6ο μάθημα για Πανελλήνιες

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Θα συμφωνησω. Μεταξυ και των τεσσαρων κατα τη γνωμη μου, Μαθηματικα. Περυσι ημουν προκατειλημμενος με το μαθημα και το φοβομουν για τις πανελληνιες λογω αριθμητικων λαθων (παρολο που ειχα καταλαβει τη γελοιοτητα του).

Φετος ξαναδωσα (παπαγαλο)Βιολογια γενικης, μονο και μονο γιατι ηταν το 1 απο τα 2 μαθηματα που ειχα προφορικο στρογγυλο 20αρι (ναι, το αλλο ηταν η βιολογια κατευθυνσης :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ειναι αρκετα ευκολη Xρηστο εως και γελεια.Αλλα οτι την θελει την παπαγαλια της την θελει.Πρεπει να τα μαθαινεις απεξω απο το βιβλιο.Τωρα εσυ τι αλλες επιλογες εχεις απο την κατευθυνση που εισαι δν γνωριζω.Παντως εγω με βαση τις επιλογες που ειχα Μαθηματικα και ΑΟΘ ή Βιολογια δηλαδη νομιζω πως εκανα το καλυτερο διοτι πολυ πιο ευκολη ειναι η Βιολογια σε σχεση με τα Μαθηματικα, για μενα παντα που εχω παρα πολλα κενα.Δν ειχα κι αλλη επιλογη δηλαδη.Η Βιολογια ηταν μονοδρομος για μενα.Αλλιως θα παιρνα Μαθηματικα που δν ξερω αν ειναι ευκολα οπως λενε παντως εγω δν ειχα καθολου τη διαθεση να προσπαθω επι 1 ωρα να λυσω μια ασκηση και στο τελος επειδη δν θα τα καταφερνω να την αντιγραφω.Ετσι ομως δν θα εβγαινε τιποτα.Γιατι στις Πανελληνιες δν θα χω κανεναν διπλα μου να μου τα λεει.Καθε μερα επιπεβεβαιωνεται η επιλογη μου με τον καλυτερο τροπο και χαιρομαι που τελικα πηρα τη σωστη αποφαση.Λογικα εσυ πρεπει να εχεις ως επιλογη τη Φυσικη Γενικης Παιδειας αν δν κανω λαθος και ποια αλλα δν ξερω για να σου πω την αληθεια.Παντως αν παρεις Βιολογια δν θα το μετανιωσεις,αν βεβαια εχεις τη διαθεση να κατσεις να παπαγαλισεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μαθηματικά έχω πάρει προς το παρόν-χωρίς οικονομία-αλλά το ξανασκέφτομαι για βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
απο την στιγμη που θα πας τεχνολογικη (κ εγω φετος τεχνολογικη ημουν) θα κανεις ενα τεραστιο λαθοσς αν δεν επιλεξεις μαθηματικα γενικης παιδειας...με μια ωριτσα την ημερα εχεις εξασφαλισει 20αρι....φετος πολλα παιδεια που πηραν βιολογία το μετανιωσαν ακομα και αυτα που εγραψαν 20 γιατι αφιερωσαν ππαρα πολυ πολιτιμο χρονο στη βιολογια.....οποτε μαθηματικα γενικης με χιλια....μην το σκεφτεσια....θα με θυμηθεις
-----------------------------------------
συγνωμη...μια ωρα την εβδομαδα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adler

Νεοφερμένος

Ο Adler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
απο την στιγμη που θα πας τεχνολογικη (κ εγω φετος τεχνολογικη ημουν) θα κανεις ενα τεραστιο λαθοσς αν δεν επιλεξεις μαθηματικα γενικης παιδειας...με μια ωριτσα την ημερα εχεις εξασφαλισει 20αρι....φετος πολλα παιδεια που πηραν βιολογία το μετανιωσαν ακομα και αυτα που εγραψαν 20 γιατι αφιερωσαν ππαρα πολυ πολιτιμο χρονο στη βιολογια.....οποτε μαθηματικα γενικης με χιλια....μην το σκεφτεσια....θα με θυμηθεις
-----------------------------------------
συγνωμη...μια ωρα την εβδομαδα....:)

