Aλβανικά πανεπιστήμια

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ο Έλληνας φοιτητής Ημμυ είναι ερωτευμένος με την σχολή του δεν κοιτάει...
Οκ το κόβω το joke :hehe: . Αλλά σε τι θα είναι καλύτερη ; Θεωρώ είναι υποκειμενικό το ζήτημα και ασυσχέτιστο με την ποιότητα των πανεπιστημίων.

o Αλβανός πορτιέρης μπορεί να δουλεύει για να βγάλει λεφτά μαύρα για τις σπουδές στο ΕΜΠ Τυρράνων...κακοπροαίρετοι :lol:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,217 μηνύματα.
o Αλβανός πορτιέρης μπορεί να δουλεύει για να βγάλει λεφτά μαύρα για τις σπουδές στο ΕΜΠ Τυρράνων...κακοπροαίρετοι :lol:

Την γκόμενα του μην ξεχάσει να πάρει μαζί,γιατί και τουριστικά ρε παιδί μου,είμαστε υπό και το γνωρίζουμε :oops: .
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Τελικά μάθαμε κανένα νέο για άλλον που να σπούδασε σε Αλβανικό Πανεπιστήμιο; :happy:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω διδακτορικό στη βιοτεχνολογία γι' αυτό ρωτάω...όχι εγώ, αλλά μια φίλη μου. :happy:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
3 χρονια μετα ξαναφουντωνει το θεμα των αλβανικων πανεπιστημιων
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,612 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω διδακτορικό στη βιοτεχνολογία γι' αυτό ρωτάω...όχι εγώ, αλλά μια φίλη μου. :happy:
εχω φιλο που σπουδαζει γεωπονικη στο λαζαρατι.Πολλα λεφτα και καλη επαγγελματικη αποκτασταση.Απλα υπαρχουν λιγα μπλεξιματα με τον νομο που και που.Δεν ξερωβ γιατι.Ενοικια και κοστος διαβιωσης αρκετα φτηνα ειναι ενω τα κτιρια αν και παλια ειναι σε καλυτερη κατασταση απο τα ελληνικα πανεπιστημια.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Tι εννοείς μπλεξίματα με το νόμο; Κάνουν καλλιέργεια φυτών για πρακτική εξάσκηση της γεωπονικής; :happy:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,612 μηνύματα.
Tι εννοείς μπλεξίματα με το νόμο; Κάνουν καλλιέργεια φυτών για πρακτική εξάσκηση της γεωπονικής; :happy:
Ναι πρακτικη ξεκινανε απο το τριτο εξαμηνο.Τωρα δεν καταλαβα τι εννουσε με τα μπλεξιματα με τον νομο γιατι μου τα μασαγε.Παντως ειναι αρκετα ευχαιρστημενος απο την φοιτητικη ζωη στην αλβανια.
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Το θρεντ αυτό έχει γίνει φυτώριο στερεοτύπων κ προκαταληψεων.Δε θα το κρύψω,μου αρέσει κ μένα αυτό το χιούμορ αλλά 4 σελίδες λέτε τα ίδια.Πανεπιστημια υπάρχουν σε όλο τον κόσμο κ ανεξάρτητα από τις οικονομικές κ άλλες συνθήκες του κάθε κράτους υπάρχουν άνθρωποι οι οποιοι διαπρέπουν μέσα από τα πανεπιστήμια αυτά.Στο κάτω κάτω η Αλβανία δε θα ήταν ναρκοκρατος εάν δεν υπηρχαν οι αγοραστές.Μαντεψτε ποιοι τα πινουν
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Aμάν με την πολιτική ορθότητα. Λίγο χιούμορ κάνουμε. Εννοείται ότι η κάθε χώρα έχει τα στραβά της. Για μένα μια χώρα, είναι ο λαός της, και οι επιλογές του.

Αν σου πω στραβά για την (ανεπτυγμένη) Σουηδία θα νομίσεις ότι είναι ...προάστιο γκέτο Σομαλών της Νέας Υόρκης. :hehe: Απλά η εξωτερική πολιτική φροντίζει τη βιτρίνα της χώρας να παραμένει ένα "σύγχρονο" Ευρωπαϊκό κράτος όταν σχεδόν όλη η αυτοκινητοβιομηχανία της ανήκει στο Κομμουνιστικό Γραφείο της Κίνας.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,612 μηνύματα.
Το θρεντ αυτό έχει γίνει φυτώριο στερεοτύπων κ προκαταληψεων.Δε θα το κρύψω,μου αρέσει κ μένα αυτό το χιούμορ αλλά 4 σελίδες λέτε τα ίδια.Πανεπιστημια υπάρχουν σε όλο τον κόσμο κ ανεξάρτητα από τις οικονομικές κ άλλες συνθήκες του κάθε κράτους υπάρχουν άνθρωποι οι οποιοι διαπρέπουν μέσα από τα πανεπιστήμια αυτά.Στο κάτω κάτω η Αλβανία δε θα ήταν ναρκοκρατος εάν δεν υπηρχαν οι αγοραστές.Μαντεψτε ποιοι τα πινουν
Μετα απο αυτο το σκ σαν παναθηναικος αμα δεν επινα ενα γαρο θα επεφτα απο κανα μπαλκονι.Εχασα σε ολα τα αθληματα.Επισης η γεωπονικη αλβανιας ειναι κλασεις ανωτερες απο κατι χαζοτει που εχει η ελλαδα.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,612 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Ποιο ειναι το προβλημα με τον Κουφοντινα; Περα απο τον Αξαρλιαν ,οι αλλοι που εφαγε λαμογια ηταν. Καλα στη τελικα παρακρατικοι ηταν αλλα να χαμε να λεγαμε
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
O τίτλος θα έπρεπε να λέγεται: Αλβανικά Πανεπιστήμια, ότι δεν μπορώ να πω σε Ελληνικά Πανεπιστήμια.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Αν είσαι καλός και από Αλβανικό πανεπιστήμιο παίρνεις εισιτήριο για μάστερ σε ETH, το έχω δει να συμβαίνει. Τώρα θα μου πεις ταλέντο υπάρχει πάντου οι ευκαιρίες δεν δίνονται σε όλους με δίκαιο τρόπο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top