[30/5/2012] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 82)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 62 75.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 15.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 6.1%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
έχω ξενερώσει προσωπικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Την δημιουργικη καταστροφη με κατι φιλους μου την ειχαμε για σος οποτε την πιασαμε!! Το μονο που δεν περιμενα ηταν το Β2 η υπερφορτωση... Μα καλα β2 ενα εμποδιο 5 γραμμων;; Υπηρχαν πολυ πιο σημαντικα αλλα τελοσπαντων. Τα θεματα γενικα ηταν ευκολα και τα περισσοτερα ηταν καρασοσαρες(βλεπε β1,β3). Τα επιλογης δεν ειχαν καμια παγιδα(νομισματικη πολιτικη αρα παει πολιτικο, προγραμματα δρασης αρα παει προγραμματισμος :P ) Και τα Σ-Λ εκτος απο το Α1 που μπορει να σε μπερδευε τα αλλα ηταν ευκολα!
Αν ηθελαν να μας πεταξουν εξω θα βαζαν σελ 62 καθολοικη εφαρμογη και γλωσσα του σωματος σελ 154
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Τι δυσκολο θα μπορουσαν να βαλουν πχ? Αν ειχες μαθει ολο το βιβλιο, οτι και να εβαζαν ευκολα θα σου φαινοντουσαν...Απλα το μαθημα ειναι ανουσιο, και σαν αγγαρεια την ειδα σημερα την ολη φαση. Ολοι μαθητες να χαν τελειωσει στο μισαωρο, ενταξει ελεεινο.

Μπορούσαν να βάλουν αναγκαιότητα και σπουδαιότητα των ομάδων,πιο δυσκολο εμπόδιο απ'την υπερφόρτωση,συντελεστές μάνατζμεντ κτλ.Κοίτα....Για κάποιον που ξέρει όλο το βιβλίο δεν υπάρχουν εύκολα και δύσκολα.Για να φτάσεις όμως εκεί μιλάμε και πάρα πολλές ώρες διάβασμα.Νιώθω πως εξισώθηκα με κάποιον που διάβασε μόνο τον τελευταίο μήνα!Καλή καρδιά όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
καρασοσαρα οι λειτουργιες ? απο ποτε...υπήρχαν πολλά αλλα θέματα που ήταν καρασοσαρες οχι ομως οι λειτουργιες
απο 2ο κεφ τιποτα..ε ενταξει εμενα προσωπικα ακυρα θεματα μου φανηκαν εκτος απο ενεργητικη - παθητικη αντε και δημιουργικη καταστροφη...
δεν γίνετε αυτό να ξέρω ακόμα και τα πιο δύσκολα κομμάτια του βιβλίου και να μην γράφω 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Μπορούσαν να βάλουν αναγκαιότητα και σπουδαιότητα των ομάδων,πιο δυσκολο εμπόδιο απ'την υπερφόρτωση,συντελεστές μάνατζμεντ κτλ.Κοίτα....Για κάποιον που ξέρει όλο το βιβλίο δεν υπάρχουν εύκολα και δύσκολα.Για να φτάσεις όμως εκεί μιλάμε και πάρα πολλές ώρες διάβασμα.Νιώθω πως εξισώθηκα με κάποιον που διάβασε μόνο τον τελευταίο μήνα!Καλή καρδιά όμως.
Εννοειται για να γραψει αριστα κανεις θα πρεπει να εχει διαβασει πολυ. Καποιος που κωλοβαραγε ολη την χρονια για να καταφερει να γραψει σημερα εστω και με αυτα τα θεματα θελει ΠΟΛΥ τυχη, και δεν εγραφε ετσι ευκολα, οποτε μην σκας. Απλα το μαθημα, ειναι σαν μην υπαρχει. Καμια ουσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ευκολα, απλα, λιγα και αναμενομενα τα θεματα σημερα παιδια. εγω 100, με μετριο προς πολυ διαβασμα ολη την χρονια.
χτες-προχτες βεβαια διαβασα συνεχεια (κυριολεκτικα) κι αυτο ειναι σημαντικο σε ενα μαθημα παπαγαλιας.
γιατι δεν πα να διαβαζεις ολη τη χρονια, αν δεν τα δεις και στο τελος δε θυμασαι τιποτα.
δεν το δυσκολεψαν το μαθημα*

