊκή απαίτηση και εξέταση του ακόλουθου πίνακα από μία τριμελή επιτροπή ενός ατόμου, πήρα την απόφαση να τον δημοσιεύσω. :hehe:
:redface:
Δε μπορούμε να προσθέσουμε ψηφιακά,κάτω-αριστερά,τη μυτούλα ενός λευκού καρχαρία,ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δε μπορούμε να προσθέσουμε ψηφιακά,κάτω-αριστερά,τη μυτούλα ενός λευκού καρχαρία,ε?:P
Πραγματικά, αυτό σκέφτηκα. :|
Αν παρατηρήσεις, φαίνονται λιγάκι να προσπαθούν να ξεφύγουν από κάτι. Αργότερα, όμως, το μετάνιωσα. Φοβήθηκα μήπως βγει καμιά βλακεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πραγματικά, αυτό σκέφτηκα. :|
Αν παρατηρήσεις, φαίνονται λιγάκι να προσπαθούν να ξεφύγουν από κάτι. Αργότερα, όμως, το μετάνιωσα. Φοβήθηκα μήπως βγει καμιά βλακεία. :P
Γι'αυτό απέφυγες και το πάνω μαγιό?
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Γι'αυτό απέφυγες και το πάνω μαγιό?
:P
Ωχ, το ξέχασα αυτό! :eek: :hehe:
Καλά, βαριέμαι να ξαναστρώνω εφημερίδες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Είσαι καλή στο ψάρεμα,ε?
Όχι ρε,δε θα σου πως πόσο γαμάτος είναι ο πίνακας:P

μπαχαχα. παρατηρήσεις θέλω. όχι κοπλιμέντα. για αυτό τα ανεβάζω. ^^

Σουρωτή. είναι Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο :worship: *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τι ωραία που απέδωσες την κίνηση μέσα στο νερό *_*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Σουρωτή. είναι Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο :worship: *.*
Ευχαριστώ πολύ Τσίγιο. :redface:
Τι ωραία που απέδωσες την κίνηση μέσα στο νερό *_*
Σοβαρά; Τι να πω ... Ευχαριστώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Sparkling, τέλειο ο πίνακας, σε τι διαστάσεις περίπου είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Sparkling, τέλειο ο πίνακας, σε τι διαστάσεις περίπου είναι;
Ευχαριστώ!
Κάπου 120 x 160, αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αποφάσισα να κάνω κι ένα μικρούλι. :P
(βασικά, από τα Χριστούγεννα είναι, αλλά τώρα το έβγαλα φωτογραφία - δεν έχω πια και τόσο ελεύθερο χρόνο :P)


Στων Ψαρών την ολόμαυρη ράχη,
περπατώντας η δόξα μονάχη
μελετά τα λαμπρά παλικάρια
και στην κόμη στεφάνι φορεί
γινωμένο από λίγα χορτάρια
που 'χαν μείνει στην έρημη γη…

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Tο παντελόνι είναι λίγο κάπως και έχει babyface, αλλά μ'αρέσει.:P
Εικόνα5560.jpg

Και αυτό. :)
Εικόνα5559.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Tο παντελόνι είναι λίγο κάπως και έχει babyface, αλλά μ'αρέσει.:P
View attachment 45851

Και αυτό. :)
View attachment 45852
Το δεύτερο είναι πολύ ωραίο! :happy:
Δοκίμασε και κανά χρώμα (ξυλομπογιές ή ό,τι άλλο θες). Γιατί τα φοβάστε όλοι; :P Εγώ τα βρίσκω πιο εύκολα από το κάρβουνο / μολύβι. Εάν κάνεις κάτι λάθος, περιμένεις κανά τρίωρο - τετράωρο και περνάς το άλλο χρώμα από πάνω. Ούτε σημάδια ότε τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το δεύτερο είναι πολύ ωραίο! :happy:
Δοκίμασε και κανά χρώμα (ξυλομπογιές ή ό,τι άλλο θες). Γιατί τα φοβάστε όλοι; :P Εγώ τα βρίσκω πιο εύκολα από το κάρβουνο / μολύβι. Εάν κάνεις κάτι λάθος, περιμένεις κανά τρίωρο - τετράωρο και περνάς το άλλο χρώμα από πάνω. Ούτε σημάδια ότε τίποτα!

Ευχαριστώ! :)
Δεν ξέρω, νομίζω ότι άμα βάλω χρώμα θα τα καταστρέψω.:P Αλλά λέω να αρχίσω να κάνω δειλά δειλά κάποιους πειραματισμούς.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ευχαριστώ! :)
Δεν ξέρω, νομίζω ότι άμα βάλω χρώμα θα τα καταστρέψω.:P Αλλά λέω να αρχίσω να κάνω δειλά δειλά κάποιους πειραματισμούς.:D
Πίστεψέ με, δε θέλεις να δεις την πρώτη μου απόπειρα να ζωγραφίσω με ακρυλικά...
ή μάλλον δε θέλεις να δεις το πάτωμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έβαλα και ξυλομπογιά.:P Καλούτσικο βγήκε. :)

Εικόνα5564.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top