[24/5/2013] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 30 55.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 14 25.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 5 9.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 1.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panosmalko

Νεοφερμένος

Ο panosmalko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τόσοι πολλοί μπερδεύτηκαν με αυτό το σλ;

δηστυχως...

το σωστό-λάθος με τη γαμημένη κωδικοποίηση. ας κλάψω :/

80 μορια..δεν ειναι τιποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

panosmalko

Νεοφερμένος

Ο panosmalko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μην παίζεις με τον καημό μου μπειμπι :p

κι εγω αυτο τον καημο εχω αλλα ο χρονος δε γυριζει πισω ..οποτε σκεφτομαστε ΘΕΤΙΚΑ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τόσοι πολλοί μπερδεύτηκαν με αυτό το σλ;

Εγω στο ειπα οτι θα μπερδευτουν! οτι ηταν παγιδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
κι εγω αυτο τον καημο εχω αλλα ο χρονος δε γυριζει πισω ..οποτε σκεφτομαστε ΘΕΤΙΚΑ ;)

αν έχεις γράψει τα υπόλοιπα... σιγά 96
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ναι πολυ παγιδα...απλα καποιοι ειναι τοσο προβατα που μονο παπαγαλισαν χωρις να κατανοησουν βασικα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ναι πολυ παγιδα...απλα καποιοι ειναι τοσο προβατα που μονο παπαγαλισαν χωρις να κατανοησουν βασικα πραγματα.

Ρε αφου δεν δινεις καν πανελληνιες ρε χα0χα0χ0α0χα0χ0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosmalko

Νεοφερμένος

Ο panosmalko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ναι πολυ παγιδα...απλα καποιοι ειναι τοσο προβατα που μονο παπαγαλισαν χωρις να κατανοησουν βασικα πραγματα.

αλλο να κατανοησεις κατι και αλλο να μπερδευτεις σ ενα σωστο λαθος επειδη ηταν παγιδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Και εγώ πήγα να την πατήσω με το Σ/Λ το ε με την κωδικοποίηση και μετά όταν συνειδητοποίησα το λάθος μου είπα πάλι καλά που το είδα γιατί θα κοπάναγα το κεφάλι μου στον τοίχο.Πολλοί την πάτησαν πάντως και με το Σ/Λ και με το Β3.β που είναι βλακεία γιατί χάνεις το άριστα , έχοντας διαβάσει τέλεια το βιβλίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Και εγώ πήγα να την πατήσω με το Σ/Λ το ε με την κωδικοποίηση και μετά όταν συνειδητοποίησα το λάθος μου είπα πάλι καλά που το είδα γιατί θα κοπάναγα το κεφάλι μου στον τοίχο.Πολλοί την πάτησαν πάντως και με το Σ/Λ και με το Β3.β που είναι βλακεία γιατί χάνεις το άριστα , έχοντας διαβάσει τέλεια το βιβλίο..

Με λιγα λογια ολοι ετσι εχασαν, απο το β3β και μερικοι απο το Σ/Λ με την κωδικοποιηση, που ευτηχως εμεις το διορθωσαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παιδια εγώ τoν Fayol δεν τον θυμόμουν και πολύ ;/ και το β3 το έγραψα με δικά μου λόγια (αλλά με γνωμονα το βιβλιο) λέτε να μου κόψουν πολύ ? (Που τα έγραφα με δικά μου λόγια εννοώ !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Το Σ/Λ που "παγίδεψε" αρκετούς ήταν από ορισμό γραμμένο με έντονο χρώμα. Μπορεί στα υπόλοιπα κάποιος να μη δώσει λεπτομερή σημασία, αλλά σε αυτή την περίπτωση θα έπρεπε να είστε πολύ προσεκτικοί.
Πάντως οι φίλοι που παρακολουθούσαν χθες το topic του ΑΟΔΕ, δε πρέπει να είναι δυσαρεστημένοι. Ένα sos έδωσα και έπεσε, απλά περίμενα να έχει περισσότερες μονάδες.
Γενικά, θεωρώ ότι τα θέματα ήταν τέτοια που θα μπορούσαν να δώσουν εύκολα ένα μεγάλο βαθμό.
Καλή επιτυχία στη συνέχεια σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το Σ/Λ που "παγίδεψε" αρκετούς ήταν από ορισμό γραμμένο με έντονο χρώμα. Μπορεί στα υπόλοιπα κάποιος να μη δώσει λεπτομερή σημασία, αλλά σε αυτή την περίπτωση θα έπρεπε να είστε πολύ προσεκτικοί.
Πάντως οι φίλοι που παρακολουθούσαν χθες το topic του ΑΟΔΕ, δε πρέπει να είναι δυσαρεστημένοι. Ένα sos έδωσα και έπεσε, απλά περίμενα να έχει περισσότερες μονάδες.
Γενικά, θεωρώ ότι τα θέματα ήταν τέτοια που θα μπορούσαν να δώσουν εύκολα ένα μεγάλο βαθμό.
Καλή επιτυχία στη συνέχεια σε όλους

Καλησπέρα σας κύριε! εγώ τν fayol και το τελευταιο θέμα τα έφραψα με δικά μου λόγια (γιατί κολλήσα :( παρόλα αυτα τα χρησιμα στοιχεια της καθε απαντησης ηταν μεσα απο το βιβλιο) λέτε να μ κόψουν πολύ ? σας ρωτάω λογω πείρας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλά που υπάρχει και το αοδέ...μας ξελάσπωσε :clapup:

Το Σ/Λ που "παγίδεψε" αρκετούς ήταν από ορισμό γραμμένο με έντονο χρώμα. Μπορεί στα υπόλοιπα κάποιος να μη δώσει λεπτομερή σημασία, αλλά σε αυτή την περίπτωση θα έπρεπε να είστε πολύ προσεκτικοί.
Πάντως οι φίλοι που παρακολουθούσαν χθες το topic του ΑΟΔΕ, δε πρέπει να είναι δυσαρεστημένοι. Ένα sos έδωσα και έπεσε, απλά περίμενα να έχει περισσότερες μονάδες.
Γενικά, θεωρώ ότι τα θέματα ήταν τέτοια που θα μπορούσαν να δώσουν εύκολα ένα μεγάλο βαθμό.
Καλή επιτυχία στη συνέχεια σε όλους

Να 'στε καλά , και ευχαριστούμε για το σος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Οι ερωτήσεις ανάπτυξης ίσως να ήταν οι πιο εύκολες που έπεσαν ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Επιτελους θεματα στα οποια καποιοι εδω μεσα μπορουν να γραψουν άριστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Καλησπέρα σας κύριε! εγώ τν fayol και το τελευταιο θέμα τα έφραψα με δικά μου λόγια (γιατί κολλήσα :( παρόλα αυτα τα χρησιμα στοιχεια της καθε απαντησης ηταν μεσα απο το βιβλιο) λέτε να μ κόψουν πολύ ? σας ρωτάω λογω πείρας!!
Αντιλαμβάνεσαι ότι δεν είσαι συγκεκριμένος, δηλαδή δε μπορώ να εκτιμήσω με μεγάλη προσέγγιση μόνο με όσα αναφέρεις. Αν , όπως λες, έχεις γράψει τα βασικά σημεία, θα πάρεις κάποιες μονάδες αλλά πόσες δε μπορώ να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanahtIstratis

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κι εγώ λοιπόν δεν θυμόμουν και τέλεια το Β3,β αλλά το απέδωσα αρκετά καλά και κοντά στο βιβλίο στα περισσότερα σημεία.
Έπεσα μεγαλοπρεπώς και στην παγίδα στο Σ/Λ, οπότε εκεί στο 18-19 περιμένω κι εγώ,όχι πως με χαλά και ιδιάιτερα, αφού έγραψα και καλά Μαθ.Γεν.
Αχ αυτά τα Βιαστικά Συμπεράσματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
δε μπορώ να καταλάβω γιατί κάθονται τα παιδιά και διαβάζουν φυσικές για να κάνουν ένα 14-15 και παραμελούν αυτό το μάθημα που είναι σίγουρο 20ρι.

Καλώς ή κακώς αν δεν έχεις βάσεις στην φυσική δύσκολα γράφεις καλά εδώ ο καθένας μπορει να γράψει 20 άνετα.
Ακριβως ,και η μαλακια ειναι οτι στα θετικα μαθηματα οσο και να διαβαζεις υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μην γραψεις οσο θα ηθελες δηλαδη απο σκατα μεχρι μετρια. Το Α.Ο.Δ.Ε ειναι στανταρ 20αρι η 18.5+ μαθημα αν βεβαια το διαβαζεις.Ολοι θα εγραψαν πανω απο 18.Εγω δεν το διαβασα ποτε μονο αυτες τις δυο μερες και απο κολοφαρδια μπορει να πιασω ενα 15.Νομιζω βεβαια οτι δεν εχει μεγαλη βαρυτητα (μονο στο 5ο νομιζω εχει) αλλα δεν πειραζει τζμπα μορια.

Στο τελευτεο θεμα χαχα αυτοσχεδιασα.Ο βαθμολογητης θα λεει οτι γραφω εκθεση και οχι αοδε χαχα οτι πιασω ετσι και αλλιως ενα 6 χιλιαρικα θελω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ακριβως ,και η μαλακια ειναι οτι στα θετικα μαθηματα οσο και να διαβαζεις υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μην γραψεις οσο θα ηθελες δηλαδη απο σκατα μεχρι μετρια. Το Α.Ο.Δ.Ε ειναι στανταρ 20αρι η 18.5+ μαθημα αν βεβαια το διαβαζεις.Ολοι θα εγραψαν πανω απο 18.Εγω δεν το διαβασα ποτε μονο αυτες τις δυο μερες και απο κολοφαρδια μπορει να πιασω ενα 15.Νομιζω βεβαια οτι δεν εχει μεγαλη βαρυτητα (μονο στο 5ο νομιζω εχει) αλλα δεν πειραζει τζμπα μορια.

Στο τελευτεο θεμα χαχα αυτοσχεδιασα.Ο βαθμολογητης θα λεει οτι γραφω εκθεση και οχι αοδε χαχα οτι πιασω ετσι και αλλιως ενα 6 χιλιαρικα θελω.
Το αοδε δεν είναι μάθημα βάρύτητας για κανένα πεδίο(στο 5ο είναι αοθ,στατιστική) αλλά δεν παύει να είναι ένα μάθημα από τα 6(ή 7) και το άριστα σε βοηθά πάντα(ανεξαρτήτως μαθήματος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top