Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Λογότυπο για το webaces.gr :
Έβγαλα 10 ευρώ :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Καλόοο!:no1:Πολυμέσα-πληροφορική or something έχεις στόχο να φανταστώ;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Δεν έχουν και πολύ σχέση αυτά με την σχεδίαση λογοτύπων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Γιατί βρε;Ο αδερφός μου στο ΕΠΠ μαθαίνει να φτιάχνει και λογότυπα,γραφικά κτλ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η ανώμαλη αλλά θα ήθελα την τελεία (.) στην ίδια απόχρωση με την αςτηνπω λεζάντα. :D

Κατα τ'άλλα μπράβο ρε παλικάρι, καλές δουλειές εύχομαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Γιατί βρε;Ο αδερφός μου στο ΕΠΠ μαθαίνει να φτιάχνει και λογότυπα,γραφικά κτλ.:P

Μήπως όμως άσχετα με τα μαθήματα του;
Για ανάπτυξη διεπαφών (πχ σχεδιασμός ενός website) ναι, αλλα δεν νομίζω οτι κάνουν και λογότυπα εκτός αν το κάνει για την πλάκα του (εκτός αν κάνουν σε κανένα επιχειρισιακό μάθημα απο αυτά που έχουν εκεί)
-----------------------------------------
Βασικά για 10 ευρώ είναι πάρα πολύ καλό αυτό, και θα πρεπε να σου δώσουν και παραπάνω.
Έχω και εγώ μερικές minor παρατηρήσεις σε αυτό αλλα δεν ξέρω πως διορθώνονται.
Το spacing που έχεις κάνει μεταξύ των δυο προτάσεων δεν μου αρέσει και πολύ και επίσης η βουρτσες που είναι c/p και μάλλον πως θα μου αρέσαν καλύτερα εμένα αν έκανες simplify την αρχή τους (να μην έχουν το <<τσάκισμα>> που κάνουν και όλες το ίδιο)

Χριστιάννα πήρα την ζωγραφιά σου. Μου άρεσε και η αφιέρωση. Αναμένω την επόμενη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Δεν έχουν και πολύ σχέση αυτά με την σχεδίαση λογοτύπων :P

Αν και ξέρω αρκετά σχετικά με την πληροφορική, δεν έχουν καμία σχέση με την γραφιστική όντως, μόνο στο web design θα βοηθήσουν.

Γιατί βρε;Ο αδερφός μου στο ΕΠΠ μαθαίνει να φτιάχνει και λογότυπα,γραφικά κτλ.:P

Δεν θέλω να τα δω :p

Μήπως όμως άσχετα με τα μαθήματα του;
Για ανάπτυξη διεπαφών (πχ σχεδιασμός ενός website) ναι, αλλα δεν νομίζω οτι κάνουν και λογότυπα εκτός αν το κάνει για την πλάκα του (εκτός αν κάνουν σε κανένα επιχειρισιακό μάθημα απο αυτά που έχουν εκεί)
-----------------------------------------
Βασικά για 10 ευρώ είναι πάρα πολύ καλό αυτό, και θα πρεπε να σου δώσουν και παραπάνω.
Έχω και εγώ μερικές minor παρατηρήσεις σε αυτό αλλα δεν ξέρω πως διορθώνονται.
Το spacing που έχεις κάνει μεταξύ των δυο προτάσεων δεν μου αρέσει και πολύ και επίσης η βουρτσες που είναι c/p και μάλλον πως θα μου αρέσαν καλύτερα εμένα αν έκανες simplify την αρχή τους (να μην έχουν το <<τσάκισμα>> που κάνουν και όλες το ίδιο)

Χριστιάννα πήρα την ζωγραφιά σου. Μου άρεσε και η αφιέρωση. Αναμένω την επόμενη ;)

Ναι το ξέρω ότι είναι υπερβολικά φθηνές οι τιμές που έχω βάλλει, ειδικά όταν άλλοι Designers στο Net ζητάνε minimum 150$ και μην μιλήσω για γραφείο από 500 ευρώ μέχρι όσο πάει, μπορεί και 4-5 χιλιάρικα αν πρόκειται για μεγάλη επιχείρηση :D. Μαζεύεις εύκολα κόσμο όμως έτσι, και για αρχή θέλω να εξασκηθώ κι άλλο βγάζωντας και λίγα λεφτά, ήδη κάνω και άλλη δουλειά για Logo. 2:00 - 2:30 ώρες πέρνουν τα concept οπότε 10 ευρώ είναι σχετικά καλά για αρχή :D Κατά τον Ιούνιο- Ιούλιο θα το πάω στα 29.99 δολλάρια (23 ευρώ) και θα κάνω και ad στο Youtube και στο google, έχω σκεφτεί κάτι πιασάρικο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
My 1st one.jpg
Φρέσκο ,φρέσκο !Όχι και ότ,ι καλύτερο (το πρώτο αρχείο που επεξεργάστηκα στο συγκεκριμένο πρόγραμμα )Enjoy !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • My 1st one.jpg
    My 1st one.jpg
    144.1 KB · Εμφανίσεις: 148

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Συνέχισε έτσι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
~The Sky Island~



Ε και το animation Test κλασσικά :p
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=vZibuQ4ss04"]https://www.youtube.com/watch?v=vZibuQ4ss04[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γιατί στον αντικατοπτρισμό οι κολώνες είναι βράχος; Ή εγώ δεν έχω καταλάβει καθόλου την εικόνα; Αποπνέει ωραία ατμόσφαιρα πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Thanks! Βασικά σαν ατμόσφαιρα ομίχλης το έδωσα γιατί τα σύννεφα κανονικά είναι πολύ αραιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ατοοοοο. . .και έχω και άλλα παρόμοια !:DΘα τα ανεβάσω σύντομα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01320f.JPG
    DSC01320f.JPG
    292.4 KB · Εμφανίσεις: 141

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
cute.
Διακρίνω όλοι όμως μια πόρωση με τα manga.
Έχει φτιάξει κανείς τίποτα μη-μανγοειδές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Σκίτσο Πλάσματος (Alien or something, δεν ξέρω, απλά το βρήκα και είπα να το ζωγραφίσω :p)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Πολύ καλό!
Βάλτου και χρώμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
cute.
Διακρίνω όλοι όμως μια πόρωση με τα manga.
Έχει φτιάξει κανείς τίποτα μη-μανγοειδές;
:thanks::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Αγγελική,μπράβο!!! Είναι πολύ όμορφα τα σχέδια σου. Έχεις ταλέντο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ω ,ευχαριστώ !!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top