[7/6/2017] Νεοελληνική Γλώσσα

[7/6/2017] Νεοελληνική Γλώσσα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 7 24.1%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 44.8%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 10.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 10.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 2 6.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 3.4%

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι ρε συ, πέρυσι που έδινα δεύτερη φορά, καθόταν μια απέναντι μου η οποία καταλάθος έσκισε το μισό απόκομμα από το τετράδιο και παρόλα αυτά, όλα καλά δεν έγινε τίποτα. Μην ψάχνετε αφορμές για να αγχώνεστε, άντε καλή συνέχεια στα άλλα τώρα.
Μακάρι μακάρι.... Σε ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Τα θέματα μου φάηκαν μέτριας δυσκολίας! Η έκθεση δεν ήταν τόσο εύκολη όσο φαίνεται... Στο ρόλο της επιστήμης στην αντιμετώπιση προβλημάτων άλλοι έγραψαν παραδείγματα και άλλοι ανάφερθηκάν γενικά! Συν έβαλα δτο εγείρουν προκαλούν στο αεναος παντοτινος στο υλικη άυλη στο συγκεκριμένος αόριστος και στο αλλιώνουν διαβρώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Η αδιαφορια παιζει να πιανεται ως αντωνυμο της ευθυνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Σκατα σημερα ζητημα να επιασα 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Γιατί παιδιά τόσο δύσκολα ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ακούω εντυπωσειςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το ασύνδετο σχήμα.εγραψα πως κανει επίκληση στο συναίσθημα.προσδιδει στο λόγο φόρτιση .προκαλει το ενδιαφερον και το προβληματισμό του αναγνώστη..παιρνω τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γιατί παιδιά τόσο δύσκολα ήταν;

αν και δεν εδινα βρε φωταρα γτ εχω δωσει ηδη και εχω περασει το θεμα της εκθεσης και ειδικα το α ερωτημα δεν το λες και ευκολο.Βασικα θα μπερδευτηκαν πολλοι σε αυτο...Τα στατιστικα θα δειξουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ευχαριστω γιατι μου εκανε εντυπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Ευχαριστω γιατι μου εκανε εντυπωση.

Τώρα που γράφουν τα παιδιά άστο το τρολλάρισμα, ξεκίνα πάλι μετά τις 20 του μηνός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Μαλλον εχεις καποιο προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Θεωρώ ότι έχω γραψει πολυ καλά.
Θα έχω χάσει σίγουρα απο το ασύνδετο σχήμα και απο καμια λεξιλογική.

Έχω αγχωθεί επειδή στα Σ/Λ δεν έγραψα Λάθος, Λάθος, Σωστο, Σωστο, Σωστο αλλά Λ, Λ, Σ, Σ, Σ. Ελπίζω να μη μου κόψουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Μπραβο πανο ειμουν σιγουρος οτι θα εγραφες πολυ καλα,φυσικα δεν θα σου κοψουν τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δε θα σου κόψουν τίποτα καθώς και οι βαθμολογητές άνθρωποι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizzz

Νεοφερμένος

Ο wizzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια γραφαμε εκθεση σημερα να ρωτησω κατι?? Στις οδηγιες δεν λεει εκτος απ το να συμπληρωσουμε τα ατομικα μας στοιχεια με βαση το δελτιο εξεταζομενου που μας δοθηκε να γραψουμε στην αρχη των απαντησεων παλι το εξεταζομενο μαθημα (παρολο που το γραψαμε στο εξωφυλλο) και ημερομηνια στην αρχη των απαντησεων???? Εγω τα εγραψα ολα αυτα αλλα οταν παρεδωσα το τετραδιο η επιτηρητρια μου εσβησε την ημερομηνια που εγραψα στην αρχη των απαντησεων μου και της λεω οτι οι οδηγιες λεει να το γραψουμε και ειπε αυτη οτι το εξεταζομενο μαθημα τους ενδιαφερει πιο πολυ να εχεις γραμμενο συμφωνα με τις οδηγιες των επιτηρητων.. υπαρχει περιλτωση να μηδενιστωαπο αυτο?? Την ημερομηνια την εγραφε και στα θεματα-εκφωνησεις βεβαια που εχουν επισης το ονομα σου πανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Θεωρώ ότι έχω γραψει πολυ καλά.
Θα έχω χάσει σίγουρα απο το ασύνδετο σχήμα και απο καμια λεξιλογική.

Έχω αγχωθεί επειδή στα Σ/Λ δεν έγραψα Λάθος, Λάθος, Σωστο, Σωστο, Σωστο αλλά Λ, Λ, Σ, Σ, Σ. Ελπίζω να μη μου κόψουν!

Δεν θα σου κοψουν τιποτα,τσεκαρισμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το ασύνδετο σχήμα.εγραψα πως κανει επίκληση στο συναίσθημα.προσδιδει στο λόγο φόρτιση .προκαλει το ενδιαφερον και το προβληματισμό του αναγνώστη..παιρνω τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εμας μας είπε να γραψουμε και τα δύο...Αλλά χαλάρωσε δεν παίζει κάτι τέτοιο! Αν μηδενιστεις Εσύ θα μηδενιστεί όλη η τάξη
..τι μόνο από σένα το εσβησε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια!
Όσον αφορά τη δυσκολία του θεματος, δεν θα έλεγα ότι ήταν ούτε πολύ δύσκολα ούτε γελοία. Ήταν στο κανονικό επίπεδο των πανελληνίων εξετάσεων. Όπως είπαν και πολλοί, αλλιώς είναι να κάθεσαι επί 3 ώρες σε μια αίθουσα αγχωμένος και αλλιώς ειναι να βλέπεις τα θεματα απο τον υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top