[25/5/2009] Φυσική Θετικής & Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
και μενα το ιδιο μου ειπαν...αρα 19 :no1:μια χαρα ειμαστε...και αν πεσουμε και σε καλο εξεταστηηη ποιος μας πιανει χαχαχα...αντε να δουμε
Εγω παντως για να μη βρεθω προ εκπληξεως εχω υπολογισει στην πολυ χειροτερη να τα χασω ολα απο εκει και κατω (δλδ 78 :P). Αλλα μπα, δεν νομιζω τοσο χαμηλα, αφου τα υπολοιπα πλην της επιταχυνσης ειναι σωστα...

Σοβαρα τωρα, με πολυ αυστηρη βαθμολογηση, υπολογιζω ενα 90. Αλλιως 95...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά θα χάσετε εκείνο το ερώτημα όλο και από τα υπόλοιπα θα χάσετε κάποιες μονάδες.Ο καθηγητής μου πάντα έλεγε όπου μπαίνει κόκκινο(ακόμη και στο αποτέλεσμα) χάνεις μονάδες οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
και γω το ιδιο περιπου λαθος εκανα,μπερδεψα τισ φορεσ οταν αρχισε να κινειται,βρηκα -3 και..το εβαλα (χαλαρα)σε απόλυτο,σχολιαζοντασ οτι παει προσ τα πανω.και μενα ο καθηγητης μου ειπε οτι θα το πιασουν ωσ αριθμητικο κ δεν θα επηρεασει τα επομενα...


ακριβως την ιδια πατατα καναμε...και εγω σε απολυτο το εβαλα...χαχαχαχα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Πιθανόν να έκανες το ίδιο λάθος με εμένα γιατί και εγώ 15 την βρήκα. Στην καινούργια τ' εγώ έβαλα την παλιά! μήπως έκανες το ίδιο και εσύ?
Δεν θυμαμαι,πραγματικα δεν ξερω γιατι βγηκε λαθος.Παντως μακαρι να εκανα αυτο γιατι αν το εκανα ειναι κλασσικο λαθος απροσεξιας οποτε 1 μοριο.Επισης καθε φορα που χρησιμοποιεις το λαθος αποτελεσμα χανεις ενα μοριο αρα συνολικα 3-4 μορια που ειναι αρκετα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Παιδιά θα χάσετε εκείνο το ερώτημα όλο και από τα υπόλοιπα θα χάσετε κάποιες μονάδες.Ο καθηγητής μου πάντα έλεγε όπου μπαίνει κόκκινο(ακόμη και στο αποτέλεσμα) χάνεις μονάδες οπότε...



:nono:αλλοι παιρνουν μοναδες μονο γραφοντας τυπους και εμεις θα χασουμε απο λαθος αντικατασταση..???μπαααα....:P....95 θελω παει και τελειωσε χαχαχα αντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tze

Νεοφερμένος

Η tze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αντε ρε παιδια ελεος...τα θεματα με εκαναν να νιωσω αχρηστη...εγραψα με το ζορι 12...ουτε ο φυσικος μου δεν τα ελυνε σε 45 λεπτα...ποιοι ειστε εσεις ρε εξυπνακηδες? ακου εκει γελοια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.Εγω το 4δ το κανα ως εξης.Π=(Κστροφ)/Wf.και βρηκα σχεδον 4%.σωστο δεν ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Επίσης θέλω να πώ ότι όλοι σχεδόν στο σχολείο μου πάτωσαν. Μόνο εγώ και μια συμμαθήτρια μου πρέπει να είμαστε στο άριστα. Ένα κορίτσι στο 17 και οι υπόλοιποι κάτω από δεκαπέντε. Ο απουσιολόγος της τεχνολογικής μου λέει δεν έκανα το θ4 β,γ,δ,(-22) και θέμα 2 γ -9. Οπότε βρέθηκε στο 69 στην καλύτερη. Και όσοι δεν έχετε γράψει καλά μην ακούτε όλους αυτούς του μ*****ς που λένε γελοία τα θέματα. Μην στεναχωριέστε και μην ξεχνάτε ότι η ζωή δεν τελειώνει εδώ....Και θέλω να μου πουν οι απόφοιτοι από πέρσι πόσο έγραψαν φυσική πέρισι γιατί το 19,5 πέρσι (για όσους λένε τα φετινά γελοία) θα πρέπει να ήταν παιχνιδάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.Εγω το 4δ το κανα ως εξης.Π=(Κστροφ)/Wf.και βρηκα σχεδον 4%.σωστο δεν ειναι.
Το αποτελεσμα το σωστο δεν το ξερω, παντως μ' αυτο τον τροπο βγαινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Στο τελευταίο μόνο ξέχασα να πολλαπλασιάσω με 100% και το άφησα 1/23 ο μαλάκας...

Ε αν μου κόψουν απ'αυτό θα'ναι πραγματικά κρίμα γιατί όλα τ'άλλα, εγγυημένα, τα'χω σωστά και με εκτενείς αιτιολογήσεις.

Τα θέματα ήταν απαιτητικά πάντως και σε καμία περίπτωση γελοία, όπως ισχυρίζονται κάποιοι φαφλατάδες (ο άλλος λέει ότι τελείωσε στις 9.30 ρε αχχαχαχαχ ντάξει, ό,τι πεις μάστορα).

