[28/5/2014] Νεοελληνική Γλώσσα

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 86)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 17 19.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 36 41.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 27 31.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 3.5%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.2%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 2.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Σοβαρα τωρα, πιστευουν τοσα ατομα οτι εχουν γραψει 18-20;; ειπαμε, ηταν βατα τα θεματα αλλα μην τρελαθουμε κιολας. εκθεση ειναι.
Υπάρχουν και πολλά τρολλ που κάνουν πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Τα λαθάκια που βρήκα ήταν στη δικαιολόγηση της χρήσης του ωστόσο, εβαλα αντίθεση αλλά μας είπαν ότι προσθέτει επιπλέον στοιχεία, δεν είναι αντίθεση, και στη δικαιολόγηση του ορισμού.
σε πολλες απαντησεις φροντιστηριων το ωστοσο δηλωνει αντιθεση. Σου ειπαν οτι ειναι λαθος ότι ισχυουν και τα 2 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα η έκθεση με δυσκόλεψε πάντως.. Τα άλλα οκ ήταν σε γενικές γραμμές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
οποιος μπορει ας μου λυσει αυτη την απορια ...φρασεις με μεταφορικη σημασια θεωρουνται και οι εικονες και οι παρομοιωσεις? γιατι εγραψα τρεις φρασεις με μεταφορικη σημασια αλλα στις δυο συμπληρωσα οτι ηταν εικονες (ετσι μου φανηκαν εκείνη την στιγμη)

συγκεκριμενα ειχα πει για αυτο για το παραθυρο και τον αιθριο ουρανο,δειψα για ο,τι ελεγε,και αυτο με τον ανθρωπισμο ως νομισμα το 1ο και το 3ο εγραψα οτι ηταν εικονες

p.s το κοινη ειναι συνωνυμο του οικουμενη ή με την καμια? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsocc

Νεοφερμένος

Ο Mitsocc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Με 126 λεξεις περιληψη και 93 λεξεις Β1 τι κυρωσεις παιζουν πανω κατω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Με 126 λεξεις περιληψη και 93 λεξεις Β1 τι κυρωσεις παιζουν πανω κατω ;

Μηδαμινές. Κανείς δεν πρόκειται να μετρήσει λέξεις. Αν χάσεις, ό,τι χάσεις, θα είναι από πλατειασμούς (περίληψη) ή ελλειπείς τεκμηριώσεις (Β1).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Πανεύκολα τα θέματα, γελοία.. κτλ.

Βρε άντε μου και στο διάολο.

χαχαχα , respect
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ωραία :)
γιατί πάντως δεν άκουσα και κανέναν να έγραψε για πόλεμο από γνωστούς και μπήκα σε σκέψεις :P

τις εθελοντικές οργανώσεις και όλα αυτά στο ατομικό επίπεδο δεν είναι; αφού στην ουσία το άτομο συμμετέχει σ'αυτά και υπάρχουν ήδη..δεν αναφέρθηκα στη δημιουργία τους :/:

Έγραψα εγώ για πολεμο :P
ΈΓραψα και για ανθρώπους οι οποίοι μπαίνουν φυλακή για μικρές οφειλές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skilos

Νεοφερμένος

Ο skilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια και εγω στην περιληψη εγραψα 133 λεξεις...τι λετε θα κοψει?δεν νομιζω ομως οτι εγραψα πραγματα που δεν χρειαζονταν..μερικες φορες κατι αρθρα η λεξεις οπως ο,η,το,απο τους και τετοια επηρεαζουν τον αριθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Σίγουρα υπάρχουν παιδιά που έγραψαν 18-20 ;)
Το θέμα βοηθούσε!
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όχι...κάποιοι μπορεί να σκίζονται στην έκθεση και να έχουν αποστηθίσει απ'έξω τα πάντα. Υπάρχουν και τέτοια παιδιά..

παιδια και εγω στην περιληψη εγραψα 133 λεξεις...τι λετε θα κοψει?δεν νομιζω ομως οτι εγραψα πραγματα που δεν χρειαζονταν..μερικες φορες κατι αρθρα η λεξεις οπως ο,η,το,απο τους και τετοια επηρεαζουν τον αριθμο...

Υπάρχει ένα ζήτημα σχετικά με αυτό.Αν γράψεις πιο πολλές,λογικό δεν είναι να γράψεις καλύτερα από τους άλλους; :hmm: Θέλω να πω....ίσως σου κόψει λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skilos

Νεοφερμένος

Ο skilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Υπάρχει ένα ζήτημα σχετικά με αυτό.Αν γράψεις πιο πολλές,λογικό δεν είναι να γράψεις καλύτερα από τους άλλους; :hmm: Θέλω να πω....ίσως σου κόψει λίγο


το θεμα ειναι να μην βαζεις περριτα πραγματα αλλα αν εχεις τα σημαντικα και βγουν λιγο παραπανω οι λεξεις δεν ξερω αν πειραζει...δεν εχουμε ενα + η - 10 λεξεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εεεεε...λογικά έχουμε απλά εκφράζω μια άποψη.Κι εγώ 130 έγραψα και η καθηγήτριά μου μού είπε όλα κομπλέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αν απο τους53 που ψηφισαν οι 11 παρουν πανω απο 18 καλυτερα να μην συνεχισω να δινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παιδια στο δευτερο σκελος της εκθεσης δεν θα επρεπε να διευκρινιζει αν χρειαζονται δραστηριότητες που πρεπει να γινουν ή δραστηριότητες που εχουν ήδη αρχισει...εγω νομιζω εγραψα κυριως για δραστηριότητες που εχουν ηδη ξεκινησει...θα χασω ολοκληρο το σκελος της εκθεσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Κατι ακομα,το "ωστοσο" εβαλα οτι δηλωνει εναντίωση-αλλαγη οπτικής γωνιας,ειναι λαθος η θα το παρουν σωστο?καμια ιδεα ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιατι εσείς δινετε Εκθεση και Μαθηματικα μαζι; :confused:
Γιατί είναι β' λυκείου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
παιδια στο δευτερο σκελος της εκθεσης δεν θα επρεπε να διευκρινιζει αν χρειαζονται δραστηριότητες που πρεπει να γινουν ή δραστηριότητες που εχουν ήδη αρχισει...εγω νομιζω εγραψα κυριως για δραστηριότητες που εχουν ηδη ξεκινησει...θα χασω ολοκληρο το σκελος της εκθεσης?

Αυτό εκανα κι εγώ... Πραγματικά δεν ξερω. Θέλω να ελπίζω πως οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αυτό εκανα κι εγώ... Πραγματικά δεν ξερω. Θέλω να ελπίζω πως οχι.

Και επειδή δεν υπήρχε διευκρίνηση και οι μισοί το γράψαν έτσι και οι μισοί αλλιώς πιστεύω δεν θα κοπεί τίποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φεγγαρένια..

Νεοφερμένος

Η Φεγγαρένια.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αμηηηηηηην!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top