6ο μάθημα για Πανελλήνιες

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δεν τα ξερω όλα αλλά ότι μπορώ να σου πω...Λοιπόν αρχικά ανεξάρτητα με το μάθημα επιλογης έχεις το 1ο πεδίο σίγουρα αφού είσαι θεωρητική.Τώρα αν πάρεις βιολογία (που είναι και το σύνηθες) σου ανοίγει επίσης και το 3ο πεδίο με τα ιατρικά-παρα'ι'ατρικά επαγγέλματα,με κάποια απώλεια μορίων ωστόσο. Αν πάρεις μαθηματικα και ΑΟΘ έχεις 5ο πεδίο με τα οικονομικά.Όσον αφορά τα μαθηματικά σκέτα ας μας βοηθήσει κάποιος άλλος μη σε πάρω στο λαιμό μου!!
θα συμπληρωσω οτι αν παρεις μαθηματικα αοθ τοτε δεν θα εχεις καμια απωλεια μοριων στο 5ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gi-manos

Νεοφερμένος

Ο gi-manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θα χρειαστει να κατσω να δω τι σχολες εχει καθε πεδιο..
Και αναλογα, αλλα κλινω προς βιολογια =)

Ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Βιολογία 100000000%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
φιλε μου εχω δωσει 2 φορες πανελληνιες κ γνωριζω ολα τα διαδικαστικα.αν παρεις βιολογια γενικης εχεις προσβαση στο πεδιο υγειας αλλα με απωλεια μοριων σε αυτο (νομιζω 2000μορια) χωρις αυτο να επηρεασει τα μορια στο πεδιο της κατευθυνσης σου.αν παρεις ιστορια εχεις προσβαση μονο στο 1ο πεδιο.με μαθηματικα η φυσικη γενικης μπορεις να δηλωσεις σχολες του 2ου κ 4ου πεδιου αλλα παλι με απωλεια 2000μοριων στα πεδια αυτα.τελος ,με μαθηματικα κ οικονομικη θεωρια εχεις προσβαση στο 5ο πεδιο επι ισοις οροις με τους μαθητες της θετικης κ τεχνολ.κατευθυνσης(δηλ χωρις να χασεις καθολου μορια)πιστευω να σε καλυψα.ιωαννα

νομιζω ειναι 1600 μορια, δεν ειμαι και σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
1400 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
νομιζω ειναι 1600 μορια, δεν ειμαι και σιγουρος

μην τα υπολογιζετε ετσι, απλα οι συντελεστες βαρυτητας ειναι πιο μικροι. ετσι "Χανεις" μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foit satm emp

Νεοφερμένος

Ο foit satm emp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αν αντεχεις την παπαγαλια βιολογια.αν εισαι πιο πρακτικος τυπος μαθηματικα..παντως και η φυσικη γενικης ειναι πανευκολη,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
μην τα υπολογιζετε ετσι, απλα οι συντελεστες βαρυτητας ειναι πιο μικροι. ετσι "Χανεις" μορια

Συμφωνα με τον υπολογιστη μοριων πηγα, βαζοντας σε ολα 20, στο 1ο βγαινει 20.000 και στο αλλο 18600 (αρα 1400 μορια, οχι 1600 που ειπα)
-----------------------------------------

:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Βιολογία,ασυζητητί..εκτός αν σου αρέσουν κάποιες οικονομικές σχολες
αρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ σαν επιλεγόμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Προσωπικά το να είσαι θεωρητική και να φορτωθείς άλλο ένα μάθημα αποστήθισης δεν θα μου φαινόταν καλό(με την προυπόθεση ότι δεν τα καταφέρνεις στα μαθηματικά).:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω λεω μαθηματικαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Βιολογια 3ο πεδιο
Ιστορια 1ο πεδιο
Μαθηματικα 2ο και 4ο
Αοθ 5ο πεδιο
-----------------------------------------
3 πεδιο θετικες επιστημες και ιατρικες
5 οικονομικες και αστυνομια
2 μαθηματικα,φυσικη,χημεια,πληροφορικη,στρατος
4 Ηλεκτρολογος Η/Υ,αρχιτεκτονων,

Βασικα κοιταξε τα καλυτερα εδω www.mixanografiko.gr
και γ τ 1ο πεδιο εχουν προσβαση της θεωριτικης
για το 2ο ολες
για το 3ο ολες πιο ανετα ομως η της θετικησ
4 τεχνολογικης
5 ολες

αυτα..ελπιζω να βοηθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikouli17

Νεοφερμένος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τα μορια τα χανεις μονο αν τελικα διαλεκσεις κατι απο τριτο η πεμπτο πεδιο ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι...Αφού έχεις μικρότερο συντελεστή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγω παλι που ειμαι θεωρητικη κατευθυνση μπορω να παρω βιολογια ως μαθημα επιλογης;; 8α εχω κι εγω κυρωσεις (ελαχιστοποιηση μοριων:hmm::mad::();;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω παλι που ειμαι θεωρητικη κατευθυνση μπορω να παρω βιολογια ως μαθημα επιλογης;; 8α εχω κι εγω κυρωσεις (ελαχιστοποιηση μοριων:hmm::mad::();;
Και βέβαια μπορείς να πάρεις βιολογία μάθημα επιλογής(γενικής παιδείας,εννοείται)..απ'ότι ξέρω δεν έχει καθόλου ελαχιστοποίηση μορίων!!στο κάτω κάτω δν έχεις πολλές επιλογές στη γ λυκείου,εφόσον πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε μαθηματικά,φυσική,βιολογία,ιστορία..δεν παίζουν ρόλο στα μόρια κ τη μείωση τους!:iagree::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Θα έχεις μόνο για το 3ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Mπα.Εγω που δεν θελω 5ο θα δωσω μαθηματικα για να εχω λιγοτερο διαβασμα.
Μαθηαματα στη βιολογια δεν υπαρχει λογος να ξεκινησεις απο τη β.

Συμφωνω, και πολυ καλη επιλογη ειναι να δωσει καποιος μαθηματικα γενικης αντι βιολογιας ακομα κι αν δεν θελει 5ο. Δηλαδη ποιος αντεχει ενα παραπανω μαθημα παπαγαλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ.Άλλαξα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
βασικα ειμαι πολυ καλη στην παπαγαλια!!!:)χιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top