[29/5/2008] Φυσική / Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Απαντηστε σας παρακαλωωωωωωωωωωωωω

Κανείς δεν μπορεί να σου δώσει σαφή απάντηση σε αυτό..Εξαρτάται από τον διορθωτή..Όπως έχει ειπωθεί άπειρες φορές αν οι τρόποι σου είναι σωστοί με λάθος νούμερα σου κόβουν αλλά όχι όλο..Από κει και πέρα τα πράγματα είναι υποκειμενικά..Όποιος σου δώσει ακριβείς απάντηση σου λέει μ@λ@κίες...

Κρίμα γιατί πολλοί την πατήσανε στις πράξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Επειδη πολλοι καθηγητες που ξερω ειναι βαθμολογητες(ε,μανα καθηγητρια εχω,μη βαρατε:P) θα σου κοψουν αν ειναι αριθμητικο 2-3 μορια τουλαχιστον και απο εκει και περα μονο αν επηρεαζεται η μορφη της ασκησης(που δε νομιζω στην περιπτωση αυτη) θα χασεις και αλλα μορια...Αν πεσεις σε κανεναν περιεργο,υπολογισε και 2-3 ακομα μειον...Αλλα χαλαρωσε δεν ειναι τοσο σοβαρο λαθος(αφορα πραξεις,οχι μεθοδολογια ασκησης);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω παντως αρχαια δεν εγραψα καλα...περα απο το γεγονος οτι λογω ελλειψης συγκεντρωσης(αφου ειχα πονοκεφαλο και νυσταζα και και και) εκανα πατατα στη μεταφραση και δεν ειδα οτι ζητουσε και ενα αλλο κομματι του κειμενου...εχασα απο εκει μιση με μια μοναδα στα 20...μετα δεν θυμομουν της εισαγωγη αφου την διαβασα σε κατασταση νιρβανα εχθες το βραδυ στη μια..αγνωστο ηξερα οτι δεν θα εγραφα καλα..ε αν πιασω 10 στα 20 θα ειμαι χαρουμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Μολις μιλησα με τον καθηγητη μου..Μου ειπε οτι τα ερωτηματα που εχεις κανει λαθος λογω ΜΟΝΟ λαθους πρωηγουμενου ερωτηματος δεν κοβουν τιποτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ηταν πολυ γελια, 19 εγραψα εχασα απο το θεμα 1 το 1, δεν νομιζω οτι ηταν οτι το καλυτερο που ηταν τοσο ευκολα, οι περισσοτεροι πανω απο 17 θα εχουν, και οι βασεις δεν το βλεπω να πεφτουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ποιος θα περιμενε οτι θα επεφτε ξεμπαρκη κρουση 4ο θεμα...δυσκολευομαι να το πιστεψω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ε οχι και δεν θα πεσουν οι βάσεις ρε παιδια..ηρεμήστε λιγο. Στα μαθηματικα πήγαν πολλοί άπατοι και απο ότι ακούω Βιολογία Γενικής γίνεται λίγο χαμός. Απλα δε θα πέσουν δραματικά όπως νομίζαμε μετα τα μαθ. Αν κ πολλοί την πάτησαν στο 4α Πάντως σήμερα ήταν πολύ εύκολα. Πρέπει να πήρα γύρω στο 100. Αντε, το μετσόβιο πλησιάζει..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dioni

Νεοφερμένος

Η dioni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
αχ ναι! :D ηταν ευκολα!!!! ευτηχωσ!! βεβαια πρεπει να χω γραψει γυρω στο 15 αλλα τελειο εινια για φυσικη κατευθηνσεισ! :P και εγω εχο κανω αρκετα αριθμητικα γνκ απο βλακειεσ χανω τουσ 5 βαθμουσ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theok2005

Νεοφερμένος

Ο theok2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω Αθήνα και Θεσσαλονίκη σίγουρα θα ανέβουν. Στις υπόλοιπες θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dioni

Νεοφερμένος

Η dioni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ε οχι και δεν θα πεσουν οι βάσεις ρε παιδια..ηρεμήστε λιγο. Στα μαθηματικα πήγαν πολλοί άπατοι και απο ότι ακούω Βιολογία Γενικής γίνεται λίγο χαμός. Απλα δε θα πέσουν δραματικά όπως νομίζαμε μετα τα μαθ. Αν κ πολλοί την πάτησαν στο 4α Πάντως σήμερα ήταν πολύ εύκολα. Πρέπει να πήρα γύρω στο 100. Αντε, το μετσόβιο πλησιάζει..:D

