[29/5/2008] Φυσική / Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,008 μηνύματα.
Μάθημα 5ο: Φυσική / Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης - 29 Μαϊού 2008

Εδώ θα γίνει η συζήτηση για αυτά τα μαθήματα μετά το πέρας της εξέτασης στις 29/5/2008. :no1:

Pls, μην επιβαρύνετε το θέμα Πανελλαδικές 2008 μετά την εξέταση κάθε μαθήματος (σχολιασμός θεμάτων που έπεσαν, παρατηρήσει, σχόλια, πώς γράψατε κ.τ.λ. ). Για αυτό το λόγο, ανοίγονται αυτά τα ξεχωριστά TOPICs. :iagree:


Προηγούμενα θέματα:
Κουράγιο συντρόφια! :D

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οπως ειπα και σε αλλα thread....τα θεματα ηταν βατα και δεν ζητουσαν τιποτα τρελο.....

νομιζω πως θα ειναι κριμα να χαθουν βαθμοι σε αυτο το μαθημα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
νομίζω θα συμφωνήσω !αν και δεν τα έλυσα σε γενικές γράμμες πιστευω ότι ήταν από τα πιο καλοβαλμένα θέματα εξετάσεων φέτος!δεν ξέρω περιμένω τις δικές σας εκτημίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Φυσικη μου φανηκαν αρκετα ευκολα, ολα τα ελυσα αλλα εκανα λαθος σε πραξεις γαμωτο. Και στο τελευταιο σωστο-λαθος ουα. Δεν πειραζει τα πηγα καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zina23236

Νεοφερμένος

Η zina23236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Φυσικη μου φανηκαν αρκετα ευκολα, ολα τα ελυσα αλλα εκανα λαθος σε πραξεις γαμωτο. Και στο τελευταιο σωστο-λαθος ουα. Δεν πειραζει τα πηγα καλα :)
και εγω στις πραξεις του 3ου θεματος.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εχουν βγει πουθενα οι απαντησεις τις Φυσικης;;;

Σχετικά εύκολα μου φάνηκαν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris0705

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ήταν όντως πολύ εύκολα!:D Άντε να περάσει και η χημεία να καθίσουμε λίγο να ησυχάσουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosclick

Νεοφερμένος

Ο nikosclick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εχουν βγει πουθενα οι απαντησεις τις Φυσικης;;;

Σχετικά εύκολα μου φάνηκαν :hmm:
https://www.in.gr/Reviews/imagegallery.asp?lngReviewID=2464&lngChapterID=67485&lngItemID=67497

Καλά αποτελέσματα σε όλους/όλες σας!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Χάλια εγώ :(
Τα έχασα στο 3ο 4ο
https://www.neodynamiko.gr/panelinies2008.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekatsas

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δέχομαι συγχαρητήρια....έγραψα χάλια σε ίσως τα πιο εύκολα θέματα της τελευταίας 8ετίας. Τι να πώ; Μάλλον ξέχασα να κάνω πράξεις. 1ο και 2ο όλα ΟΚ.. 3ο και 4ο τα σκ@τωσα κανονικά. Έχω ενα προαίσθημα πως θα γράψω και για τα θέματα του 2009 στο φόρουμ.. :(

Ρε παιδιά, θέμα 1ο το 1 το γ) δεν είναι το σωστό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Και γω καλα πρεπει να εγραψα:)
2 Σ-Λ εχασα και ενα αριθμιτικο που κοβουν πολυ λιγο αρα καπου 18,5-19,3:D
Εδιτ:Οχι μπεκατσα νομιζω πηγαινανε δ,γ,α,γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Έχω την αίσθηση ότι πιο πολλά 100 θα πέσουν στην φυσική φέτος παρά στο αοδε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τι έκανα λάθος ο μαλάκ@ς το διακρότημα.
-12
και -2 απ'το Σ-Λ
=-14, άρας 86=17,2:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ρε παιδιά, θέμα 1ο το 1 το γ) δεν είναι το σωστό?

το δ ηταν, απο ακτινες γ εως ραδιοφωνικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
99/100 σημερα:jumpy::jumpy:Εχασα το 100 ρε γαμωτο επειδη δε θυμομουν για τη στροφορμη:lol:Και το γαμωτο ειναι οτι ο καθηγητης μου μου φωναζε ολη τη χρονια:Γιαννη 2 στροφορμες εχει η Γη:iagree::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CleverCitizen

Νεοφερμένος

Ο CleverCitizen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ ο μ@λ@κ@ς στο 4γ γράφω ότι όση ενέργεια έχασε το 1 την πήρε το 2 ,αφού έχουμε ελαστ κρουση κ διατ η ενέργεια. Κα μετά απαντάω ότι το ποσοστό είναι 34%!!!!! ο ηλίθιος..... Πόσο λέτε να πιάσω? 1-2 μοιριάκια ή τπτ? κ 3 σ-λ έχω χάσει.... πάνω από 18 με κόβω...αυτά απ'ο μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,008 μηνύματα.
9 με 10/20 έγραψα. :)
(στερεό βρήκαν να βάλουν στο 3ο :mad: )

1ο θέμα έκανα λάθος 2 Σ-Λ και ένα πολλαπλής
2ο θέμα το έλυσα όλο
3ο θέμα ό,τι πιάσει (4-5 μονάδες)
4ο θέμα ό,τι πιάσει (1-2 μονάδες)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Δικη μου εκτιμηση ειναι οτι καποιος που τη φετινη χρονια ειχε καλους καθηγητες και ασχοληθηκε με τον αγγελο και σπυρο(σαββαλα:P) και με τον παναγιωτακοπουλο(δοξασμενο το ονομα του,τον ευχαριστω βαθυτατα:thanks:) μπορουσε σημερα να γραψει απο 90-100...Τα σωστα λαθος ηταν ισως τα πιο δυσκολα(το διαμαντι και η στροφορμη που ηθελε να εχεις διαβασει καλα το βιβλιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
παιδιά. Δεν είδα ότι η u1' είναι αντίρροπη και έλυσα όλο το θέμα θεωρώντας την ομόρροπη της u1 . Σκατά Τ_Τ λέτε να μου κόψουν πάρα πολλά? Τ_Τ όλα τα άλλα τα έχω ολόσωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγω κανα 10 ρι 11ρι εκει γυρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top