[28/5/2010] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 132)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 54 40.9%
  • Καλά

    Ψήφοι: 25 18.9%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 18 13.6%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 3 2.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 30 22.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alibaba

Νεοφερμένος

Ο Alibaba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Οκ έχεις δίκιο σ' αυτό.
Όμως τόνισα και φυσικά στο βιβλίο.
Επίσης αυτό που επισημαίνω είναι ότι δεν είναι σωστό προπάντων για τον ίδιο μας τον εαυτό και την αξιοπρέπειά μας να ρίχνουμε την ευθύνη στους άλλους. Όφειλαν όλοι - όσοι φυισκά ήθελαν να γραψουν άριστα - να έχουν κοινώς "ξεσκονίσει" το βιβλίο και να το αξιοποιήσουν την στιγμή της εξέτασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
τελεσιδικη αποφαση λοιπον συμφωνα με την οδηγια τησ ΚΕΕ η χρηση πινακα στο γ θεμα ειναι ΛΑΘΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Φίλε μου, φυσικά και θα του παραθέσω ευθύνες. Και το καταλαβαίνει, και πίστεψε με, νιώθει άθλια γι' αυτό. Ένας καθηγητής που το βλέπει αυτό, που το έκανε και αυτός λάθος, δεν θα γυρίσει σε εμένα να μου πεί "ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ". Καταλαβαίνει και ο ίδιος απόλυτα γιατί τον κοιτάω με απορία - άσχετα εάν δεν το καταλαβαίνεις εσύ. Αυτό που ο ίδιος θα κάνει θα είναι να προσπαθήσει να υποστηρίξει στους άλλους ότι η απάντηση ήταν σωστή. Εάν όμως καταλάβει ότι τελικά είναι λάθος, θα βάλει το κεφάλι και θα κοιτάει κάτω από ντροπή. Θα ντρέπεται ο ίδιος να κοιτάξει τους μαθητές του στα μάτια. Εάν δεν νιώθει έτσι ο ίδιος, κατά την άποψη μου δεν του αξίζει να επιτελεί το λειτούργημα του καθηγητή.

Μπορεί εσύ να μην κατανοείς την ευθύνη του αλλά ο ίδιος λογικά θα την κατανοεί. Ο ίδιος, εάν διακρίνεται από στοιχειώδη μετριοφροσύνη θα γυρίσει σε εσένα και θα σου πεί να μην τον υπερασπίζεσαι.- εάν οντως επαναλαμβάνω η λύση ήταν λάθος.

Βέβαια, το πρώτο που θα κάνει θα είναι να αρνηθεί το λάθος του/μου μέχρι να του αποδείξουν το αντίθετο.

τελεσιδικη αποφαση λοιπον συμφωνα με την οδηγια τησ ΚΕΕ η χρηση πινακα στο γ θεμα ειναι ΛΑΘΟΣ
πηγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
παιδες χαλαρωτσ εκαλοκαιρακι ερχεται χαρειτε τις διακοπουλες σας ,σαν αυτες δεν θα ξαναειναι αλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εχω να πω οτι ακομα και αν θεωρηθει λαθος η λυση του Γ με πινακα κανονικα απο το γ2 δεν μπορουν να κοψουν τιποτα γιατι απλα δε λεει να διαβαζει. Επειτα στο σχολικο στην ταξινομιση πχ που λεει δεδομενα Ν παρομοιο δεν ειναι; Στην ουσια υποτιθετε οτι λυνουμε ενα πρακτικο προβλημα δτο θεμα γ αρα για ποιο λογο καποιος να αμφησβητεί οτι ΑΝ ηταν να κανουμε προγραμμα και δηλωναμε 7δις τις διαστασεις του πινακα θα ηταν λαθασμενη η ασκηση.Δηλαδη αυτοι της ΚΕΕ ηθελαν να τρεξουν τον αλγοριθμο για 100 δις μαθητες;Μαλλον εχουν παρε δωσε με εξωγήινους δε νοείται διαφορετικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Και φτανει με εσας που το κανατε χωρις πινακα, το καταλαβαμε ειστε πιο καλοι μαθητες απο εμας, απο τη στιγμη που δεν σας αφορα ομως το προβλημα μην ασχολειστε καν, καταστρεφετε την ψυχικη ισορροπια μας. Ειστε μαθηταραδες και μπραβο σας, εγω δεν αξιζω να μπω σε ΑΕΙ επειδη εβαλα πινακα στο Γ, παμε παρακατω.