Μια ωρίτσα την βδομάδα θες να πεις..... χαχαχα
το μάθημα παιδιά για μαθητές θετικής/τεχνολογικής είναι πανεύκολο με λίγη προσοχή στα sos!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos (H)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Καλαματιανός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
βασικά εγω ακριβως το αντιθετο εχω ακουσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου θα σε συμβουλευα να παρεις μαθηματικα γιατι ειναι πολυ ευκολα σε σχεση με την φυσικη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου καλυτερα ειναι η Φυσικη Γενικης..Με στατιστικα στοιχεια οι υποψηφιοι εχουν καλυτερα αποτελεσματα...Ειναι
πολυ ευκολο μαθημα και πραγματικα πολυ ευχαριστο(δικια μου αποψη).
Βεβαια και τα μαθηματικα γενικης ειναι γελοια αλλα εξακολουθουν να ειναι μαθηματικα,που σημαινει πως αναπασα στιγμη μπορουν να σε κανουν να χασεις μοναδες...Σε αντιθεση η φυσικη γενικης ειναι στανταρ..

Γνωριζω παιδια τα οποια εχουν παρει καλυτερο βαθμο στα μαθηματικα κατευθυνσης απο τα μαθηματικα γενικης..

Προσωπικη μου αποψη ειναι να παρεις το μαθημα επιλογης που πιστευεις οτι θα αφιερωσεις και λιγο χρονο ευχαριστα..Ολα τα μαθηματα επιλογης χρειαζονται την ιδια προσπαθεια(ασχετα αν ειναι λιγη)... :no1::no1::no1:

Αυτα απο εμενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου καλυτερα ειναι η Φυσικη Γενικης..Με στατιστικα στοιχεια οι υποψηφιοι εχουν καλυτερα αποτελεσματα...Ειναι
πολυ ευκολο μαθημα και πραγματικα πολυ ευχαριστο
(δικια μου αποψη).
Βεβαια και τα μαθηματικα γενικης ειναι γελοια αλλα εξακολουθουν να ειναι μαθηματικα,που σημαινει πως αναπασα στιγμη μπορουν να σε κανουν να χασεις μοναδες...Σε αντιθεση η φυσικη γενικης ειναι στανταρ..

Γνωριζω παιδια τα οποια εχουν παρει καλυτερο βαθμο στα μαθηματικα κατευθυνσης απο τα μαθηματικα γενικης..

Προσωπικη μου αποψη ειναι να παρεις το μαθημα επιλογης που πιστευεις οτι θα αφιερωσεις και λιγο χρονο ευχαριστα..Ολα τα μαθηματα επιλογης χρειαζονται την ιδια προσπαθεια(ασχετα αν ειναι λιγη)... :no1::no1::no1:

Αυτα απο εμενα....

Φέτος, προς στιγμήν όταν είδα, έλυσα, και έμαθα Φυσική της γ' και μπορώ να πω ότι μου αρέσει αρκετά...Δηλαδή ίσως και να την επέλεγα, δεν θα με χάλαγε...
Αλλά μου έχουν πει πολλοί..όπως καθηγητές, παιδιά που έδιναν πανελλήνιες ότι η Φυσική είναι το μάθημα που μπορούν να σου βάλουν τις περισσότερες παγίδες...είναι και μάθημα μυαλού ας πούμε...κάτι μικρό της θεωρίας που δεν το καταλάβεις με την πρώτη...
Σε σχέση με τα μαθηματικά λ.χ που είναι πιο ''καθαρό'' μάθημα..ή την Βιολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Φέτος, προς στιγμήν όταν είδα, έλυσα, και έμαθα Φυσική της γ' και μπορώ να πω ότι μου αρέσει αρκετά...Δηλαδή ίσως και να την επέλεγα, δεν θα με χάλαγε...
Αλλά μου έχουν πει πολλοί..όπως καθηγητές, παιδιά που έδιναν πανελλήνιες ότι η Φυσική είναι το μάθημα που μπορούν να σου βάλουν τις περισσότερες παγίδες...είναι και μάθημα μυαλού ας πούμε...κάτι μικρό της θεωρίας που δεν το καταλάβεις με την πρώτη...
Σε σχέση με τα μαθηματικά λ.χ που είναι πιο ''καθαρό'' μάθημα..ή την Βιολογία...

