[30/5/2012] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 82)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 62 75.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 15.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 6.1%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
τέλεια!!!!!!! όλα! εχω χασει 2-3 μόρια περιπου υποθέτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Kανε καλυτερα την ερωτηση πλιζ

Αν θυμασε την προταση του πρωτου σωστο-λαθος ρωταω. Γιατι νομιζω το εχω βαλει σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αν θυμασε την προταση του πρωτου σωστο-λαθος ρωταω. Γιατι νομιζω το εχω βαλει σωστο
Ηταν ο ορισμος της αποτελεσματικοτητας οπως τον λεει μεσα απλα ειχε την λεξη αποδοτικοτητα αντι για αποελεσματικοτητα.Για αυτο και ειναι λαθος.Με μπερδεψε το γ@μημενο!Αλλα το εβαλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
:( Και ελεγα οτι ητανε εξερετικα ευκολο το πρωτο θεμα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λοιπον!
Θεμα Α το επιασα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟ!!!! οποτε αυτοματα εκτοξευομαστε στο 10!
ΘΕΜΑ Β
Β1 επιασα ολη την παραγωγικοτητα οποτε 2 μοναδουλες παμε στο 12 και επιασα και ολη την ερευνα και αναπτυξη οποτε παταμε το 14
Β2 ευκολακι το απαντησα αν και κολλησα για λιγο και αυτο σχεδιασα παταμε το 15
Β3 Δεν ηξερα καλα τον ορισμο αυτοσχεδιασα σκεφτηκα ελπιζω να επιασα εστω μια μοναδα απο εκει η 2 οποε παταμε 17 !!!!
Ο στοχος μου ηταν να γραψω βαση αλλα απο οτι φαινεται καταφερα πολλα περισσοτερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisda

Νεοφερμένος

Ο giannisda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ειναι αστείο να σου κόψουν μόρια επειδή δεν είναι αυτολεξή! ανάλογα τόν διορθώτη βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Το μαθημα ειναι χρησιμο...αλλα πρεπει να καταργηθει απο εξεταστεο πανελληνιων!Εγω θελω πληροφορικη/ψηφιακα συστηματα ΠΑΠΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Nαι με 2.5 ευρω το γραπτο θα κατσει να δει αυτολεξη το βιβλιο!Αστε με μωρε.Ας μου κανουν καμια σαχλαμαρα.Θα τους παρει και θα τους σηκωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το μαθημα ειναι χρησιμο...αλλα πρεπει να καταργηθει απο εξεταστεο πανελληνιων!Εγω θελω πληροφορικη/ψηφιακα συστηματα ΠΑΠΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ???
Με την ιδια λογικη τι να κανεις την βιολογια και την ιστορια, τα οποια μπορεις να διαλεξεις και να επιρεασουν την εισοδο σου. Εφοσων εχουμε ενα συστιμα εισαγωγης το οποιο δεν επιρεαζετε απο τα ιδια τα πανεπιστιμια αλλα απο εναν βαθμο σε σχεδων τυχεα μαθηματα, δεν ειναι κακο μαθημα για να εξεταζετε, πρεπει ομως να αλλαξει το βιβλιο και νααπομακρυνθουμε απο την παπαγαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εχεις δικιο,διορθωση:Ας το κανουν πιο ευχαριστο στην αναγνωση..μετα απο 12 χρονια το βιβλιο ειναι γεματο ασυναρτησιες,συντακτικα,γραμματικα λαθη,ορθογραφικα,προτασεις που ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΟΗΜΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σακης25

Νεοφερμένος

Ο Σακης25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλημερα παιδια, το δικο μου σχολιο ειναι το εξης :

το πρωτο θεμα ηταν τρομακτικα αστειο κ επαιρνες 42 μοναδες δωρο, κυριολεκτικα δωρο :)
Τη δημιουργικη καταστροφη και τις λειτουργιες ΞΑΝΑ απο το πρωτο κεφαλαιο δε νομιζω να τις περιμενε κανεις και ειδικα τη δημ. καταστροφη οι περισσοτεροι τη γραψαμε με δικα μας λογια και οχι ολοκληρωμενα.
Η Υπερφορτωση ηταν χαβαλεδακι που εβγαινε ανετα σε 5 λεπτα και οι ακροασεις ειχαν καποιες δυσκολιες γιατι προσωπικα δε μπορω να χωνεψω τον τροπο που ο συγγραφεας παρουσιαζει τα χαρακτηριστικα. Οι ενεργιες ειναι ευκολες στη μνημη εκτος απο την Ενσυναισθηση... Προσωπικα εγραψα γυρω στο 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Στο πρώτο post προστέθηκαν ενδεικτικές απαντήσεις.
Καλά αποτελέσματα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
εκανα λαθος στο Α2.!!! Ετοιμη να σκασω ειμαι..!!! εχασα 6 μοναδες!! δηλ ελεος τα νευρα μου!!!! :wall:
ειχα 2 καλους μα8ητες διπλα μου και αντι να διασταυρωσω τις πληροφοριες εμπιστευτηκα ατομα της αλλης ακρης.!!! :wall:¨και ξεχασα να γραψω 3 λεξεις στην υπερφορτωση... οποτε συνολο απο 18-18,4 :mpinelik: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Συγνωμη δεν το προσεξα.Ενταξει τις εβαλαν και στο πρωτο ποστ!Οποτε ολα οκ...
Λοιπον τωρα που ειδα και τις λυσεις μου..συνοπτικα
Θεμα Α επιασα 42 μοναδες ΣΙΓΟΥΡΑ.Τωρα για το Α5 δεν εχω ιδεα αυτοσχεδιασα και απαντησα!Οτι παρω απο εκει.
Θεμα Β
Β1 Ολο σωστο ! πιανουμε 64 μοναδες
Β2 επισης σωστακι ! αλλες 8 παμε 72
Β3 Αλλες 10 μοναδες λογικα γιατι δεν το απαντησα πληρες γιατι κολλησα και αυτοσχεδιασα ενα 82 με 80 το πιανω σιγουρα!!!
Αρα συνολο 16.4 το καλυτερο το χειροτερο θα ειναι 14!!!Απιστευτος βαθμος για εμενα!!!!!!!!Δεν το περιμενα ειλικρινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Γαμώτο στην υπερφόρτωση ξέχασα την αποφυγή των πληροφοριών!:eek: Πόσο λέτε να μου κόψουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ευτυχως ολα πηγαν κατ ' ευχην . Ανακουφηστηκα λιγο απο το πληγμα των μαθηματικων και της φυσικης !!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Γαμώτο στην υπερφόρτωση ξέχασα την αποφυγή των πληροφοριών!:eek: Πόσο λέτε να μου κόψουν;
Μπορει και τιποτα.Ναι και εγω χαρηκα γιατι καλυψα το κενο που αφησα στην φυσικη με το 5 που εγραψα...δοξα τον θεο πηγαν ολα καλα και σημερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γαμώτο στην υπερφόρτωση ξέχασα την αποφυγή των πληροφοριών!:eek: Πόσο λέτε να μου κόψουν;

Κανα μοριο ισως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top