Αυτο και τιποτα αλλο.
Καλο μας βραδυ και καλο ΑΟΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Σε καμια ΓΛΩΣΣΑ δεν εξεταζομαστε στο Γ.
Οπως μαθαινουμε στο πρωτο κεφαλαιο, μπορουσαμε να γραψουμε με φυσικη γλωσσα τη λυση, δηλαδη "εδω θα διαβασω το πληθος, εδω θα κανω επαναληψη" κλπ, αφου δεν μας ζητουσε αυστηρα με κωδικοποιηση. Ο αλγοριθμος δεν εξεταζει την αυστηρη προγραμματιστικη δομη. Ειναι η σκεψη μας στο χαρτι πριν την κωδικοποιηση στον υπολογιστη.
Δεν θα ηταν λαθος σε ΓΛΩΣΣΑ να γραψουμε Πινακας[1000000000000], νομιζω καλυπτουμε το αθλητικο δυναμικο του κοσμου. Εξ'αλλου υποτιθεται οτι δεν λαμβανεται υποψιν η ταχυτητα εκτελεσης του κωδικα σου και η δεσμευση θεσεων μνημης στις πανελληνιες. Το οτι εγω το εκανα με πινακα δεν με καθιστα χειροτερη μαθητρια/προγραμματιστρια απο καποιον που το εκανε χωρις.

Και φτανει με εσας που το κανατε χωρις πινακα, το καταλαβαμε ειστε πιο καλοι μαθητες απο εμας, απο τη στιγμη που δεν σας αφορα ομως το προβλημα μην ασχολειστε καν, καταστρεφετε την ψυχικη ισορροπια μας. Ειστε μαθηταραδες και μπραβο σας, εγω δεν αξιζω να μπω σε ΑΕΙ επειδη εβαλα πινακα στο Γ, παμε παρακατω.

+100000 παιδια ας ενωσουμε τις φωνες μας.. ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Επιμενει λοιπον η ΚΚΕ στην αρχικη της αποφαση οχι μονο οτι ειναι λαθος η λυση με πινακες αλλα και το πιο βασικο οτι ειναι στην κριση του διορθωτη τα μορια που θα κοψει. Ο καθηγητης μου δηλαδη που ειναι διορθςτης μου πε οτι θα κοβει 1-2 μορια (στα γραπτα απο αθηνα ας πουμε) και σε μενα μπορει να κατσει καποιος που θα μου κοψει 5-10 μορια? ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!!! Μιλαμε οτι ενα 18 ας πουμε αντι για 20 στο προγραμματισμο ειναι 250 μορια τελικα και δεν ειναι λιγα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Eιναι περιεργο οτι η κ.Διαμαντοπουλου κλειδωσε τον τοιχο της στο facebook? Και συγκεκριμενα λειπει η δικια μου αναρτηση που ειχα κανει.

https://www.facebook.com/diamantopoulou?ref=ts#!/diamantopoulou?v=wall&ref=ts

Περιεργο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Επιμενει λοιπον η ΚΚΕ στην αρχικη της αποφαση οχι μονο οτι ειναι λαθος η λυση με πινακες αλλα και το πιο βασικο οτι ειναι στην κριση του διορθωτη τα μορια που θα κοψει. Ο καθηγητης μου δηλαδη που ειναι διορθςτης μου πε οτι θα κοβει 1-2 μορια (στα γραπτα απο αθηνα ας πουμε) και σε μενα μπορει να κατσει καποιος που θα μου κοψει 5-10 μορια? ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!!! Μιλαμε οτι ενα 18 ας πουμε αντι για 20 στο προγραμματισμο ειναι 250 μορια τελικα και δεν ειναι λιγα......

αυτο το χαρτι που εκανε λινκ ο απο πανω ειναι αυτο που ηδη γνωριζεμε. το προχθεσινο.
δεν ειναι καινουριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis1992

Νεοφερμένος

Ο takis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Οκ έχεις δίκιο σ' αυτό.
Όμως τόνισα και φυσικά στο βιβλίο.
Επίσης αυτό που επισημαίνω είναι ότι δεν είναι σωστό προπάντων για τον ίδιο μας τον εαυτό και την αξιοπρέπειά μας να ρίχνουμε την ευθύνη στους άλλους. Όφειλαν όλοι - όσοι φυισκά ήθελαν να γραψουν άριστα - να έχουν κοινώς "ξεσκονίσει" το βιβλίο και να το αξιοποιήσουν την στιγμή της εξέτασης.