* για μενα δυσκολια ειναι να βαλουν ιδια θεματα με περυσι ή ίδια θέματα με ΟΕΦΕ, να βάλουν εισαγωγικά χωρία ή να βάλουν συνδυαστικές ερωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
καρασοσαρα οι λειτουργιες ? απο ποτε...υπήρχαν πολλά αλλα θέματα που ήταν καρασοσαρες οχι ομως οι λειτουργιες
απο 2ο κεφ τιποτα..ε ενταξει εμενα προσωπικα ακυρα θεματα μου φανηκαν εκτος απο ενεργητικη - παθητικη αντε και δημιουργικη καταστροφη...
δεν γίνετε αυτό να ξέρω ακόμα και τα πιο δύσκολα κομμάτια του βιβλίου και να μην γράφω 20...
Κοιτα απο το πρωτο κεφαλαιο οι λειτουργιες ειναι παντα σος, και ειδικα η ερευνα και η αναπτυξη η οποια δεν εχει πεσει ποτε την περιμεναμε πολλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Εμένα ο καθηγητής μου μου είχε πει ότι πολλοί θεωρούν πως δεν πρόκειται να πέσει λειτουργία,αλλά το μόνο σίγουρο ήταν ότι θα έπεφτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Καλα παραπονιεστε που γραψατε καλα μερικοι?Τι να πω...μας βαζουν δυσκολα ,παραπονιομαστε.Μας βαζουν βατα θεματα,παραπονιομαστε...τελικα μπορει να μη φταιει τελειως το συστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Παραπονιεται γιατι λεει οτι γραψανε και αυτοι που διαβασουν 2 μηνες... Δηλαδη τι ειναι το ΑΟΔΕ;; Αν διαβασεις 2 μηνες καποια συγκεκριμενα πραγματα και πεσουν τοτε εισαι κολοφαρδος! Οποτε σιγουρα το ΑΟΔΕ δεν μπορει να ξεχωρισει του καλους απο τους κακους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
εγω για παραδειγμα η αληθεια ειναι οτι απο το Πασχα ξεκινησα πραγματικα να διαβαζω, αλλα διαβασα πραγματικα πολυ. επομενως το ιδιο δεν ειναι? 100 πηρα και μου αξιζε πιστευω.

παμε τωρα για ΑΕΠΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Πραγματικα ομως ειναι σαν να υποτιμαει η ιδια η επιτροπη το ιδιο το μαθημα..Τι παραδειγμα δινει δηλαδη στους επομενους μαθητες της 3ης λυκειου? Διαβαστε τα σος στο τελευταιο μηνα και θα γραψετε 18+? Δεν λεω να βαλουν ερωτησεις αναπτυξης και τετοιες αηδιες αλλα τουλαχιστον μην υποτιμας την προσπαθεια αυτων που διαβασαν ολη τη χρονια.. Δεν ξερω τι πρεπει να κανουν, να βαλουν πιο πολλα η πιο υπουλα κομματια δεν ξερω και γω τι αλλα οχι αυτο το χάλι..τεσπα..Μπραβο σε οσους εγραψαν καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Ευκολα τα θεματα και αναμενομενα.Καθαρο 20, καθως τα εγραψα ακριβως οπως στο βιβλιο χωρις διαφορετικη λεξη. Βεβαια δεν μπορω να καυχηθω για αυτο το μαθημα καθως αμα διαβαζες εγραφες,δεν θελει ιδιαιτερη σκεψη(οι περισσοτεροι ειχαμε τελειωσει στα πρωτα 45 λεπτα,για να περασει η ωρα κοιτουσαμε το ταβανι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτος η αλλος στο ΑΟΔΕ δεν μπορει να φανει καποιος καλος... Καταρχην τι παει να πει καλος; Οτι διαβαζε ολο τον χρονο παπαγαλεια τον κανει καλο;
Καλως η κακος το ΑΟΔΕ ειναι μαθημα στο οποιο ακομα και καποιος που δεν εχει ιδεα μπορει να παει να αντιγραψει τα σωστα λαθος και τα πολαπλης και να παρει 8. Απο εκει και περα μπορει να γραψει ακομα και 20 επειδη ητανε ευστοχος στις προβλεψης του (εγω πχ περιμενα να πεσει λειτουργια, κατι απο ομαδες και κατι απο επικοινωνια, δεν διαβασα καθολου το managemet και επεσα μεσα) η να χασει αρκετα μορια ενω ξερει ολο το βιβλιο πολυ καλα επειδη δεν θυμοτανε πολυ καλα μια παραγραφο και την εγραψε καπως περιεργα.
Σε αυτο το μαθημα δεν υπαρχει αξιοκρατια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
δεν μπορώ να ακούω αναμενόμενα θέματα μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
δεν μπορώ να ακούω αναμενόμενα θέματα μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι

Εμας παντως στο φροντηστηριο συνεχεια για την ακροαση και για τα εμποδια μας ελεγαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
1. α5, β2 και β3 ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ (όλη τη χρονιά μας τα έλεγαν για σοσ αυτά)
2. Απογοητεύτηκα που δεν μπήκε ΤΙΠΟΤΑ από 2ο κεφ. Χθες όλη μέρα το διάβαζα γιατί το είχα υποτιμήσει λίγο όλη τη χρονιά, ε και έλεγα αφού δε μπήκε και πέρυσι φέτος ίσως το τιμήσουν αλλά τελικά....
3. Δεν περίμενα λειτουργίες και η αλήθεια είναι ότι δεν τις έκανα επανάληψη τελευταία αλλά ευτυχώς τις θυμόμουν. Γύρω στο 95 υπολογίζουμε.
P.S μόνο σε εμάς έπεσε Η αντιγραφή του κερατά; Σε κάποια ατόμα έλεγαν ολόκληρα τα ανάπτυξης, Β1 π.χ. Ας μη συζητήσουμε για ΣΛ κι επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
δεν σε λέω για ακρόαση και εμπόδια αλλα για λειτουργίες και εκτος από αυτό δεν περίμενα να πέσει από εμπόδια κάτι τόσο εύκολο...
2 χρονια αυτές οι λειτουργίες με έχουν γ@@@
εγώ που έγραψα σωστά την ερευνα και ανάπτυξη και μιση από παραγωγική (βασικά τις 3-4 πρώτες σειρές) ποσα μόρια περνω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
παίδες την δημιουργική καταστροφή την έγραψα όπως ακριβώς την λέει το βιβλίο.
Απλώς στο τέλος,ξέχασα να γραψω "το φαινόμενο αυτό οι οικονομολόγοι το αποκαλούν δημιουργική καταστροφή"
λέτε θα μου κόψουν;;
αποκλείεται να σου κόψουν

Γαμώτο στην υπερφόρτωση ξέχασα την αποφυγή των πληροφοριών!:eek: Πόσο λέτε να μου κόψουν;
ένα μόριο, εκτός αν είναι το μοναδικό λάθος σου οπότε πιθανόν να μη χαλάσουν το 100αρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Απο αντιγραφη σημερα αλλο πραγμα...Απο τους επιτηρητες ο ενα ηταν στην πορτα και κοιτουσε εξω και ο αλλος ηταν στην εδρα και ζωγραφιζε...
Με το που τελειωσα ζητησα να παω τουαλετα,αλλα ημουν ατυχος μιας και περιμενα 20+ λεπτα!! Με το που πηγα ειδα στον τοιχο τα Σ-Λ και τα πολλαπλης επιλογης οπου ειχανε 2 λαθη!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top