[29/5/2008] Φυσική / Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

arisdim

Νεοφερμένος

Ο arisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Πολύ εύκολα μου φάνηκαν τα θέματα. Νομίζω ότι έχω γράψει 100!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ολα καλα και εγω παιδια μαλλον 100..Νομιζω πως τα θεματα ηταν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ευκολα και αδικηθηκαν οσοι ηταν αψογα περοετοιμασμενοι για οτιδηποτε...Επισης νομιζω οτι δεν δοθηκε η παραμικρη ευκαιρια σε οσους ναυαγισαν στα μαθηματικα να μειωσουν το κακο....Τελος παντων ολα καλα..
Αυτο που εχω να τονισω παντως ειναι οτι η διευκρυνηση τα εσπασε!!!! Ποιον κοροϊδευετε ρε????????? Τα εκαναν σκατα χθες στιν βιολογια και σημερα δινουν τετοιες διευκρινησεις...ΤΙ να πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
το πρώτο σ-λ έκανα λάθος...τι βάλανε εκεί ρε...την λεπτομέρεια της λεπτομέρειας...
στο 3ο θέμα έκανα 0,2*0,2=0.4 μαγικό ε? και κατα συνέπεια η στοφορμη μου βγήκε 4.
τα άλλα σωστά.

πόσο λέτε να μου κόψουν απο αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ε,θα σου κοψουν σιγουρα στο 4α...Τωρα στα αλλα δε νομιζω,μια φορα κοβουν οχι συνεχως...Καλα βρε παιδι μου,και δε σε παραξενεψαν οι τεραστιες αποστασεις και το περιεργο ποσοστο???

Α,οι διευκρινισεις δεν ηταν πολυ χαζες?Εμενα μου φανηκε οτι φοβουνται τα λαθη τους.....Και εμμεσα παραδεχτηκαν το λαθος της βιολογιας;)Απ'οσο εμαθα εστειλαν και στα Αρχαια!!!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ολα καλα και εγω παιδια μαλλον 100..Νομιζω πως τα θεματα ηταν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ευκολα και αδικηθηκαν οσοι ηταν αψογα περοετοιμασμενοι για οτιδηποτε...Επισης νομιζω οτι δεν δοθηκε η παραμικρη ευκαιρια σε οσους ναυαγισαν στα μαθηματικα να μειωσουν το κακο....Τελος παντων ολα καλα..
Αυτο που εχω να τονισω παντως ειναι οτι η διευκρυνηση τα εσπασε!!!! Ποιον κοροϊδευετε ρε????????? Τα εκαναν σκατα χθες στιν βιολογια και σημερα δινουν τετοιες διευκρινησεις...ΤΙ να πεις

Εγω παλι νομιζω πως ηταν μεγαλη ευκαιρια για οσους ναυαγισαν στα μαθηματικα!
Καλα για τις διευκρινισεις.. πραγματικα ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michkal

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
100 και σημερα ηλεκτρολογων ερχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ολα καλα και εγω παιδια μαλλον 100..Νομιζω πως τα θεματα ηταν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ευκολα και αδικηθηκαν οσοι ηταν αψογα περοετοιμασμενοι για οτιδηποτε...Επισης νομιζω οτι δεν δοθηκε η παραμικρη ευκαιρια σε οσους ναυαγισαν στα μαθηματικα να μειωσουν το κακο....Τελος παντων ολα καλα..
Αυτο που εχω να τονισω παντως ειναι οτι η διευκρυνηση τα εσπασε!!!! Ποιον κοροϊδευετε ρε????????? Τα εκαναν σκατα χθες στιν βιολογια και σημερα δινουν τετοιες διευκρινησεις...ΤΙ να πεις

Και φυσικά μην περιμένετε καμια δραματική πτώση των βάσεων μετά τα σημερινά "ξεφτιλίκια" :D Τσάμπα διάβασμα απλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ε,θα σου κοψουν σιγουρα στο 4α...Τωρα στα αλλα δε νομιζω,μια φορα κοβουν οχι συνεχως...Καλα βρε παιδι μου,και δε σε παραξενεψαν οι τεραστιες αποστασεις και το περιεργο ποσοστο???

Α,οι διευκρινισεις δεν ηταν πολυ χαζες?Εμενα μου φανηκε οτι φοβουνται τα λαθη τους.....Και εμμεσα παραδεχτηκαν το λαθος της βιολογιας;)Απ'οσο εμαθα εστειλαν και στα Αρχαια!!!:!:


Αυτο ακριβως....Εντωμεταξυ αποσο ακουσα αρχαια ηταν νορμαλ τα θεματα..ΔΕν παιζονται οι τυποι. Ολο το παιδαγωγικο θα γεμισει θεωρητικους του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Γελια μας επιασαν στην ταξη:lol:Αφου μας εγινε και παρατηρηση:lol:Και 100 παντως να μην ειναι παιδια,98-99 στανταρ(το λεω μηπως πεσετε σε κανεναν ψειρα φυσικο)Εγω επειδη το φοβομουν αυτο,τα ανελυσα μεχρι αηδιας:DΑφου η επιτηρητρια(ενα μωρο....;):D) μου ειπε και μπραβο:PΕγω τι να απαντουσα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
100 και σημερα ηλεκτρολογων ερχομαι