ΡΕ φιλε και καθηγητες το εκαναν 'ΛΑΘΟΣ' (βλεπε Ap_Pliroforiki_2010.pdf (application/pdf Object).......και αλλα πολλα!!!...Απο τα μεγαλύτερα Φροντιστήρια).... Αρα έπρεπε να ξεπεράσεις το επίπεδο καθηγητών???:hmm:



ΡΕ παιδιά καλά τα λέει....Όμως βγήκε μια @#$% στην ΝΕΤ (Κρατικό κανάλι) και είπε:"Το διαγώνισμα φέτος ήταν πιο δύσκολο απο το περσινό....Ειδικά το Γ ΘΕΜΑ οπου οι μαθητες έπρεπε να το λύσουν χωρίς τις ΤΟΣΟ οικείες του ΔΟΜΕΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ!!!!!"
Ακριβώς τα λόγια της ...τη να πεις ρε π!@#$%η ...μας έχουν τρελάνει!!:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Σαν συμπέρασμα λοιπόν σε όλη αυτή την κουβέντα, ας ξεκινήσουμε απ' την παραδοχή ότι η επιτροπή αποφάσισε φέτος να βάλει ένα δύσκολο τρίτο θέμα, που να χρειάζεται συνδιαστική και κριτική σκέψη. Κακό; Δικαίωμά τους.
Απ' όλη τη διαθέσιμη ύλη, επιλέγουν ένα κομμάτι αμφιλεγόμενο επιστημονικά, που έχει κατά καιρούς γίνει θέμα κριτικής από καθηγητές προς το βιβλίο. Άρα ήδη έχουμε μία πρώτη παραβίαση της κοινής λογικής, που λέει ότι για να προλάβουμε αντιδράσεις, εφόσον τα θέματα που θα βάλουμε θα είναι δύσκολα, ας φροντίσουμε να είναι άψογα επιστημονικά.
Μία εξήγηση θα μπορούσε να είναι ότι τα μέλη της ΚΕΕ δεν είχαν πάρει χαμπάρι την ιδιαιτερότητα του συγκεκριμένου κομματιού, που σημαίνει ότι είτε τους καταψύχουν και τους βγάζουν κάθε φορά που πρέπει να βγάλουν θέματα, είτε δεν ενδιαφέρονται να κρατάνε επαφή με την διδακτική πραγματικότητα του μαθήματος - σε κάθε περίπτωση είναι ακατάλληλοι για αυτή τη θέση.
Ας δεχτουμε όμως ότι απλά τους κόλησε, το θεώρησαν μεγαλοφυές να εξετάσουν το συγκεκριμένο. Και τι κάνουν; Φτιάχνουν μία εκφώνηση παγίδα, ώστε να μπερδέψουν τους μαθητές. Ολοφάνερο παιδαγωγικό φάουλ, από πού και ως πού σε εξετάσεις που σκοπό έχουν να τεστάρουν τις γνώσεις και τις ικανότητες των μαθητών σε ένα συγκεκριμένο αντικέιμενο, εξετάζεται επιπλέον και η πονηριά ή ακόμα χειρότερα η μαντική δύναμη;
Ποια θα ήταν η ντρόμπρα αντιμετώπιση του θέματος;
Υποερώτημα α)Να αιτιολογήσετε γιατί στον αλγόριθμο αυτό, σύμφωνα με τη θεωρία του βιβλίου, δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν πίνακες. (2 μόρια)
και άλλα 2-3 μόρια στο δύσκολο υποερώτημα. Έτσι και γίνεται σαφές ότι δεχόμαστε για σωστή τη θεωρία του βιβλίου στη συγκεκριμένη περίπτωση και δίνεις το δικαίωμα στο μαθητή να παλέψει στα ίσια την άσκηση χωρίς πίνακες και εξετάζεις σωστά αυτό που ήθελες εξ' αρχής!

