[7/6/2017] Νεοελληνική Γλώσσα

[7/6/2017] Νεοελληνική Γλώσσα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 7 24.1%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 44.8%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 10.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 10.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 2 6.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 3.4%

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Καλα θα ειναι χαζο να μην εγραψε καποιος σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Απο τον καναπε μου, με καθολου αγχος και ενα φρεντο εσπρεσο και εγω εγραφα 100 σημερα. Πολυ ευκολα τα θεματα, βλακειες ειπα οτι ειναι δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Καλα θα ειναι χαζο να μην εγραψε καποιος σημερα.
Καλο θα ηταν να μην μπαινουμε σε χαρακτηρισμους για το πως εγραψε ο καθενας.Ας επιστρεψουν πρωτα τα παιδια να παρουμε μια εικονα εκ των εσω για το τι συνεβη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_kl

Νεοφερμένος

Η Katerina_kl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Παιδιά, πολύ ωραία ήταν τα θέματα, το κείμενο σχετικά ευκολοδιάβαστο και οι ασκήσεις λύνονταν άνετα.

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά. Μη μασάτε, θα τα καταφέρετε!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
θεωρητικά στην ύλη της γ λυκείου για πανελλήνιες, στην έκθεση εντάσσεται και η ύλη της Α' και Β' λυκείου. η φιλία νομίζω ηταν στην Α, επομένως δεν ήταν τόοοοοοσο ξεκούδουνη

ε ναι στην γ ,ολοι διαβαζουμε θεματα της α για να ειμαστε σιγουροι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Καλό το θέμα. Μέτριας δυσκολίας, "κλασικό" για πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλά μου φαίνονται τα θέματα, η επιστήμη είναι κάτι που πάντα δουλεύεται μέσα στη χρόνια. Ας περιμένουμε τα παιδιά να μας πουν πριν κρίνουμε. Καλή επιτυχία!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εγώ θα πω δε περίμενα τέτοιο θέμα (επιστήμη) αλλά περιμένα περιβάλλον
τώρα περιμένουμε να δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_kl

Νεοφερμένος

Η Katerina_kl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος για τα θέματα, τι θα πέσει και τι όχι. Ο κάθενας θέλει αυτό που τον βολεύει πιο πολύ. Αυτά τα " μου είπε ο μπατζανάκης του θείου του ξαδέρφου του γαμπρού μου που είναι στην τάδε επιτροπή ότι θα πέσει το τάδε θέμα" είναι μπούρδες και δυστυχώς κυκλοφορούν και αγχώνουν τα παιδιά κάθε χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ε ναι στην γ ,ολοι διαβαζουμε θεματα της α για να ειμαστε σιγουροι:whistle:



δεν είπα αυτό, είπα απλώς κάτι που ισχύει, επομένως ήταν πιθανό να το κάνουν όπως και μια χρονιά είχανν βάλει θέμα για την τέχνη που ήταν απο Β λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Οτι και να βαλουν εκθεση...το 17 ειναι ταβανι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Οτι και να βαλουν εκθεση...το 17 ειναι ταβανι


Οποίος το'χει και μπορεί να γράψει καλά,θα γράψει και θα πάρει τον βαθμό που του αξίζει... Μην λέμε βλακείες και αγχώνουμε τα παιδιά. Μια φίλη μου είχε γράψει 17, εγώ 18, ένας άλλος γνωστός μου που ήταν πολύ καλός 18,7 (δεν ήμασταν στο ίδιο σχολείο,διαφορετικές περιοχές)... Αν γράψεις καλά θα εκτιμηθεί, εκτός και αν οι διορθωτές είναι ηλίθιοι. Ας μην συνεχίζουμε τους μύθους που λεγονται για την έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Οποίος το'χει και μπορεί να γράψει καλά,θα γράψει και θα πάρει τον βαθμό που του αξίζει... Μην λέμε βλακείες και αγχώνουμε τα παιδιά. Μια φίλη μου είχε γράψει 17, εγώ 18, ένας άλλος γνωστός μου που ήταν πολύ καλός 18,7... Αν γράψεις καλά θα εκτιμηθεί, εκτός και αν οι διορθωτές είναι ηλίθιοι. Ας μην συνεχίζουμε τους μύθους που λεγονται για την έκθεση.

Πριν οκτω χρονια που εδινα εγω σε 60 παιδια το μεγαλυτερο 15,6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Πριν οκτω χρονια που εδινα εγω σε 60 παιδια το μεγαλυτερο 15,6
Ενα μεμονωμενο γεγονος δεν αποτελει και τον κανονα,περυσι στο σχολειο μου ειχε και 2 19αρια.Τιποτα δεν ειναι απιθανο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Συγκρίνεται η περσινή σφαγή με τη φιλία με τη σημερινή δουλεμένη από όλους Επιστήμη ; μάλλον πέρσι έκαναν τίποτα μαύρο και έβγαλαν τέτοιο θέμα. Βλέποντας βατό θέμα Έκθεση προβληματίζομαι για το τι θα πέσει μαθηματικά κ φυσική. Ήθελα να ξερά Ποια μορφή των ελληνικών σχολείων πρότεινε την φιλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Συγκρίνεται η περσινή σφαγή με τη φιλία με τη σημερινή δουλεμένη από όλους Επιστήμη ; μάλλον πέρσι έκαναν τίποτα μαύρο και έβγαλαν τέτοιο θέμα. Βλέποντας βατό θέμα Έκθεση προβληματίζομαι για το τι θα πέσει μαθηματικά κ φυσική. Ήθελα να ξερά Ποια μορφή των ελληνικών σχολείων πρότεινε την φιλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ενδιαφέρον θέμα.
Δε θα έλεγα ότι είναι βατά. Μετρίας δυσκολίας, όπως πρέπει. Συμφωνώ ότι θα είχε δουλευτεί η επιστήμη απο πολλούς αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι παύει να είναι αρκετά αόριστο όπως διατυπώθηκε σαν θέμα.
Και επειδή αναφέρθηκε και η φιλία, θεωρώ ότι όποιος μπορεί να διαπραγματευτεί θέμα που αφορά την ευθύνη του σύγχρονου επιστήμονα και την ηθική του όπως πρέπει , μια χαρά θα έγραφε και στ φιλία. Αυτό που κάθε χρόνο πάντα θα υπάρχουν κάποιοι στο δίπολο παλούκι-πανεύκολο ενώ τα θέματα είναι διαβαθμισμένα δεν θα το καταλάβω ποτέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Οι καλοί μαθητές στην έκθεση, μια χαρά έγραψαν και πέρυσι στη φιλία. Και θα τονίσω ότι δεν ήταν πρόβλημα ο όρος "φιλία", διδαγμένος είναι. Υπήρχε πρόβλημα στη διατύπωση του θέματος. Τώρα, πάντα θα βρεθούν αποδιοπομπαίοι τράγοι (ψεκασμένος ο Φίλης, οι Αθηναίοι/Θεσσαλονικείς/Κρήτες διορθωτές μας μπίπ, και άλλα ωραία, δροσερά, ευρηματικά και προπαντός διασκεδαστικά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα φετινά θέματα τα θεωρώ ελαφρώς πιο τσιμπημένα σε σχέση με τα περσινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top