[6/6/2014] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 29 51.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 11 19.6%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 8 14.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 8.9%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 3.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Στέφανε επειδή θέλω κι εγω Πληροφορική , Για ποια πόλη λες και πώς τα έχεις πάει ως τώρα; (Σου εύχομαι να πετύχεις)

και γω πληροφορικη θελω παιδια..:/: πειραια, αθηνα, πατρα. μακαρι να μην ανεβουν οι βασεις ομως γιατι αλλιως δυσκολα...:whistle: καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κι εγώ !!! Αλλά θέλω Κρήτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κατσε δηλαδη το εγραψες καπως ετσι
1:μπλα μπλα
2:δψασιδξ
3:Δξισαξδα
γινεται αυτο;
εγω κανονικα το εγραψα πχ
Αλγοριθμος Βητα
I<-1
S<-0
Οσο ι<=200 επαναλαβε
κτλ κτλ
Δεν ξέρω άμα μπορώ από τι μου είπανε η goto δεν εμφανίζεται σε διάγραμμα ροής αλλα το έκανα γιατί ήθελα να πηγαίνει στο τέλος κατευθείαν παρακάμπτοντας τις εντολές κάτω από την όσο. Θα δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγγνώμη παιδιά, αλλά ακόμη δεν μπορώ να χωνέψω αυτό που παίχτηκε με το θέμα Γ και τους πίνακες. Καταρχάς έχει τύχει να συναντήσω πολλές ασκήσεις μέσα στη σχολική χρονιά και δεν έτυχε καν να μπω στον πειρασμό να ελέγξω αν η χρησιμοποίηση πίνακα είναι λάθος δρόμος. Καταλαβαίνω ότι στο πρόγραμμα δεν μπορώ να θεωρήσω ότι ένας πίνακας έχει Ν στοιχεία, αλλά εδώ μιλάμε για ΑΛΓΟΡΙΘΜΟ. Εκεί μπορώ να το κάνω. Εκεί μπορώ να πω:
Διάβασε Ν
Για i από 1 μέχρι Ν
Κάνε κάτι, πχ. Διάβασε Π
Κάτι αντίστοιχο έκανα σήμερα, απλα ηταν με αρχη επαναληψης και ειχα μετρητη πληθους των επαναληψεων οπως και τα αλλα παιδια λογικα. Ο πινακας μου ειναι απλα Ν στοιχειων. Ουτε αφαιρουνται κομβοι κατα την εκτελεση αργοτερα ουτε τπτ για να πω οτι ειναι δυναμικη δομη δεδομενων.
Τέλος πάντων με ενδιαφερει πολυ πραγματικα να καταλαβω το λαθος γιατι δεν ειναι οτι δεν ηξερα να το κανω χωρις πινακες, απλα αυτο μου ηρθε πρωτο στο μυαλο και δε βρηκα λογο να το απορριψω.

Υ.Γ: συγγνωμη για το σεντονι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Καταρχήν, το Β2 το έλυσα με Μέχρις_ότου.

Από τις δύο λύσεις, ΟΧΙ+Όσο και Μέχρις_ότου, από τη σκοπιά του μαθήματος, το 1ο είναι σωστό. Το 2ο είναι λάθος. Ωστόσο, μέσα στο βιβλίο ΔΕΝ υπάρχει. Το διάγραμμα ροής πρέπει να συμφωνεί με τον αλγόριθμο και καμία από τις δύο λύσεις δεν το επιτυγχάνει αυτό. Οπότε, όσο και αν μας φαίνεται εμάς "λογικό" ή "παράλογο" το ένα και το άλλο, την τελική απόφαση θα λάβει το υπουργείο.

Σχετικά με τον πίνακα στο Γ:
Από το σχολικό, κεφάλαιο 3, σελίδα 56:
3.3 Πίνακες
Με τον όρο στατική δομή δεδομένων εννοείται ότι το ακριβές μέγεθος.... καθορίζεται κατά τη στιγμή του προγραμματισμού τους,..., όχι κατά τη στιγμή της εκτέλεσης του προγράμματος.
...Στην πράξη, στατικές δομές υλοποιούνται με πίνακες.....

Ξεκαθαρίζεται, δηλαδή, από το 3ο Κεφάλαιο (όσο ακόμα αναπτύσσουμε Αλγόριθμους και όχι Προγράμματα), ότι θα πρέπει να ξέρεις εκ των προτέρων το μέγεθος του πίνακα. Το ίδιο είχε γίνει και το 2010, στο θέμα με τους αθλητικούς αγώνες.
Δεδομένου μάλιστα ότι είχε ξαναδημιουργηθεί τέτοιο ζήτημα στο παρελθόν, δεν μπορεί κανείς να ισχυριστεί ότι "δεν γνώριζε". Ο πίνακας έχει προκαθορισμένο μέγεθος, είτε γράφεις Αλγόριθμο, είτε Πρόγραμμα. Βέβαια, τότε, επειδή ήταν πολλοί που χρησιμοποιήσαν πίνακα, η λύση θεωρήθηκε δεκτή. Και φέτος, την τελική απόφαση θα λάβει το υπουργείο....

