6ο μάθημα για Πανελλήνιες

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Παίδες και εγώ μάλλον του χρόνου θα ανοίξω 5ο πεδίο γιατί θέλω Αστυνομία.Το πρόβλημα είναι οτι στα μαθηματικά γενικής έχω αρκετά κενά.Τί να πώ θα δείξει!!!

Μη σε ανησυχει ειναι τελειως καινουρια πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
μάθημα επιλογής είναι το αοθ πληροφορική και λοιπά... την στατιστική την επιλέγεις..:)
Eγω ξερω πως Α.Ο.Θ. και Στατιστικη πανε μαζι ρε παιδια :hmm:

Anyway, και εγω θα παρω 5ο πεδιο,αν και ειμαι θεωρητικη κατευθυνση..
Τωρα για το Α.Ο.Θ δεν πιστευω πως ειναι κατι το δυσκολο,ενα βιβλιαρακι ειναι 30-40 σελιδων..
Ειμαι και θεωρητικη οποτε ειναι οτι πιο ευκολο για μενα να το μαθω ολο απ'εξω:P
Οσο για τη Στατιστικη,κραταω τις επιφυλαξεις μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Eγω ξερω πως Α.Ο.Θ. και Στατιστικη πανε μαζι ρε παιδια :hmm:


Απλα αν παρεις Α.Ο.Θ ειναι υποχρεωτικο να παρεις και Στατιστικη.(7μαθηματα)
Μπορεις να παρεις την Στατιστικη μονη της,σαν μαθημα γενικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πάλι δεν κατάλαβα.... Crook!!!!! Βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Απλα αν παρεις Α.Ο.Θ ειναι υποχρεωτικο να παρεις και Στατιστικη.(7μαθηματα)
yeap:iagree:
Ισχυει για το 5ο πεδιο αυτο,που με ενδιαφερει κιολας..
Στο τελος τα μαθηματα που δινεις αν επιλεξεις 5ο πεδιο ειναι 7 οπως ειπες κι εσυ..
Μπορεις να παρεις την Στατιστικη μονη της,σαν μαθημα γενικης.
Αα μπορει να γινει και αυτο δηλαδη?
Αυτο ειναι η αληθεια πως δεν το ηξερα..

Πάλι δεν κατάλαβα.... Crook!!!!! Βοήθεια!
Τι δεν καταλαβες παλι εσυ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Απλα αν παρεις Α.Ο.Θ ειναι υποχρεωτικο να παρεις και Στατιστικη.(7μαθηματα)
Μπορεις να παρεις την Στατιστικη μονη της,σαν μαθημα γενικης.

Αυτό με την Στατιστική αν δεν κάνω λάθος, είναι απλά τα μαθηματικά που παίρνεις έτσι; :hmm:
Δηλαδή όχι κάποιο άλλο μάθημα επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Αυτό με την Στατιστική αν δεν κάνω λάθος, είναι απλά τα μαθηματικά που παίρνεις έτσι; :hmm:
Δηλαδή όχι κάποιο άλλο μάθημα επιλογής.


Είναι τα μαθηματικα γενικης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Για 5ο πεδιο παιρνεις ως πανελλαδικως εξεταζομενο μαθημα επιλογης τα μαθηματικα γενικης και τις αρχες οικονομικης θεωριας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexander_P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
θα ήθελα να ζητήσω τη συμβουλή σας και εγώ με την σειρά μου.....

αυτη η σχολική χρονια περνάει παλι και αρχίζουνε τα θερινά.....:jumpy::jumpy::jumpy:
το κακό είναι πως δεν ξέρω πιο μάθημα επιλόγής να δηλώσω στις πανελλήνιες....

Φυσική ΓΠ ή Μαθηματικά ΓΠ?????

εσείς τι μου προτείνετε??ακούω συνεχώς "πάρε μαθηματικά γράφεις 20αρι και εξάλλου μοιάζουνε με αυτα της κατεύθυνσης" αλλα για Φυσική ΓΠ δν έχει πιάσει κάτι το αυτί μου....αυτό για τα μαθηματικά ισχυεί??


ΥΣ::Μπορώ να πω πως έχω μια "ιδιαίτερη" σχέση με την Φυσική αφου το τμήμα του Φυσικού ΑΠΘ αποτελεί την δευτερη επιλογή μου προς το παρόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω λεω να περιμενεις λιγο να τα γνωρισεις απο κοντα και τα δυο μαθηματα.
Αυτο για τα μαθηματικα ΓΠ το εχω ακουσει κι εγω, οτι δηλαδη πιανεις ευκολα βαθμο εκει.
Για φυσικη δεν εχω ιδεα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexander_P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
το πρόβλημα είναι πως θα χρειαστεί να επιλέξω από τωρα το μαθημα αυτο διοτι θα πρέπει να κάνω και τα αντίστοιχα μαθηματα στα θερινα....αν το αφησω στο φλου τότε ισως να κάνω λάθος επιλογη.....και να μου κοστίσει βαθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πφφ τι να σου πω, εγω μαθηματικα ΓΠ θα παρω επειδη εχω επιλεξει και ΑΟΘ. Αλλα και να μην ειχα το ΑΟΘ νομιζω παλι το ιδιο θα επαιρνα.
Φυσικη γενικης παιδειας δεν παιζει να παιρνουν πανω απο 5-6 ατομα σε καθε σχολειο.:p Γενικα δεν το προτιμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexander_P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι αυτο είναι γεγονός.....αλλα μπορώ να πω...πως τα μαθηματικά τα φοβάμαι λίγο...παρόλο που πετυχαίνω 90/100 οταν γράφουμε και Γ λυκείου και Β' Λυκείου.....
φυσική όμως...100αρια...οπώς και να'χει....εσείς συνεχίστε να μου λέτε τις γνώμες σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αν δεν σε ενδιαφέρει να δώσεις ΑΟΘ στις Πανελλαδικές εγώ προτείνω να διαλέξεις το "Πολυμέσα Δίκτυα" Πληροφορική δηλάδη....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Για πανελλαδικως εξεταζομενο μαθημα επιλογης λεει ντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αφού λες για Πανελλαδικώς εξεταζόμενο νομίζω ότι το "Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικης" είναι ότι πρέπει...και από ότι λένε είναι κ πολύ εύκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ναι ειναι χαζο να παρεις αοθ αν δεν θες 5ο? αν εισαι καλη στα μαθηματικα παρε μαθ.γενικης,μετα πολλοι παιρνουν βιολογια.....εγω παντως επειδη εχω κολλημα με την φυσικη 8α παρω φυσικη γενικης...το φοβαμαι λιγο βεβαια γτ δε το παιρνουν πολλοι...αλλα 8α δουμε....βασικα αν δεν 8ες να ανοι3εις πεδιο παρε οτι σε κανει να νιωθεις πιο σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
OK.Mαλλον στο 3ο θα δηλωσω.ευχαριστω για τη βοηθεια:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamaritsa008

Νεοφερμένος

Η karamaritsa008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σκύδρα (Πέλλα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπορω να παρω σαν μαθημα επιλογης στην τριτη λυκειου την βιολογια απο τεχνολογικη κατευθυνση????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top