Aνακοινώθηκε η κλιμάκωση του ΓΒΠ 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
:DΈλα ρε συ. Μια χαρά είναι κι αυτές:P.
του αναρκι η σχολη ειναι η καλυτερη τα καλυτερα ακουω:iagree: και γενικα στην κρητη καταβαλλεται μεγαλη προσπαθεια κατι που εκλειπει απο αλλα πανεπιστημια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
για τα πολυτεχνεια τι ειπανε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
150-250 μόρια είπανε θα ανεβούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ανοδος...αλλα στην πολυτεχνικη της Θεσσαλονικης εισαι ανετα πιστευω σε ολες τις σχολες :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
καλα ειμαστε τελειως εκτος θεματος κανενας αντμιν να μας συναιτισει:P
-----------------------------------------
για τα πολυτεχνεια τι ειπανε???
μια ερωτηση κρισεως εισαι τριτεκνη?γιατι αν μπεις φεριπην λεμε οδοντιατρικη θεσσαλονκιης πας αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
καλα ειμαστε τελειως εκτος θεματος κανενας αντμιν να μας συναιτισει:P
-----------------------------------------

μια ερωτηση κρισεως εισαι τριτεκνη?




οχι!!!!2 αδερφια ειμαστε!!!
παλι καλα που λενε για τα πολυτεχνεια τοσο....δηλ ενταξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
οχι!!!!2 αδερφια ειμαστε!!!
παλια καλα που λενε για τα πολυτεχνεια τοσο....δηλ ενταξει!
κριμα:( ετσι απαξιωνουν τις οικογενειες για ενα παιδι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ντόινγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
τελοσπαντων δεν πειραζει!!!κατι αξιολογο θα γινω και εγω στην κοινωνια!!!!!το πολυ πολυ να φυγω εξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Να φύγεις. Δε θέλουμε άλλους αξιόλογους ανθρώπους σ' αυτήν τη χώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
τελοσπαντων δεν πειραζει!!!κατι αξιολογο θα γινω και εγω στην κοινωνια!!!!!το πολυ πολυ να φυγω εξω!
ε οχι και να φυγεις εξω με τετοια μορια:nono: αν ειναι ποτε δυνατον η ελλαδα να διωχνει τα παιδια της για 50 και 100 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Πάντως εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι είναι κρίμα να καθορίζει την είσοδο μας στη σχολή της αρεσκείας μας η έκθεση, ένα τόσο αστάθμητο και αμφιλεγόμενο μάθημα. Εγώ π.χ. είχα σε όλα 20 και 19.9 και έκθεση 14 έβγαλα 19340 και ενδεχομένως να μην περνάω Θεσ.ιατρική αν και θα δηλώσω πολμηχ. μάλλον. Αν έπεφτα σε άλλους διορθωτές κάλλιστα θα μπορούσα να έχω μεγαλύτερη βαθμολογία. Για όλα αυτά συμπεραίνω ότι θα έπρεπε να υπάρχει τουλάχιστον ένα μάθημα στα αλήθεια δύσκολο ώστε να υπάρξουν διαβαθμίσεις και να ξεχωρίσει ο καλός από τον άριστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Να φύγεις. Δε θέλουμε άλλους αξιόλογους ανθρώπους σ' αυτήν τη χώρα.



μα που εχουμε φτασει σαν χωρα!!ποσοι ελληνες εχουν αναγνωριστει στο εξωτερικο και εδω μην πω τι τους κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Επιβεβαιωνεται δυστυχως αυτο που λεγαμ χθες. Οι εφημεριδες λενε αυτο που εγραψα και στο ποστ μου στην αρχη, οτι Ιατρικη Αλεξανδρουπολης 19000 ή λιγο πιο κατω και Αθηνα 19400. Μαλιστα τα Νεα λενε πως η Αθηνα θα ξεπερασσει τα 19450 ενω το εθνος οτι θα αγγιξει το 19500 που ειναι μαλλον υπερβολικα. Αθηνα θα ειναι μαλλον στο 19400 Θες 19300 και Αλεξανδρουπολη στο 18950.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πάντως εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι είναι κρίμα να καθορίζει την είσοδο μας στη σχολή της αρεσκείας μας η έκθεση, ένα τόσο αστάθμητο και αμφιλεγόμενο μάθημα. Εγώ π.χ. είχα σε όλα 20 και 19.9 και έκθεση 14 έβγαλα 19340 και ενδεχομένως να μην περνάω Θεσ.ιατρική αν και θα δηλώσω πολμηχ. μάλλον. Αν έπεφτα σε άλλους διορθωτές κάλλιστα θα μπορούσα να έχω μεγαλύτερη βαθμολογία. Για όλα αυτά συμπεραίνω ότι θα έπρεπε να υπάρχει τουλάχιστον ένα μάθημα στα αλήθεια δύσκολο ώστε να υπάρξουν διαβαθμίσεις και να ξεχωρίσει ο καλός από τον άριστο...
εγω τα ελεγα φιλε αλλα εσεις λεγατε οτι τα θεματα ηταν δυσκολα τι φταιω εγω?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Είπαν προεκλογικά να μας καλοπιάσουν αλλά γύρισε μπουμερανγκ! :mad: Οι καλοί δεν έιχαν ούτε μια ευκαιρία αν αποτύχαιναν, ενώ παράλληλα δόθηκε η ευκαιρία σε λιγότερο καλούς να πιάσουν τρελά μόρια! Τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ρε rolling, να σου κάνω εγώ μια ερώτηση κρίσεως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
εγω τα ελεγα φιλε αλλα εσεις λεγατε οτι τα θεματα ηταν δυσκολα τι φταιω εγω?;)
Εγώ δεν είπα ΠΟΤΕ ότι ήταν δύσκολα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Επιβεβαιωνεται δυστυχως αυτο που λεγαμ χθες. Οι εφημεριδες λενε αυτο που εγραψα και στο ποστ μου στην αρχη, οτι Ιατρικη Αλεξανδρουπολης 19000 ή λιγο πιο κατω και Αθηνα 19400. Μαλιστα τα Νεα λενε πως η Αθηνα θα ξεπερασσει τα 19450 ενω το εθνος οτι θα αγγιξει το 19500 που ειναι μαλλον υπερβολικα. Αθηνα θα ειναι μαλλον στο 19400 Θες 19300 και Αλεξανδρουπολη στο 18950.
μα η διαφορα αλεξανδρουπολης αθηνας καθε χρονο ειναι στο κλειστο διαστημα 550,650 αρα παραπανω θα ναι λογικα η αθηνα για να βγει η διαφορα που λεω εγω
-----------------------------------------
Είπαν προεκλογικά να μας καλοπιάσουν αλλά γύρισε μπουμερανγκ! :mad: Οι καλοί δεν έιχαν ούτε μια ευκαιρία αν αποτύχαιναν, ενώ παράλληλα δόθηκε η ευκαιρία σε λιγότερο καλούς να πιάσουν τρελά μόρια! Τι να πω!
και αυτο το ειχα πει οτι τα θεματα ηταν προεκλογικα αλλα εσεις λεγατε οτι η πολιτικη δεν σχετιζεται με τις πανελληνιες το καταλαβατε απο χτεες νομιζω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top