Επομένως, είτε κάποιοι θεωρούμε τη Μέχρις_ότου και τον Πίνακα σωστό, είτε λάθος, στο τέλος δεν θα έχει καμία σημασία. Το υπουργείο θα λάβει μια αυθαίρετη και ατεκμηρίωτη απόφαση, από την οποία, κάποιοι θα ευνοηθούν και κάποιοι θα ζημιωθούν.

Πάμε να γράψουμε Φυσική και Οικονομία τώρα και από την μεθεπόμενη βδομάδα να κάνουμε και κάνα μπάνιο!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Καταρχήν, το Β2 το έλυσα με Μέχρις_ότου.

Από τις δύο λύσεις, ΟΧΙ+Όσο και Μέχρις_ότου, από τη σκοπιά του μαθήματος, το 1ο είναι σωστό. Το 2ο είναι λάθος. Ωστόσο, μέσα στο βιβλίο ΔΕΝ υπάρχει. Το διάγραμμα ροής πρέπει να συμφωνεί με τον αλγόριθμο και καμία από τις δύο λύσεις δεν το επιτυγχάνει αυτό. Οπότε, όσο και αν μας φαίνεται εμάς "λογικό" ή "παράλογο" το ένα και το άλλο, την τελική απόφαση θα λάβει το υπουργείο.

Σχετικά με τον πίνακα στο Γ:
Από το σχολικό, κεφάλαιο 3, σελίδα 56:
3.3 Πίνακες
Με τον όρο στατική δομή δεδομένων εννοείται ότι το ακριβές μέγεθος.... καθορίζεται κατά τη στιγμή του προγραμματισμού τους,..., όχι κατά τη στιγμή της εκτέλεσης του προγράμματος.
...Στην πράξη, στατικές δομές υλοποιούνται με πίνακες.....

Ξεκαθαρίζεται, δηλαδή, από το 3ο Κεφάλαιο (όσο ακόμα αναπτύσσουμε Αλγόριθμους και όχι Προγράμματα), ότι θα πρέπει να ξέρεις εκ των προτέρων το μέγεθος του πίνακα. Το ίδιο είχε γίνει και το 2010, στο θέμα με τους αθλητικούς αγώνες.
Δεδομένου μάλιστα ότι είχε ξαναδημιουργηθεί τέτοιο ζήτημα στο παρελθόν, δεν μπορεί κανείς να ισχυριστεί ότι "δεν γνώριζε". Ο πίνακας έχει προκαθορισμένο μέγεθος, είτε γράφεις Αλγόριθμο, είτε Πρόγραμμα. Βέβαια, τότε, επειδή ήταν πολλοί που χρησιμοποιήσαν πίνακα, η λύση θεωρήθηκε δεκτή. Και φέτος, την τελική απόφαση θα λάβει το υπουργείο....

Επομένως, είτε κάποιοι θεωρούμε τη Μέχρις_ότου και τον Πίνακα σωστό, είτε λάθος, στο τέλος δεν θα έχει καμία σημασία. Το υπουργείο θα λάβει μια αυθαίρετη και ατεκμηρίωτη απόφαση, από την οποία, κάποιοι θα ευνοηθούν και κάποιοι θα ζημιωθούν.

Πάμε να γράψουμε Φυσική και Οικονομία τώρα και από την μεθεπόμενη βδομάδα να κάνουμε και κάνα μπάνιο!:clapup::clapup::clapup:
Γενικα επικρατει ενας μικρος πανικος με το μεχρις_οτου,στο φροντ μου ο καθ ειπε σε ενα παιδι οτι το ειχε σωστο,σε αλλο φροντ ειπαν το αντιθετο.Εγω αρχικα το εκανα με αρχη επαν αλλα μετα το αλλαξα σε Οσο γιατι και γω νομιζα οτι πρεπει να υπαρχει "αλληλουχια" με το διαγραμμα.Καλη συνεχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σχετικά με τον πίνακα στο Γ:
Από το σχολικό, κεφάλαιο 3, σελίδα 56:
3.3 Πίνακες
Με τον όρο στατική δομή δεδομένων εννοείται ότι το ακριβές μέγεθος.... καθορίζεται κατά τη στιγμή του προγραμματισμού τους,..., όχι κατά τη στιγμή της εκτέλεσης του προγράμματος.
...Στην πράξη, στατικές δομές υλοποιούνται με πίνακες.....

