Aνακοινώθηκε η κλιμάκωση του ΓΒΠ 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Κανείς δεν ξέρει αλλά εγώ εκτιμώ ότι θα περάσεις. Δηλαδή και να ανέβει η αλεξ. πάνω από 19000 θα είναι εκεί γύρω οριακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Τις Φαρμακευτικες γενικα πως τις κοβετε; (αλλη μια ακυρη απορια απο τον chris στις 2+ τη νυχτα :P)
150--200 μορια πανω οπως σε ολα τα πεδια εξαλλου:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ωχ, παιδιά αγχώθηκα και εγώ που δίνω σε 2 χρόνια :who:

Κοιτάξτε του χρόνου να τις κατεβάσετε γιατί δεν έχω καμία όρεξη να θέλω 19300 + για να μπω Χημικών Μηχανικών.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ρε παιδιά και γω 365 μόρια πάνω από την Ιατρική Θράκης είμαι, λέτε να ανέβουν τόσο πολύ?
απο οτι ακουσα το πρωι απο τον κατσικα η ιατρικη αθηνας θα αγγιξει τα 19500 και μαλιστα δεν αποκλειεται και τα 19600 ετσι χαρακτηριστικα ειπε και μαλιστα ακουστε το πιο φοβερο απο ολα ρωτησε με μηνυμα μια υποψηφια με 19100 μπαινω οδοντιατρικη?και λεει με 19100 για ιατρικη δεν ξερω αν μπαινεις,οδοντιατρικη παιζεται εγω τα φωναζα εδω και καιρο και ολοι παρασυρμενοι απο το αγχος με βριζατε λεγοντας οτι τα κανω επιτηδες νομιζω τωρα αρχιζετε να το καταλαβαινετε και μονοι σας ;) αλλα αυτους που δεν δικαιολογω ειναι η επιθετικη σταση ορισμενων καθηγητων που ελεγαν οτι οι φετινοι αρριστουχοι ειναι λιγοτεροι και με επικριναν εμενα:nono:
-----------------------------------------
Ωχ, παιδιά αγχώθηκα και εγώ που δίνω σε 2 χρόνια :who:

Κοιτάξτε του χρόνου να τις κατεβάσετε γιατί δεν έχω καμία όρεξη να θέλω 19300 + για να μπω Χημικών Μηχανικών.

:p
χημικων μηχανικην γυρω στα 18300 φετος που ηδη θα ειναι υπερτιμενο οποτε δε νομιζω να φτασει και 19300 σε 2 χρονια δηλαδη ιατρικες,πολυτεχνεια θα πανε 20000?:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
αν ειναι δυνατον βρε παιδια....θα παω μαθηματικο να τελειωνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
αν ειναι δυνατον βρε παιδια....θα παω μαθηματικο να τελειωνουμε
δεν καταλαβα τι εχει το μαθηματικο που υποτιμαται απο ολους στην ελλαδα του 210υ αιωνα εχουμε αντιληψεις του 15 αιωνα:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
δεν το λεω υποτιμητικα!απλα εχω γυρω στα 19χιλιαδες μορια και δεν μπαινω πουθενα εκει που θελω με αυτη την κατασταση...ε μαθηματικο θα μπω


και ολα αυτα για την κωλοεκθεση.......!!δηλ ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Λιγα για το μαθηματικο:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Λιγα για το μαθηματικο:)!
φιλε μου μακαρι να αλλαζαν μερικες κομπλεξικες νοοτροπιες στην ελλαδα θα εβλεπες που θα πηγαιναν μαθηματικα φυσικα?οι καλυτερες επιστημες στον κοσμο αλλα ολοι θελουν ασπρες μπλουζες και τετοιες αστο μην το πω εγω αν ημουνα υπουργος παιδειας μετα το φετινο χαλι θα καταργουσα αυτοματα τις εξετασεις αυτου του στυλ:iagree:
και να πω και κατι αλλο αλλα μπορει να φανει αιρετικο ποιος μου λεει εμενα οτι αυτοι που σπουδαζουν ιατρικη ειναι περισσοτεροι εξυπνοι απο αυτους που ειναι στο μαθηματικο?εκει τους ανοιγει το μυαλο δεν ειναι το χαλι της παπαγαλιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
ξαναλεω οτι δεν το ειπα υποτιμητικα ... αφηστε το...εχω εκνευριστει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ρε rolling, εσύ τι σπουδάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
δεν το λεω υποτιμητικα!απλα εχω γυρω στα 19χιλιαδες μορια και δεν μπαινω πουθενα εκει που θελω με αυτη την κατασταση...ε μαθηματικο θα μπω


