Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Προοπτική και συμμετρία.
Πιο συγκεκριμένα: τα χαρακτηριστικά του προσώπου δε συμβαδίζουν με τη στάση του κεφαλιού. Δες προφίλ, κατατομή και 3/4 σε ελληνικά και αιγυπτιακά έργα.
Το αριστερό χέρι μοιάζει με πόδι, το δεξί χέρι άνευ προοπτικής, ώμοι βραχύνονται, λαιμός, άνω τμήμα κορμού. Δες Μαζάσιο και τους τρεις της Αναγέννησης για προοπτική.
Μου αρέσουν χρώματα, τόνοι, σκιές, αλλά νομίζω θα ήταν καλύτερα να γίνεται πιο απαλή μετάβαση από το ένα στο άλλο.
Εν κατακλείδι, καλό σύνολο, κερδίζει τον θεατή. :) Όμως έχεις τα φόντα για έργα επιπέδου Αναγέννησης.

Ευχαριστώ πολύ για την τόσο αναλυτική και κατατοπιστική κριτική.

Με ξαφνιάζει ευχάριστα η ύπαρξη ακόμη ενός κοινού τόπου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την τόσο αναλυτική και κατατοπιστική κριτική.
Ελπίζω να μην σε απογοήτευσα με την κριτική μου, καθώς φαίνεται να βγάζω άχρηστο το έργο σου. Όμως ήταν καλοπροαίρετη, πιστεύω το 'χεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Ελπίζω να μην σε απογοήτευσα με την κριτική μου, καθώς φαίνεται να βγάζω άχρηστο το έργο σου. Όμως ήταν καλοπροαίρετη, πιστεύω το 'χεις. :)

Δεν το εξέλαβα αρνητικά.

Δε θα είχα λόγο να προβώ σε ανάρτηση αν δεν ήμουν διατεθειμένη να δεχτώ την κριτική.
Για την ακρίβεια την επιδιώκω.
Έχω καιρό παραμελήσει το σκίτσο και μου είναι απαραίτητη.

Και πάλι σε ευχαριστώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αν διαβάζεις βιβλία τέχνης, βοηθάει. Υπάρχουν θαυμάσιες σειρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μα κανεις εδω μεσα δεν πρεπει να νιωθει ασχημα για τυχον σχολεια! Το ειπες πολυ καλά Zucker:
Δε θα είχα λόγο να προβώ σε ανάρτηση αν δεν ήμουν διατεθειμένη να δεχτώ την κριτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Προοπτική και συμμετρία.
Πιο συγκεκριμένα: τα χαρακτηριστικά του προσώπου δε συμβαδίζουν με τη στάση του κεφαλιού. Δες προφίλ, κατατομή και 3/4 σε ελληνικά και αιγυπτιακά έργα.
Το αριστερό χέρι μοιάζει με πόδι, το δεξί χέρι άνευ προοπτικής, ώμοι βραχύνονται, λαιμός, άνω τμήμα κορμού. Δες Μαζάσιο και τους τρεις της Αναγέννησης για προοπτική.
Μου αρέσουν χρώματα, τόνοι, σκιές, αλλά νομίζω θα ήταν καλύτερα να γίνεται πιο απαλή μετάβαση από το ένα στο άλλο.
Εν κατακλείδι, καλό σύνολο, κερδίζει τον θεατή. :) Όμως έχεις τα φόντα για έργα επιπέδου Αναγέννησης.;)
Μπορώ να πω πως με άφησες άφωνο. Εξαιρετική κριτική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
πάλι ψόφησε το θρεντ! -.-

λοιπόοοοοον. έκανα κάτι με νερομπογιές...ναι...με νερομπογιές. να 'ναι καλά η θάλεια. μου έδειξε αυτό το βιντεάκι για όποιον ενδιαφέρεται: https://www.youtube.com/watch?v=qWmF-bJj5Xs

αυτό είναι :redface: (εν βάζω ολόκληρη τη ζωγραφιά γιατί είναι χάλι μαύρο :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δεν έχω ίντερνετ και ψόφησε το θέμα. Τυχαίο; :P

Τσίγιο, μ' αρέσει πάρα πολύ! Ανέβασέ το όλο! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
πάλι ψόφησε το θρεντ! -.-

λοιπόοοοοον. έκανα κάτι με νερομπογιές...ναι...με νερομπογιές. να 'ναι καλά η θάλεια. μου έδειξε αυτό το βιντεάκι για όποιον ενδιαφέρεται: https://www.youtube.com/watch?v=qWmF-bJj5Xs

αυτό είναι :redface: (εν βάζω ολόκληρη τη ζωγραφιά γιατί είναι χάλι μαύρο :Ρ)

πάρα πολύ ωραίο είναι αυτό που έφτιαξες...

το είδα το βίντεο, τέλειο, θα δοκιμάσω να φτιάξω κάτι όταν βρω χρόνο... όλο μολύβι, μολύβι, μολύβι, βαρέθηκα... απλώς έχει το θετικό ότι δεν χρειάζεται να απλώνεις, να μαζεύεις χρώματα, να καθαρίζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τελικά έφτιαξα κάτι με νερομπογιές θα το ανεβάσω κάποια στιγμή, συμπαθητικό βγήκε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
ιιιιιιι γιατι μου βγηκανε ετσιιιι τεραστια? αχαχα συγνωμηηηη :redface:

πατηστε ανοιγμα εικονας σε νεα καρτελα για πιο..νορμαλ απεικονιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Είναι υπέροχαα *_*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Είναι υπέροχαα *_*



ευχαριστωω

μολις τελειωσω με τις εξετασεις θα συνεχισω να σκιτσαρω γιατι το χω παρατησει τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Κάτιε είναι πάρα πολύ όμορφααα *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πω πω!Θέλω να ξαναπιάσω μολύβι τώρα που τέλειωσαν οι Πανελλήνιες αλλά φοβάμαι ότι θα φτιάχνω τερατουργήματα!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αυτό με το μάτι... απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!! Μπράβο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Πολλά συγχαρητήρια Κέιτι!! Ιδιαίτερα για το σκίτσο με το μάτι και το συμβολισμό με το μολύβι που το κρατάει ανοικτό! Keep on doing it like that ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top