Ξεκαθαρίζεται, δηλαδή, από το 3ο Κεφάλαιο (όσο ακόμα αναπτύσσουμε Αλγόριθμους και όχι Προγράμματα), ότι θα πρέπει να ξέρεις εκ των προτέρων το μέγεθος του πίνακα. Το ίδιο είχε γίνει και το 2010, στο θέμα με τους αθλητικούς αγώνες.
Δεδομένου μάλιστα ότι είχε ξαναδημιουργηθεί τέτοιο ζήτημα στο παρελθόν, δεν μπορεί κανείς να ισχυριστεί ότι "δεν γνώριζε". Ο πίνακας έχει προκαθορισμένο μέγεθος, είτε γράφεις Αλγόριθμο, είτε Πρόγραμμα. Βέβαια, τότε, επειδή ήταν πολλοί που χρησιμοποιήσαν πίνακα, η λύση θεωρήθηκε δεκτή. Και φέτος, την τελική απόφαση θα λάβει το υπουργείο....

Επομένως, είτε κάποιοι θεωρούμε τη Μέχρις_ότου και τον Πίνακα σωστό, είτε λάθος, στο τέλος δεν θα έχει καμία σημασία. Το υπουργείο θα λάβει μια αυθαίρετη και ατεκμηρίωτη απόφαση, από την οποία, κάποιοι θα ευνοηθούν και κάποιοι θα ζημιωθούν.

Πάμε να γράψουμε Φυσική και Οικονομία τώρα και από την μεθεπόμενη βδομάδα να κάνουμε και κάνα μπάνιο!:clapup::clapup::clapup:

Συμφωνώ, όντως έτσι λέει... Για το πρόγραμμα. Δεν μπορώ να δηλώσω Π[Ν]. Ομως αλλο στον αλγοριθμο. Σε παραδειγμα πισω στη σελιδα 58 σ δινει σαν δεδομενο πινακα Π[m,n]. Αυτο δε σημαινει οτι τον παιρνεις ετοιμο απλα ισοδυναμει με τις εντολες
Για i Απο 1 μεχρι m
Για j απο 1 μεχρι n
Διαβασε table[m,n]
Τελος
Τελος
Γιατι διαβαζεται καποτε πιο πριν.

Ακυρο, βσκ νομιζω καταλαβα τη φυση του προβληματος του να χρησιμοποιησεις πινακα. Βλακεια μ λοιπον που δν τσεκαρα τα θεματα του 2010 αν και το ειχα στο μυαλο μου χθες το βραδυ
.. Πφφφ κριμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ακυρο σχετικα με το 2ο σωστο λαθος. Το γραφει το βιβλιο δυστυχως οποτε ειναι σωστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Σχετικα με το Σωστο Λαθος το 2 που ελεγε για τον σκοπο της ταξινομησης; Εγω το εβαλα λαθος διοτι δεν ειναι αυτος ο σκοπος της, αυτη ειναι απλως μια διευκολυνση που προκυπτει. Ο καθηγητης μου μου ειπε λαθος, καποιες λυσεις το εχουν λαθος και καποιες σωστο, τι λετε να παιζει τελικα;

Παντως απο οτι βλεπω, εχει γινει καπως μεγαλο μπερδεμα σχετικα με το ΑΕΠΠ φετος και καποια πραγματα.

Eγώ Λάθος το έβαλα. Αλήθεια το έχουν βάλει Λάθος; Γιατί και εγώ νόμιζα ότι η σωστή απάντηση είναι "Σωστό"...
Α,τώρα είδα ότι άλλαξες το μήνυμά σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΘοδωρήςΤεχν

Νεοφερμένος

Ο ΘοδωρήςΤεχν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αποψή μου παιδιά εμένα είναι ότι για πληροφορική (πολυτεχνείο είτε απλά) θα έχει αύξηση τουλάχιστον 500 πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Eγώ Λάθος το έβαλα. Αλήθεια το έχουν βάλει Λάθος; Γιατί και εγώ νόμιζα ότι η σωστή απάντηση είναι "Σωστό"...
Α,τώρα είδα ότι άλλαξες το μήνυμά σου :P

Το "σωστο" ειναι η σωστη απαντηση. Και εγω παρασυρθηκα και το εβαλα λαθος θεωροντας οτι δεν ειναι αυτος ο σκοπος απλα μια διευκολυνση. Κριμα και το ΑΕΠΠ ειναι το μονο μαθημα που γουσταρω και θα σπουδασω και ειχα βλεψεις για πανω απο 19. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftse

Νεοφερμένος

Ο leftse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα και απο εμενα, προσωπικα τα θεματα δεν μου φανηκαν ουτε και ευκολα ουτε και αρκετα δυσκολα, ήταν καπως μετρια και αρκετα ασαφεις σε ορισμενα ερωτήματα, με καποια πονηρα σημεια που ηθελαν σκεψη απο τον μαθητη προκειμενου να τα απαντησει. Αν μπορει καποιος να μου πει αν η λυση που εκανα στο θεμα Δ και συγκεκριμενα στο Δ4 στο δευτερο ερωτημα του (για τον αριθμο των εβδομαδων) ειναι σωστή:

temp1 ← 1
temp2 ← 7
Για ι από 1 μέχρι 4
s ← 0
Για j από temp1 μέχρι temp2
s ← s +Αρ[pos,j] !pos: η θεση του ιστοτοπου, πινακας αρ: ο αριθμος των επισκεψεων για τις 28 ημερες
τέλος_Επανάληψης
π[ι] ← s
temp1 ← temp1 + 7
temp2 ← temp2 + 7
τέλος_Επανάληψης

max <- π[1]
Για ι από 2 μέχρι 4
Αν π[ι] > max τότε
max ← π[ι]
Τέλος_αν
Τέλος_επανάληψης

Για ι από 1 μέχρι 4
Αν π[ι] = max τότε
Εμφάνισε ι
τέλος_Αν
τέλος_Επανάληψης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alexia19

Νεοφερμένος

Η Alexia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
To Δ4 δεν λυνοταν χωρις πινακα?? Δηλαδη με αθροισματα s1,s2,s3,s4 και στη συνεχεια συγκριση? Επειδη, λιγο που κοιταξα σε ενδεικτικες απαντησεις, δεν το ειχε πουθενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
To Δ4 δεν λυνοταν χωρις πινακα?? Δηλαδη με αθροισματα s1,s2,s3,s4 και στη συνεχεια συγκριση? Επειδη, λιγο που κοιταξα σε ενδεικτικες απαντησεις, δεν το ειχε πουθενα
Eτσι το έχω κάνει και εγώ , ρώτησα καθηγητή που εξέταζε προφορικά και χάνουμε 2 μορια γιατι δεν πηραμε περίπτωση ισότητας εβδομάδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
me too ετσι το κανα με 4 sum <3
ειναι τραγικοι αν μας κοψουν κ απ αυτο παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia19

Νεοφερμένος

Η Alexia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Eτσι το έχω κάνει και εγώ , ρώτησα καθηγητή που εξέταζε προφορικά και χάνουμε 2 μορια γιατι δεν πηραμε περίπτωση ισότητας εβδομάδων.

Σιγουρα?? Γιατι αφου βρηκα το max, το συκρινα με καθε εβδομαδα, οποτε και να υπαρχει ισοτητα σε δυο βδομαδες, δεν καλυπτεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Σιγουρα?? Γιατι αφου βρηκα το max, το συκρινα με καθε εβδομαδα, οποτε και να υπαρχει ισοτητα σε δυο βδομαδες, δεν καλυπτεται??
αααα ε τοτε όλο σωστο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
α ωραια 0 χασιμοοοο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia19

Νεοφερμένος

Η Alexia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παιδια για να πω και εγω την γνωμη μου...περιμενα να γραψω 19-20 και ειμαι καπου στο 17.5-18! αρχικα ξεκινησα με το Α και απογοητευτηκα γιατι απο ολο το βιβλιο ηταν η μονη θεωρια που δεν την ειχα μαθει απ'εξω! στην συνεχεια παω στο Β1 και τρωω και εκει μια σφαλιαρα γιατι δεν μπορουσα να ανταπεξελθω! ευτυχως ελυσα σχετικα γρηγορα το Β2 και πηρα τα πανω μου! τα θεματα Γ,Δ μου φανηκαν ευκολα και τα ελυσα σχετικα γρηγορα αν εξαιρεσουμε τις απαραδεχτες ασαφιες των Γ2, Γ4 (αναρωτιεμαι δηλαδη...ΤΟΣΑ ατομα και δεν μπορουν να βγαλουν σωστα διατυπωμενα θεματα? το θεωρω απαραδεχτο :verymad: !!!!). ευτυχως τελευτταια στιγμη το εσωσα λιγακι με το Β1..αλλα γενικα απογοητευτηκα :cry_x: ! τα θεματα θα τα χαρακτήριζα μέτρια..με μερικα τσιμπιμενα ερωτηματα! πιστευω πως το 90 γραφοταν ευκολα..αλλα για το 100 ηθελε κοπο! αυτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top