Υ.Γ. Δεν ήμουν υποψήφιος φέτος,ούτε φοιτητής πληροφορικής, ασχολήθηκα με το θέμα γιατί έδιναν πολλοί φίλοι και γνωστοί μου, οπότε με ενδιαφέρει και γιατί μόλις πέρσι έδινα και εγώ από τεχνολογική και όσο να 'ναι, καταλαβαίνω ακόμα πως αισθάνονται όλοι αυτοί που δίνουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Καλημερα τεχνολογικα κακομοιρα παιδακια που λυσατε το Γ με πινακες.
:P
Επικοινωνησα με εναν καθηγητη που βρισκεται σε βαθμολογικο κεντρο της Κρητης, και ειπε οτι στο Β.Κ. Ηρακλειου γραψανε τη διευκρινιση στα παλια τους τα παπουτσια (ακριβως ετσι μου το μετεφερε). Ειπε οτι αποφασιστηκε περικοπη 0-3 μοριων. Δηλαδη στη χειροτερη καποιος θα χασει 3 στα εκατο και στην καλυτερη τιποτα.
Βεβαια προτιμουσα να βαζανε μια κοινη αποφαση που θα ελεγε να κοπουν αυστηρα 2 μορια πχ σε ολους, παρα σε μισους 3 και σε αλλους μισους 0.
Απο το 4 στα εικοσι που λεγανε να κοπει παντως, σιγουρα ειναι καλυτερο!
Εξακολουθω να θεωρω ολοσωστη παντως τη χρηση πινακα στο Γ, κι εγω και αλλοι 100 καθηγητες. Τελος παντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Aπο Μεσολογγι μερια που ειμαι εγω, στο Ε.Κ. μας υπηρχαν 20 καθηγητες εκ των οποιων οι 16 δεν θελαν να κοψουν τιποτα. Λογικα εστω και ενας να διορθωσει οπως ανακοινωσαν θα κανουν αποχη μου ειπε ο καθηγητης μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
και εγω εδινα περσυ ,αλλα ρε παιδες χαλαρωστεεεεεεεεεεε
το βιβλιο ειναι ευαγγελιο στις πανελληνιες και ας λεει βλακειες ,προσωπικα παντα ειχα τον προβληματισμο αν μου βαλουν κατι τετοιο τι θα εκανα ,αλλα παντα σκεφτομουν τον απλο τροπο χωρις πινακες,γιατι στο κατω κατω υπαρχουν δυο πιθανες λαταστασεις
να το βγαλει καποιος χωρις πινακες και απο την στιγμη που τρεει να ειναι ουτως η αλλως σωστο
να το βγαλετε με πινακες και να εχετε τον προβληματισμο για το μεγεθος .

θα προτειμουσα το πρωτο.καλα αποτελεσματα σε ολους!

Aπο Μεσολογγι μερια που ειμαι εγω, στο Ε.Κ. μας υπηρχαν 20 καθηγητες εκ των οποιων οι 16 δεν θελαν να κοψουν τιποτα. Λογικα εστω και ενας να διορθωσει οπως ανακοινωσαν θα κανουν αποχη μου ειπε ο καθηγητης μου.
σιγα μην αποχωρησουν κιολας!
ρε παιδια στα βαθμολογικα κεντρα που ολοι εχετε γνωστους θειους και θειαδες υπαρχει επιτροπη με προεδρο ,ε αν ματξυ τους αποφασισουν να ακολουθησουν μια γραμμη θα την ακολουθησουν ολοι ,δεν ειναι δυνατον να κανει ο καθενας οτι γουσταρει και εφοσον υπαρξει ενας που θα ακολουθησει την εντολη του υπουργειου τοτε δεν νομιζω να μπορει κανεις να του πει οτι πραττει λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Φιλε μου η ανακοινωση λεει το τι θα κοπει απο καθε γραπτο ειναι στην κριση του βαθμολογητη.

Ο,τι και να αποφασησουν εαν ο αλλος ειναι κομπλεξικος θα σου κοψει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ο καθηγητης μου (ειναι διορθωτης σ' ενα εξεταστικο κεντρο στα Χανια) επιμενει οτι θα κοψουν 1 ή 2 μορια. Το θεμα ειναι να το ακολουθησουν σε ολα τα εξεταστικα κεντρα αυτο. Δεν ξερω αν συνεννοουνται μεταξυ τους ολα τα εξεταστικα κεντρα αλλα νομιζω οτι θα πρεπει να υπαρξει τουλαχιστον για αυτο το σοβαρο θεμα ενας πανελληνιος συντονισμος για να μην ξεφυγουν (πιο πολυ απ' οτι ηδη εχουν) απ τον αξιοκρατικο χαρακτηρα του θεσμου των πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
αρχισαν να βαθμολογουν???? ωραια δηλαδη δεν υπαρχει επισημη οδηγια και ΗΔΗ εχουν αδικηθει ατομα?????????
ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΥΦΑΝΗ Η ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΩΡΑ???
ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΨΗΦΟ?????????????
παιδια ειμαι πραγματικα εκνευρισμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οχι μετα το ΣΚ βαθμολογουν. Βεβαια μεχρι τωρα εχουν βαθμολογηθει οι φυσικως αδυνατοι, οποτε εχουν αδικηθει ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top