Δεν θα το ελεγα...Ισα ισα που η φυσικη γενικης ειναι ενα μαθημα που λιγο αν ασχοληθεις θα γραψεις..Ειναι στανταρ πραγματα αυτα που μπαινουν...Να σε ρωτησω ομως...Γιατι αφου οπως λενε οι καθηγητες ειναι το μαθημα με τις περισσοτερες παγιδες,το 80%(και κατι ψιλα) των υποψηφιων εχουν απο 18 εως 20?(επισημα στατιστικα)..Δεν σε προβληματιζει αυτο?.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ε, ναι σαφώς. Επειδή και εγώ γνωρίζω ότι υπάρχουν καλοί βαθμοί στην Φυσική και αρκετοι προβληματίστηκα...Αλλά άφησαν να εννοηθεί ότι τα παιδιά που το πετυχαίνουν αυτό έχουν πεθάνει στο διάβασμα...δεν έχουν σηκωθεί από την καρέκλα..
Ξέρεις...τα γνωστά τρομοκρατικά λόγια από καθηγητές κτλ..που σε αγχώνουν ακόμη παραπάνω.Και όταν σκέφτηκα προς στιγμήν να πάρω Φυσική για μάθημα με κοίταξαν περίεργα με το ύφος ''Θα τα καταφέρεις;'' Γιατί οκ δεν είμαι και πολύ δυνατή μαθήτρια...όσον αφορά την γ' μάλλον δεν είμαι..ένα 17 βγάζω όμως, όσο μπορώ...

Και μου έδειξαν ότι δεν θατα καταφέρω γιατί θέλει και σκέψη...όχι φυσική ας το πω έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny1036

Νεοφερμένος

Η Πέννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
φυσικη γενικης με νορμαλ διαβασμα γραφεις σιγουρα πανω απο 17...

εγω μαθηματικα με νορμαλ εως καθολου διαβασμα εγραψα 17,3..

η αποφαση δικη σου...
-----------------------------------------
βασικα το προβλημα με την φυσικη ειναι οτι 1 φορα ειχαν βαλει παλουκια κ απο τοτε την επιλεγουν λιγοι... αλλα απο ο,τι ξερω, βαζουν σχετικα ευκολα θεματα... κ στην τελικη, οπως και να το κανεις, τα μαθηματικα ειναι μαθηματικα... μπορει να κανεις μια μ@λ@κι@ και να μην γραψεις καλα... οπως την επαθα εγω.. αν κ εγω θελω οικονομικες σχολες κ δεν ειχα επιλογη....
-----------------------------------------
Ε, ναι σαφώς. Επειδή και εγώ γνωρίζω ότι υπάρχουν καλοί βαθμοί στην Φυσική και αρκετοι προβληματίστηκα...Αλλά άφησαν να εννοηθεί ότι τα παιδιά που το πετυχαίνουν αυτό έχουν πεθάνει στο διάβασμα...δεν έχουν σηκωθεί από την καρέκλα..
Ξέρεις...τα γνωστά τρομοκρατικά λόγια από καθηγητές κτλ..που σε αγχώνουν ακόμη παραπάνω.Και όταν σκέφτηκα προς στιγμήν να πάρω Φυσική για μάθημα με κοίταξαν περίεργα με το ύφος ''Θα τα καταφέρεις;'' Γιατί οκ δεν είμαι και πολύ δυνατή μαθήτρια...όσον αφορά την γ' μάλλον δεν είμαι..ένα 17 βγάζω όμως, όσο μπορώ...

Και μου έδειξαν ότι δεν θατα καταφέρω γιατί θέλει και σκέψη...όχι φυσική ας το πω έτσι.