Καλή τύχη στο τέλος του δρόμου για τους περισσότερους από εμάς, την Τετάρτη, συνυποψήφιοι, μην απογοητεύεστε! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

apostolis

Νεοφερμένος

Ο apostolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν ζηταγε επι τοις 100.Αρα το εχεις σωστο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Στο τελευταίο μόνο ξέχασα να πολλαπλασιάσω με 100% και το άφησα 1/23 ο μαλάκας...

Ε αν μου κόψουν απ'αυτό θα'ναι πραγματικά κρίμα γιατί όλα τ'άλλα, εγγυημένα, τα'χω σωστά και με εκτενείς αιτιολογήσεις.

Τα θέματα ήταν απαιτητικά πάντως και σε καμία περίπτωση γελοία, όπως ισχυρίζονται κάποιοι φαφλατάδες (ο άλλος λέει ότι τελείωσε στις 9.30 ρε αχχαχαχαχ ντάξει, ό,τι πεις μάστορα).

Καλή τύχη στο τέλος του δρόμου για τους περισσότερους από εμάς, την Τετάρτη, συνυποψήφιοι, μην απογοητεύεστε! :no1:

Εγώ έγραψα 1/23 και από δίπλα περίπου 4.3%. Δε νομίζω να σου κόψουν πάνω από 1 μόριο. Ίσως καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ευχαριστω παιδια για την απαντηση.σιγουρα πιο δυσκολα απο περυσι και πολυ ψαρωτικο 4ο.μια μλκ εκανα στο 4γ αΑ=(acm)2R και βρηκα λαθος Δχ αντις για αΑ=αγ 2R.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
αντε ρε παιδια ελεος...τα θεματα με εκαναν να νιωσω αχρηστη...εγραψα με το ζορι 12...ουτε ο φυσικος μου δεν τα ελυνε σε 45 λεπτα...ποιοι ειστε εσεις ρε εξυπνακηδες? ακου εκει γελοια....
Λίγο περίεργο να έκανε τόση ώρα.Εμάς σε λίγο λιγότερο από 10λεπτο μας τα έλυσε,και είπε ότι απλά είχαν έρωτήματα για να ξεχωρίσει το 20 από το 17.Εγώ έγραψε γύρω στο 15-16!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μην νομιζεις οτι αλλοι εγραψαν καλυτερα...αλλα εξαρταται και τι σχολη θες...αλλα 17,5 μια χαρα ειναι

αρχιτεκτονική θέλω...μου την έσπασε που έκανα βλακείες ενώ έχω λύσει άπειρες φορές ίδια άσκηση...και ίσα ίσα έπρεπε να τις αποφύγω αφού δεν έγραψαν καλά όλοι.εκεί φαίνεται η διαφορά, όχι στα εύκολα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια στο 4ο θεμα εκανα σωστα το α)αλλα μετα στο β θεωρισα σταθερο το Τ=200Ν απο το α,και ξεχασα να κανω Σφ=mα και ΣΤ=Ια και τα λοιπα...στα γ,δ πηρα τουσ γνωστους τυπους αλλα με λαθος αριθμουσ λογω του λαθουσ μου στο β.ποσο κοβουν απο αυτα στα γ,δ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xjimdim

Νεοφερμένος

Ο xjimdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κι εγώ την ίδια βλακεία έκανα. Πέρασε από το μυαλό μου ότι αλλάζει η Τ του νήματος, εκανα ΣF=m*a κι έβγαλα τη σχέση, αλλά μετά μου βγήκε άκυρο νούμερο για την επιτάχυνση (προφανώς από λάθος πράξη) και το έσβησα.

Ο χρόνος κ εμένα μου βγήκε 2ριζα3 τρίτα :P
O φυσικός μου μου είπε ότι θα χάσω παραπάνω απο το μισό του ερωτήματος..

Έκανα και μαλακία στο πρώτο θεμα ο βλάκας και έχασα κ απο κει 5 μορια.


Τα σημερινά θέματα σύμφωνα με την άποψη μου, αν θεωρήσουμε τα περσινά ΓΕΛΟΙΑ, ήταν μέτρια προς το εύκολα με εξαίρεση κάποια σημεία που ήθελαν λίγο παραπάνω προσοχή..
Γυρω στο 87 έγραψα..

χαχαχαχαχα και εγώ ακριβώς τα ίδια ρε φίλε!!! :P
και έγω έκανα βλακεία με το πρώτο θέμα (το 2 δεν το έβαλα α - what a noooob i am)
+ το στιγμιότυπο.... πιστεύω είμαι ο μόνος εδώ μέσα που θα μπορούσε να βάλει το ημ(4π+3π/2)=0 χαχαχαχα
άντε να δούμε τι βλακείες θα κάνω και ΑΕΠΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ματινα μην απελπίζεσαι ,μην το βάζεις κάτω. Ρε συ έχουμε και τα σχέδια.Κάτι θα γίνει,ξέρεις πόσα μορια δίνουν,θα πέσουμε με τα μουτρα στο σχεδιο για ένα μήνα.το πολύ πολύ επαρχιακή πολη ή κοντινη σχολή. κουράγιο, Go ahead, don't look back.No use crying over spilt milk.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top