και εγω μαζι τουσ! :(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδιά πειράζει αν στην ισορροπία της ράβδου στο 3ο θέμα πούμε ότι η σφαίρα ασκεί ροπή 3mgl/4 χωρίς να εξηγήσουμε ότι η δύναμη που ασκείται είναι η αντίδραση της αντίδρασης της ράβδου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Εμένα με δυσκόλεψε το τελευταίο του 4ου θέματος, αλλά το έφτασα μέχρι ένα καλό σημείο πιστεύω θα πάρω μόρια.
Εκεί που ζητούσε την ενέργεια που μεταφέρθηκε ξέχασα ο ηλίθιος να μεταφέρω από το πρόχειρο το σημαντικότερο κομμάτι (βρήκα το 36% που απέμεινε ακόμα και δεν μετέφερα το 100-36=64 και τα σχόλια...) και μάλλον θα μου το κόψουν όλο...

Δεν ξέρω πώς μου ήρθε, αλλά στο τρίτο θέμα το β το έλυσα σα να ήταν η σφαίρα υλικό σημείο, όταν το κατάλαβα ήταν ήδη αργά δεν είχα χρόνο να το διορθώσω... Σε αυτό το τελευταίο μου αξίζουν πολλές ντομάτες...:ntomata::ntomata::ntomata:

edit: Πέρα από τις βλακείες που έκανα εγώ, τα θέματα ήταν εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω Αθήνα και Θεσσαλονίκη σίγουρα θα ανέβουν. Στις υπόλοιπες θα δείξει.

Στανταρ θα ανεβουν μετα το σημερινο δεν παιζει...Απλα ελπιζω λιγο. Με εναν προχειρο υπολογισμο με παιρνει να ανεβουν οι ηλεκτρολογοι μεχρι 500 μορια αλλα ειναι υπερβολικο νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria...

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κι εγώ δεν είδα ότι η ταχύτητα μετά την κρούση ήταν αντίρροπη και το 4ο το έλυσα όλο λάθος...πόσο κοβούν???????????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theok2005

Νεοφερμένος

Ο theok2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στανταρ θα ανεβουν μετα το σημερινο δεν παιζει...Απλα ελπιζω λιγο. Με εναν προχειρο υπολογισμο με παιρνει να ανεβουν οι ηλεκτρολογοι μεχρι 500 μορια αλλα ειναι υπερβολικο νομιζω...

Λογικά τότε μπαίνεις. Για 500 μόρια δεν πρόκειται να ανέβει λόγω θεμάτων, αν γίνει λόγω της μείωσης των εισακτέων. Αν και δεν πιστεύω ότι πρέπει να ανησυχείς. Έτσι κι αλλιώς δεν εξαρτάται από εσένα.
Καλή επιτυχία στα αποτελέσματα σου εύχομαι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,049 μηνύματα.
1. Τα θέματα δεν ήταν δύσκολα αλλά δε μπορούν να χαρακτηριστούν και γελοία σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές.
2. Τα μαθηματικά κατεύθυνσης είναι ως γνωστών μάθημα μεγαλύτερης βαρύτητας.
Συνεπώς η άνοδος των βάσεων δεν είναι και τόσο στανταρ. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
παιδια ολα τα εγραψα μονο που στο 4ο στο Γ εκανα αριθμητικο.Ποσο λετε να μου κοψουν?:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Λοιπον για τις βασεις μην τρελαινεστε!Θα δειξει!Αλλωστε και η μειωση των εισακτεων δεν ειναι τοσο τρομερη ωστε να φανταζει τοσο πολυ οτι δε θα περασετε οπου θελετε...;)Αντε τωρα στο τελευταιο για τον πολυ κοσμο μαθημα ή το προτελευταιο για τους επιδοξους οικονομολογους-λογιστες:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ap0tiximen05

Νεοφερμένος

Ο ap0tiximen05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ελεος αν και δεν ειχα διαβασει μεσα στην χρονια ερκετα εγραψα 77-82% και εκνευριστικα που ηταν τοσο ευκολα τα θεματα και μπορουσα να γραψω καλητερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top