Ωραιος αντε συμφοιτηταριο του χρονου :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω στο 4ο θεμα εγραψα στον τυπο του ν1' μ2-μ1 αντι για μ1-μ2 και μου βγηκαν τα 3 ερωτηματα λαθος αποτελεσμα...το σκεπτικο ομως ειναι σωστο...απλα εχασα το προσημο και μου βγηκαν λαθος...ποσο λετε να μου κοψουν??Απαντηστε σας παρακαλω μ'εχει πιασει τρελο αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Τα εγραψα ολα σωστα :jumpy::jumpy::jumpy:
Ελεος στη φυσικη που ελεγα με ενα 18 το πολυ ειμαι οκ...Μονο ενα λαθακι αριθμητικο εκανα στην προσθεση (θεμα 3α) αλλα ο τυπος ειναι μια χαρα !!!!
Αντε να καλυψουμε λιγο τα μαθηματικα...
Παντως πολυ ευκολα ηταν τα θεματα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Γελια μας επιασαν στην ταξη:lol:Αφου μας εγινε και παρατηρηση:lol:Και 100 παντως να μην ειναι παιδια,98-99 στανταρ(το λεω μηπως πεσετε σε κανεναν ψειρα φυσικο)Εγω επειδη το φοβομουν αυτο,τα ανελυσα μεχρι αηδιας:DΑφου η επιτηρητρια(ενα μωρο....;):D) μου ειπε και μπραβο:PΕγω τι να απαντουσα?:D

Οτι χρειαζεσαι ιδιαιτερα :P Τωρα που το λες μαλλον για 99 παω...Στο αποτελεσμα του acm εβαλα στο αποτελεσμα m/s αντι για s τετραγωνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ ότι 1ο 2ο ήταν τσιμπημένα αρκετά...3ο 4ο ευκολα..
Παρ'όλ'αυτά ...δεν έγραψα!!! Διάφορα έγιναν δεν θελω να δωσω και πολύ σημασία πάντως εμεινα πισω στα μορια...Γ@μώτο:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ulysses21

Νεοφερμένος

Ο ulysses21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια τα θεματα πιστευω ηταν γελια για τους προετοιμασμενους μαθητες......
και ομως τα καταφερα και εκανα λαθος στην πραξη με τις μαζες ενω εχω λυσει 30 ολοιδια θεματα..απαραδεκτος δεν το πιστευω αυτο π εκανα πραγματικα..
να ξες κατι κ να μην το γραφεις?για τα.....
πιστευω εσεις να τα πηγατε καλυτερα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheTr00p3r

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εκτός από αυτό με τη στροφορμή της Γης και μια απίστευτη βλακεία στο 4γ (έβαλα N=m αντί για N=m*g) τα άλλα είναι σωστά, τα αποτελέσματα τουλάχιστον. Κάτω από 19 με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω στο 4ο θεμα εγραψα στον τυπο του ν1' μ2-μ1 αντι για μ1-μ2 και μου βγηκαν τα 3 ερωτηματα λαθος αποτελεσμα...το σκεπτικο ομως ειναι σωστο...απλα εχασα το προσημο και μου βγηκαν λαθος...ποσο λετε να μου κοψουν??Απαντηστε σας παρακαλω μ'εχει πιασει τρελο αγχος!
Απαντηστε σας παρακαλωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
Είπα να το διακινδυνεύσω και να μη διαβάσω Στερεό-Κρούσεις (τα οποία πέφτουν συνήθως 4ο θέμα) και μπήκε στερεό στο 3ο. :(:(

παιδια τα θεματα πιστευω ηταν γελια για τους προετοιμασμενους μαθητες......
και ομως τα καταφερα και εκανα λαθος στην πραξη με τις μαζες ενω εχω λυσει 30 ολοιδια θεματα..απαραδεκτος δεν το πιστευω αυτο π εκανα πραγματικα..
να ξες κατι κ να μην το γραφεις?για τα.....
πιστευω εσεις να τα πηγατε καλυτερα:(
Αν δεν είσαι μαθητής, Pls άλλαξε το πεδίο "Ιδιότητα" από εδώ. :bye:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οτι χρειαζεσαι ιδιαιτερα :P Τωρα που το λες μαλλον για 99 παω...Στο αποτελεσμα του acm εβαλα στο αποτελεσμα m/s αντι για s τετραγωνο....

Ασε ασε,και μου επιασε και τη συζητηση:PΜε ρωτησε αν ειμαι σημαιοφορος?Σκεφτηκα ενα προστυχο(;):D) αλλα δεν το ρισκαρα....:PΚρατουσε το γραπτο μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top