6ο μάθημα για Πανελλήνιες

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ΤΙ??τι αντίθεση είναι αυτή?? :Ρ

Θέμα γούστου.Αν δεν γράψω καλά θέλω να έχω τουλάχιστον 14000 μόρια στο 1ο πεδίο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmmmm

Νεοφερμένος

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Και κάτι που με ήρθε τώρα: Το μάθημα επιλογής το γράφεις μία φορά πανελλήνιες και μια στις ενδοσχολικές???
Το μάθημα επιλογής το διαδάσκεσε σε τμήμα της γενικής παιδείας, ή δημιουργούνται κάτι σαν τμήματα κατεύθυνσης?

Xmmmmm: Μπορώ να πω πως με τρελαίνουν τα μαθηματικά(μή με βρίσεις όμως που αναρωτιέμαι για μάθημα επιλογής!!!)Αφού σκέφτομαι να πάω στο Μαθηματικό.


ΤΙ..ΤΙ???Μάλλον εσύ θα μας τρελάνεις :Ρ
Όχι καλέ..μια κι έξω είναι..πανελλήνιες και μετά τέλος...Στο πως το διδάσκεσαι είναι ανάλογα το σχολέιο νομίζω..εμάς μας είχαν χωρίσει με βάση το μάθημα επιλογής και κάναμε όλα τα ενδοσχολικά και το επιλογής μαζί και αλλάζαμε για κατεύθυνσης όταν είχαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γεια σου ρε Ράνια!!!
Το θέμα είναι, πολύ τύποι δεν πέφτουν???(Βέβαια θα μου πεις διάβασέ τους σαν τα θεωρητικά της Βιολογίας, μάθε τους τύπους απόξω).

Και κάτι που με ήρθε τώρα: Το μάθημα επιλογής το γράφεις μία φορά πανελλήνιες και μια στις ενδοσχολικές???
Το μάθημα επιλογής το διαδάσκεσε σε τμήμα της γενικής παιδείας, ή δημιουργούνται κάτι σαν τμήματα κατεύθυνσης?

Xmmmmm: Μπορώ να πω πως με τρελαίνουν τα μαθηματικά(μή με βρίσεις όμως που αναρωτιέμαι για μάθημα επιλογής!!!)Αφού σκέφτομαι να πάω στο Μαθηματικό.

Iliaso: Θα μας τρελάνεις εσύ!!!

Γιατί θα σε τρελάνω μπάμπη;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Γιατί θα σε τρελάνω μπάμπη;:what:
Που λες μαθηματικά ή ιστορία. Αν έλεγες μαθηματικά ή φυσική θα το καταλάβαινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Την πιθανότητα να σκέφτομαι λίγο 1ο πεδίο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Την πιθανότητα να σκέφτομαι λίγο 1ο πεδίο;:P
Είσαι τεχνολογική/Θετική και σκέφτεσαι για 1ο πεδίο?Είσαι από αυτούς που έχουν κατασταλάξει βλέπω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Kαι εγώ μαθηματικά του χρόνου αν και έχει μια πολύ μικρή πιθανότητα η ιστορία...

Πραγματικά δεν παίζει. Αν την δεις πως είναι θα ξενερώσεις. Πάρε μαθηματικά δαγκωτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Πραγματικά δεν παίζει. Αν την δεις πως είναι θα ξενερώσεις. Πάρε μαθηματικά δαγκωτό!
Μπορεί να του αρέσει του παιδιού...(μακρυά από μας:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Είσαι τεχνολογική/Θετική και σκέφτεσαι για 1ο πεδίο?Είσαι από αυτούς που έχουν κατασταλάξει βλέπω:D

Στην περίπτωση αποτυχίας υπάρχουν κατι σχολές στο 1ο με 14 000 οπότε τζάμι έρχεται...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Παναγια μου σε εξορκιζω, οχι ιστορια.
Ειναι το πιο κακογραμμενο και πυκνογραμμενο βιβλιο του κοσμου.

babisgr, σε εμας κανουμε κανονικα μαθηματικα γενικης παιδειας ολοι μαζι, και βιολογια και ιστορια κλπ. Αλλα αν δωσεις πχ μαθηματικα πανελλαδικες δεν το δινεις ενδοσχολικες, αν δεν το δωσεις πανελλαδικες θα το δωσεις ενδοσχολικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
οχι ιστορια, απαπα, δεν αξιζει πραγματικα! ειναι πιο κακογραμμενη και απο αυτην της κατευθυνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μπορεί να του αρέσει του παιδιού...(μακρυά από μας:lol:)

Δε θα του αρέσει, γιατί τον έχω κόψει εγώ. Είναι λογικό παιδί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε θα του αρέσει, γιατί τον έχω κόψει εγώ. Είναι λογικό παιδί.:P

Πολύ λογικό :P Tελικά την άφησα την οικονομία.Μαθηματικά και με προυποθέσεις ΑΟΘ (αυτό θα καθοριστεί από το αν θα μείνω θετική):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
εγω βρισκομαι αναμεσα στην ιστορια και την βιολογια...(ειμαι θεωρητικη κατευθυνση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στατιστική:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
και εγω το εχω αυτο το θεμα φιλε μου mercurius...ειμαι θεωρητικη και με ενδιαφερει το ΧΗΜΙΚΟ...αν παρω βιολογια μπορω να περασω αλλα θα εχς απολια μοριων..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mαθηματικά πρέπει να πάρεις:).Αλλά και πάλι θα πας με κάτι κενά ΝΑΑΑΑΑΑΑ με το συμπάθειο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Σωστα, το θεμα των κενων το σκεφτεστε καθολου οταν απο θεωρητικη μεταπηδατε σε σχολη οπως μαθηματικο φυσικο και λοιπα τετοια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
δεν πιστευω να εχω μεγαλα κενα γιατι χημεια τα παω πολυ καλα ειναι το μοναδικο μαθημα αυτο και η ιστορια που πιανω συνεχως το 20....και στα μαθηματικα δεν εχω κανενα τρελο προβλημα...αλλα στην φυσικη δεν το συζητω μου μοιαζουν κινεζικα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα ξες όμως μαθηματικά κατ γ λυκείου;Γιατί από ότι ακούω αυτά είναι λίγο παλουκάκια(ναι μόνο λίγο:lol:) ή θα χεις κάνει χημεία κατεύθυνσης β και γ λυκείου;Και αν νομίζεις ότι δεν χρειάζεται η φυσική πλανάσαι πλανην οικτρά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top