δεν παιζει αυτο..ενας φιλος μου ηταν μια ζωη μαθητης του 15-16 και εγραψε κοντα στο 100 φυσικη γπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Μαθηματικα εγω θα παρω!Γιατι αυτα μου αρεσουν,λενε ολοι οτι ειναι πολυ ευκολα!!Τα προτιμω απο τη φυσικη...αλλα ειναι προσωπικη μου επιλογη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Και εγώ έχω ακούσει από πολλούς ότι τα Μαθηματικά Γενικής Παιδείας είναι εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny1036

Νεοφερμένος

Η Πέννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστω για τα τιπς αλλα το προβλημα μου δεν το εχω λυσει ακομα :(
Μπορει να κανω μαθηματικα γενικης το καλοκαιρι για να καλυψω το κενο που θα εχω στο μελλον στα μαθηματικα κατ, κ αφου το καλοκαιρι δεν κανουμε φυσικη γενικης δεν θα εχω προβλημα.. ε? :S

τα μαθηματικα κατευθυνσης μονο με μαθηματικα κατευθυνσης καλυπτονται! τα μαθηματικα γενικης μπροστα στα κατευθυνσης φαινονται για μαθηματικα δημοτικου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gi-manos

Νεοφερμένος

Ο gi-manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα, ειμαι καινουργιος στο site, οποτε.. καλως σας βρηκα :)

Ειμαι αρκετα μπερδεμενος, ειδικα τωρα που βγηκαν οι βασεις, κι εχω μερικες αποριες -αν και νομιζω πως το ερωτημα αυτο θα εχει ξανατεθει- και πουθενά δεν μπορώ να βρω μια ξεκαθαρη απαντηση..

Ειμαι θεωρητικη κατευθυνση, και δεν ξέρω τι μαθημα επιλογης να διαλεξω.

Αν παρω βιολογια, τι πεδια ανοιγω;
Αν παρω μαθηματικα κ οικονομια, τι πεδια ανοιγω;
και μπορω να παρω μαθηματικα σκετα; αν ναι, τοτε παλι, ποια πεδια ανοιγω;

Με νευριαζει το γεγονος πως γι αυτο κανεις δεν μας εχει μιλησει στο σχολειο κι ουτε προκειται..!

-να σημειωσω πως ειμαι μαθητης του 19 και χωρις κενα οποτε δν εχω τετοιους γνωμονες στην επιλογη μου-

Ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Δεν τα ξερω όλα αλλά ότι μπορώ να σου πω...Λοιπόν αρχικά ανεξάρτητα με το μάθημα επιλογης έχεις το 1ο πεδίο σίγουρα αφού είσαι θεωρητική.Τώρα αν πάρεις βιολογία (που είναι και το σύνηθες) σου ανοίγει επίσης και το 3ο πεδίο με τα ιατρικά-παρα'ι'ατρικά επαγγέλματα,με κάποια απώλεια μορίων ωστόσο. Αν πάρεις μαθηματικα και ΑΟΘ έχεις 5ο πεδίο με τα οικονομικά.Όσον αφορά τα μαθηματικά σκέτα ας μας βοηθήσει κάποιος άλλος μη σε πάρω στο λαιμό μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foit satm emp

Νεοφερμένος

Ο foit satm emp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
φιλε μου εχω δωσει 2 φορες πανελληνιες κ γνωριζω ολα τα διαδικαστικα.αν παρεις βιολογια γενικης εχεις προσβαση στο πεδιο υγειας αλλα με απωλεια μοριων σε αυτο (νομιζω 2000μορια) χωρις αυτο να επηρεασει τα μορια στο πεδιο της κατευθυνσης σου.αν παρεις ιστορια εχεις προσβαση μονο στο 1ο πεδιο.με μαθηματικα η φυσικη γενικης μπορεις να δηλωσεις σχολες του 2ου κ 4ου πεδιου αλλα παλι με απωλεια 2000μοριων στα πεδια αυτα.τελος ,με μαθηματικα κ οικονομικη θεωρια εχεις προσβαση στο 5ο πεδιο επι ισοις οροις με τους μαθητες της θετικης κ τεχνολ.κατευθυνσης(δηλ χωρις να χασεις καθολου μορια)πιστευω να σε καλυψα.ιωαννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gi-manos

Νεοφερμένος

Ο gi-manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ιωαννες σας ευχαριστω πολυ =))))
Με καλυψατε πληρως!
Και... τι προτεινετε ; Βιολογία ή Σκετα μαθηματικα..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
χαχα τίποτα!! Βασικά βιολογία μάλλον,τη μαθαίνεις και πας και γράφεις,που να μπλέκεις με μαθηματικά τώρα εφόσον δεν ενδιαφέρεσαι για το 5ο πεδίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top