και ολα αυτα για την κωλοεκθεση.......!!δηλ ελεος
μια χαρα θα εισαι μαθηματικο πιστεψε με αν δε σου αρεσουν αυτες οι σχολες του καταρραμενου τριτου πεδιου ενταξει μπορει να φανω υπερβολικος αλλα με ολα αυτα που γινονται λεμε και καμια υπερβολη καμια φορα να κλεισει το τριτο πεδιο για καμια πενταρια χρονια και να μην παρατηρηθει αυτο το πηξιμο με τις αναμονες μονο με τετοιες πρωτοβουλιες θα λογικευτουν τα πραγματα για 5 χρονια τα παιδια να στραφουν προς αυτες τις κατευθυνσεις ετσι ωστε να απομυθοποιηθουν αυτες οι σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
μια χαρα θα εισαι μαθηματικο πιστεψε με αν δε σου αρεσουν αυτες οι σχολες του καταρραμενου τριτου πεδιου

:DΈλα ρε συ. Μια χαρά είναι κι αυτές:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
μια χαρα θα εισαι μαθηματικο πιστεψε με αν δε σου αρεσουν αυτες οι σχολες του καταρραμενου τριτου πεδιου



τα μαθηματικα ειναι η αγαπη μου...αλλα ξερεις τι?μερα παρα μερα κατεβαζω τον πηχη στις σχολες που θελω γτ αν και εκανα τεραστια προσπαθεια με εριξε η εκθεση....συγνωμη αλλα το 18954 που εβγαλα εχει καταντησει να ειναι χαλια βαθμος...και τωρα σκεφτομαι πολυτεχνεια αλλα φανταζομαι που θα φτασουν και αυτα...εχω απογοητευτει φετος...κριμα την προσπαθεια μου...και να πεις οτι την εχασα απο κανενα αξιολογο μαθημα...απο την εκθεση...στα αλλα ειχα 3 εικοσαρια...που φτασαμε ομως...ελπιζω να καταργηθει αυτο το συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
μια χαρα θα εισαι μαθηματικο πιστεψε με αν δε σου αρεσουν αυτες οι σχολες του καταρραμενου τριτου πεδιου

κανε 10% ρε...μη σου αφησει και κανα ψυχολογικο η σχολη σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Ο λαός ΑΠΑΙΤΕΙ να μάθει τη σχολή του roling!! Ποιος άλλος είναι μαζί μου εκτός από who;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
τα μαθηματικα ειναι η αγαπη μου...αλλα ξερεις τι?μερα παρα μερα κατεβαζω τον πηχη στις σχολες που θελω γτ αν και εκανα τεραστια προσπαθεια με εριξε η εκθεση....συγνωμη αλλα το 18954 που εβγαλα εχει καταντησει να ειναι χαλια βαθμος...και τωρα σκεφτομαι πολυτεχνεια αλλα φανταζομαι που θα φτασουν και αυτα...εχω απογοητευτει φετος...κριμα την προσπαθεια μου...και να πεις οτι την εχασα απο κανενα αξιολογο μαθημα...απο την εκθεση...στα αλλα ειχα 3 εικοσαρια...που φτασαμε ομως...ελπιζω να καταργηθει αυτο το συστημα
μα ειμαστε καλα 18954 χαλια βαθμος ε δεν νομιζω οποιος το λεει αυτο μαλλον δεν ξερει τι σημαινει πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
τα μαθηματικα ειναι η αγαπη μου...αλλα ξερεις τι?μερα παρα μερα κατεβαζω τον πηχη στις σχολες που θελω γτ αν και εκανα τεραστια προσπαθεια με εριξε η εκθεση....συγνωμη αλλα το 18954 που εβγαλα εχει καταντησει να ειναι χαλια βαθμος...και τωρα σκεφτομαι πολυτεχνεια αλλα φανταζομαι που θα φτασουν και αυτα...εχω απογοητευτει φτος...κριμα την προσπαθεια μου...και να πεις οτι την εχασα απο κανενα αξιολογο μαθημα...απο την εκθεση...στα αλλα ειχα 3 εικοσαρια...που φτασαμε ομως...ελπιζω να καταργηθει αυτο το συστημα

μην τα σκεφτεσαι...δες απο δω και περα τι κανεις\!! και στο 4ο πεδιο πιανεις ωραιοτατες σχολες...μηχανολογων, πολιτικων... μη θεωρεις αποτυχια τη βαθμολογια σου !!! 3 20αρια ειναι πολυ μεγαλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ο λαός ΑΠΑΙΤΕΙ να μάθει τη σχολή του roling!! Ποιος άλλος είναι μαζί μου εκτός από who;;;:D
αυτο ειναι το θεμα?:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ο λαός ΑΠΑΙΤΕΙ να μάθει τη σχολή του roling!! Ποιος άλλος είναι μαζί μου εκτός από who;;;:D
Κι εγώ μαζί σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top