[27/5/2015] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

[27/5/2015] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 25 65.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 10 26.3%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 1 2.6%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 5.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Όχι δεν γίνεται, πρέπει να ξέρω :P
Πω ρε πούστη. Μαλακία.
Συγνώμη κιόλας για την έκφραση.

Επίσης, εκεί που ρωτούσε στην εξαγωγή ποιος δείκτης αλλάζει, έπρεπε να πω και τι γίνεται;

Εκφράσου ελεύθερα! Λογικά ΟΧΙ, αλλά εγώ έγραψα μια σύντομη αιτιολόγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εγώ τα εμφάνισα στο κυρίως ποσό λέτε να μου κόψει ;;

Αν έκανες διαδικασία λογικά κανένα μόριο.
Αν έκανες συνάρτηση θα σου κόψουν πολλά..


Επίσης, εκεί που ρωτούσε στην εξαγωγή ποιος δείκτης αλλάζει, έπρεπε να πω και τι γίνεται;

Νομίζω αρκεί απλά να τον αναφέρεις...
Εξάλλου δεν σου ζητάει λεπτομέρειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Αν έκανες διαδικασία λογικά κανένα μόριο.
Αν έκανες συνάρτηση θα σου κόψουν πολλά..




Νομίζω αρκεί απλά να τον αναφέρεις...
Εξάλλου δεν σου ζητάει λεπτομέρειες..

Διαδικασία έκανα όποτε μια χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τα θέματα ηταν πολύ εύκολα.Επιασα 12 απο τα δυο πρώτα θέματα.Καλα για τα αλλα 2 ουτε λογος,δεν τα αγγιξα καν.Παντως είμαι αρκετά χαρούμενος.Εγώ ουτε 10 δεν περίμενα.Άντε 1 μαθημα έμεινε και τέλος μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.


:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Γνωμη μου ως φοιτητης πληροφορικης:
Α απλο για τους διαβασμενους σε ψαγμενα σημεια θεωριας
Β ευκολο
Γ ενδιαφερον λιγο το υποπρογραμμα αλλα κλασικη ασκηση χωρις παγιδες
Δ ευκολο μεχρι το Δ4 οπου ξεχωριζει τον καλο απο το αριστο.

Γενικη εντυπωση ειναι οτι εβαλαν πολυ πιο ευκολα θεματα απ'οτι αλλες χρονιες.Φυσικα σε αυτο το μαθημα το αγχος παιζει κρισιμο ρολο αλλα δεν νομιζω ενας τυπικα διαβασμενος μαθητης να ειχε θεμα να πιασει 17+ειλικρινα.Απλα δειτε σε αλλες χρονιες τι σφαγη γινοταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αν έκανες διαδικασία λογικά κανένα μόριο.
Αν έκανες συνάρτηση θα σου κόψουν πολλά..

Όταν λες πολλά; Πόσα πιστεύεις; Πάνω από τα μισά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
(Βατα)²

Αδικηθηκαμε οσοι ημασταν προετοιμασμενοι για κατι δυσκολοτερο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ουφ. Ευτυχώς καλά. Είχα και μια αγωνία μη μας χαντακώσουν επειδή είχαν οι άλλοι δύσκολη βιολογία. Ευτυχώς μια χαρά.
Το Γ πολύ πιο εύκολο από τρίτα θέματα προηγούμενων ετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
τωρα που τα ξανακοιταω πιο ηρεμα,ειλικρινα δεν ξερω ποιο σαινι σκεφτηκε το Α4 α.Δεν εχω δει πιο δωρεαν μοναδες στη ζωη μου :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Όταν λες πολλά; Πόσα πιστεύεις; Πάνω από τα μισά;

Ναι, πιστεύω πάνω από τα μισά γιατί και δεν υλοποιήσατε όλες τις λειτουργίες που ήθελε και δεν χρησιμοποιήσατε κατάλληλο υποπρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosfo

Νεοφερμένος

Ο Nikosfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πολύ εύκολα θέματα.Γενικά,κάποιος καλός μαθητής αν ήταν λίγο προσεχτικός έγραφε 20.Πονηρό το Β1β και λιγότερο το Δ4.Το Γ θέμα το πιο εύκολο όλων των εποχών. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδιά εκεί που λέει "O Β είναι διψήφιος" έγραψα (Bdiv10)div10 < 1 είναι λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παιδιά εκεί που λέει "O Β είναι διψήφιος" έγραψα (Bdiv10)div10 < 1 είναι λάθος;

Εγώ έγραψα Bdiv10div10=0 και ήταν κάτι άλλο που σκέφτηκα αλλά θεώρησα πολύ απλό..too good to be true. Β>=10 και Β<=99
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ έγραψα Bdiv10div10=0 και ήταν κάτι άλλο που σκέφτηκα αλλά θεώρησα πολύ απλό..too good to be true. Β>=10 και Β<=99

Το δικό μου είναι λάθος;
Που σκατά το σκέφτηκα, είναι πολύ απλό αυτό που ήθελε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geosmi

Νεοφερμένος

Ο Geosmi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για 'μενα τα θέματα ήταν περίπατος, με εξέρεση το Δ4 στο οποίο σκάλωσα για μια στιγμή και το έκανα λάθος. Νόμιζα ότι το max ήταν ντε και καλά 10αρι και δεν σκέφτηκα ότι μπορεί να βάλουν και παρακάτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Παιδιά εκεί που λέει "O Β είναι διψήφιος" έγραψα (Bdiv10)div10 < 1 είναι λάθος;

Και οι τρις τρόποι είναι σωστοί.
Αν το Β μπορούσε να ήταν και αρνητικό τότε μόνο η περίπτωση σου καλύπτει όλες τις περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ήθελε πληθος στο θέμα Γ? Wtf
Επίσης σε αυτό εγώ έκανα συνάρτηση,είναι λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geosmi

Νεοφερμένος

Ο Geosmi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Ninjaxzxz

Νεοφερμένος

Η Ninjaxzxz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εφτιαξα λογαριασμο γιατι επαθα λουκι τωρα και θελω να ρωτησω καποια πραγματα που εκανα λαθος ποσο περιπου πιστευετε οτι θα πιασουν....
Εγω στην θεωρια που ελεγε να πουμε ποιος δεικτης αλλαζει στην εξαγωγη απλα τον εγραψα ονομαστικα δεν εγραψα πως αλλαζει οπως δειχνουν οι λυσεις... ρε παιδια δε ελεγε να πουμε πως αλλαζει! :( μα να χασω ετσι την θεωρια..
Επισης στο τριτο θεμα δεν καταλαβα οτι ηταν αλλο το πληθος των τεμαχιων και αλλο το μεγεθος τους και τα θεωρησα ολα ιδια. δηλωσα τα παντα ακεραια (και τις χωρητικοτητες και τα μεγεθη) και καθε φορα που προσθετονταν δεματα σε καποια αποθηκη, τη χωρητικοτητα της αντιστοιχης αποθηκης την εκανα οση ηταν πλην το μεγεθος του δεματος που μπηκε και το "πληθος" οσο ηταν συν το μεγεθος του δεματος, οχι συν 1... με βαση αυτο το λαθος το υποπρογραμμα το εγραψα ακριβως οπως λεει στις ενδεικτικες λυσεις.
οσο για το Δ το Δ4 το εκανα με πολυ διαφορετικο τροπο απ'οτι εχω δει αλλα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειναι σωστος. αν δεν ειναι ουτε αυτο σωστο ποσο περιπου θα χασω συνολικα απ'ολα αυτα ρε παιδια?
Κριμα γιατι ο προγραμματισμος ηταν το αγαπημενο μου μαθημα, περιμενα να γραψω καλυτερα και μου αρεσε πολυ :(
ρε παιδια δεν μπορει κανεις να μου πει να παω να διαβασω και φυσικη που δινουμε μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top