[24/06/2020] Ιστορία Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών - παλαιό και νέο σύστημα

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
τωρα όλα θα φανούν στο αποτέλεσμα παιδιά σε 2 βδομάδες θα ξέρουμε..Κάθε επιτυχία στον καθέναν.Σήμερα αρχίζει το καλοκαίρι για μας της θεωρητικής
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Στο δ ηθελε και το κομματι για την ναυτιλια εκει που λεει συνθηκη του κιουτσουκ καιναρτζη? γιατι εγω το εβαλα
Πάντως, στο σχολείο μας έλεγαν πως σε τέτοια περίπτωση όπως η δική σου, το γράφεις αυτό που ταιριάζει, αλλά δεν το εμβαθύνεις πολύ, με το σκεπτικό μη ξεκινήσεις να αναλύεις κάτι άλλο από το ερώτημα. Δεν το έβαλα γιατί δεν το θυμόμουν εκείνη τη στιγμή, ήμουν τσιμα τσιμα στο χρόνο. Βέβαια, νομίζω ότι ανέφερα κάτι από άλλο κεφάλαιο, από αυτά που ζητούσαν, αλλά τέλος πάντων, δεν με πολύ νοιάζει τώρα.
 

Serotonin

Νεοφερμένος

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Να πω και εγώ με την σειρά μου πώς πήγα! :)
Τα θέματα ήταν ενταξει σε γενικές γραμμές (παραλείπω το γεγονός ότι ΔΕΝ έβαλαν τίποτα από προσφυγικό 19ου για να μην συγχυστώ πάλι χαχαχ) οι πηγές αρκετά εύκολες, μόνο το β2 με δυσκόλεψε αρκετά...και ο ορισμός των πεδινών που είχα σπάσει το κεφάλι μου αλλά δεν μπορούσα να τον θυμηθώ οπότε το πάλεψα και το έγραψα τουλάχιστον όπως το θυμόμουν! Γενικά σε κάποια σημεία τα έγραψα με δικά μου λόγια αλλά φρόντισα όσο γίνεται να μη παραλείψω κάτι :) Στο μεταξύ το πήγα και σερί γιατί όλο το βράδυ δε μπορούσα να κοιμηθώ από το άγχος και την αγωνία μου να τελειώσω οπότε ίσως και να μου βγήκε και η κούραση εκείνη την ώρα😂
Καλά αποτελέσματα σε όλους μας!!
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Τελικά και η Ιστορία φαίνεται να είναι ελαφρώς χειρότερη από πέρυσι!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top