[23/5/16] Φυσική Κατεύθυνσης - Νέο Σύστημα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Έκθεση 15
Μαθηματικά 16,5
Φυσική 18,5
Χημεία 19

ΓΒΠ: 69/4 = 17,25

Μορια: 17,25×800 + 16,5×130 + 18,5×70= 13.800+ 2.145 + 1.295 = 17.240

Το μεγάλο αρνητικό του νέου συστήματος είναι ότι ουσιαστικά ένα καθαρά υποκειμενικό βαθμολογικά μάθημα, η Έκθεση, κρίνει την είσοδο των υποψηφίων στις υψηλόβαθμες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, μη σου πω ότι θα πάνε όλες 20.000 μορια. Ειδικά με τέτοια θέματα στα Μαθηματικά.....! Εμένα τα θέματα μου φαίνονται τύπου 2009-2010, στη Φυσική. Πάντως από τα Μαθηματικά και μόνο έχει φαγωθεί πολύς κόσμος, και ειναι μάθημα πρωτης βαρυτητας σε 2 κατευθυνσεις. Θαδείξει το πράγμα και από τη χημεία. Πάντως και Έκθεση μην περιμένουν οι μαθητές Καλές βαθμολογίες, μέσα στη μετριότητα όπως πάντα.

Έστω ότι έχουμε έναν πολυ καλό μαθητή.

Έκθεση 15
Μαθηματικά 16,5
Φυσική 18,5
Χημεία 19

ΓΒΠ: 69/4 = 17,25

Μορια: 17,25×800 + 16,5×130 + 18,5×70= 13.800+ 2.145 + 1.295 = 17.240

Και αυτός είναι μαθητής που μπαίνει Πολυτεχνείο. Φανταστείτε τις βάσεις λοιπόν. Αντε γιατί πολλές μλκιες ακούμε.

Συγγνωμη για οσους εδιναν αλλα τα θεματα ειναι copy paste απο ασκησεις φροντιστηριου, για ποιο λογο ο τυπας που εχεις να περασει σε καλο τμημα πολυτεχνειου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Aλλάζει το σκηνικό των εξετάσεων αφού άλλωστε αυτή η πολιτική ηγεσία πάει σε σταδιακή κατάργηση των πανελλήνιων εξετάσεων ως το 20...Αν βέβαια είναι αυτή κυβέρνηση...Μάλλον οι σχολές θα αναλάβουν τότε κάποια αξιολόγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Στο Γ4 στο ποσοστο εγραψα κανονικα τον τυπο Κτελ-Καρχ/Καρχ 100% αλλα στο Καρχ αντικατεστησα καταλαθος την ταχυτητα τη τελικη.Ποσο μπορουν να μου κοψουν απο αυτο?
Δηλαδή τι έβγαλες; Μηδέν; Αν όχι, τότε μάλλον 1, αν ναι, τότε μάλλον 3-4.

Αλλά από την άλλη, αφού...
Τι παπαριες ηταν αυτες σε μια ωρα τελειωσα,εγραφε 20 και ο καθε πικραμενος,τζαμπα τοσο διαβασμα.
...ήταν τόσο εύκολα και έφυγες πάνω στη μία ώρα, τότε πρέπει να σου κοπεί όλο το υποερώτημα και να σου αφαιρεθούν και μονάδες από το υπόλοιπο θέμα για παραδειγματισμό.

Ή και όχι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Συγγνωμη για οσους εδιναν αλλα τα θεματα ειναι copy paste απο ασκησεις φροντιστηριου, για ποιο λογο ο τυπας που εχεις να περασει σε καλο τμημα πολυτεχνειου;

Καλά στο πολυτεχνείο περνάει όχι και στο χάρβαρντ. Θα περάσει, αν περάσει επειδή είχε τον χ καλύτερο βαθμό από τους 100000 της χρονιάς του, δεν είναι αρκετό αυτό;

Όσο για τις βάσεις, μην τρελαίνεστε και τόσο. Η πιο αξιόπιστη πηγή που έχουμε για τα μαθηματικά ως τώρα λέει: "
Τα δεδομένα από την διόρθωση των πρώτων γραπτών στα Μαθηματικά προσανατολισμού δείχνουν χειρότερες επιδόσεις στο μάθημα από τις περσινές."
Άρα η εύκολη φυσική απλώς κάλυψε τα μαθηματικά και τον προφορικό, και άντε και κάπως παραπάνω.

Νομίζω ότι βρήκαν την ευκαιρία με την αλλαγή του συστήματος να μειώσουν την δυσκολία των θεμάτων και σε συνδυασμό με την κατάργηση των προφορικών να έχουμε αύξηση μεν, αλλά το πολύ μέχρι επίπεδα 2010. Προβλέπω δύσκολα στη βιολογία κατεύθυνσης και περίπου τα περσινά ή λίγο πιο εύκολα στα υπόλοιπα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Στο Γ4 στο ποσοστο εγραψα κανονικα τον τυπο Κτελ-Καρχ/Καρχ 100% αλλα στο Καρχ αντικατεστησα καταλαθος την ταχυτητα τη τελικη.Ποσο μπορουν να μου κοψουν απο αυτο?

Όλο θα στο κόψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Καλά στο πολυτεχνείο περνάει όχι και στο χάρβαρντ. Θα περάσει, αν περάσει επειδή είχε τον χ καλύτερο βαθμό από τους 100000 της χρονιάς του, δεν είναι αρκετό αυτό;

Όσο για τις βάσεις, μην τρελαίνεστε και τόσο. Η πιο αξιόπιστη πηγή που έχουμε για τα μαθηματικά ως τώρα λέει: "
Τα δεδομένα από την διόρθωση των πρώτων γραπτών στα Μαθηματικά προσανατολισμού δείχνουν χειρότερες επιδόσεις στο μάθημα από τις περσινές."
Άρα η εύκολη φυσική απλώς κάλυψε τα μαθηματικά και τον προφορικό, και άντε και κάπως παραπάνω.

Νομίζω ότι βρήκαν την ευκαιρία με την αλλαγή του συστήματος να μειώσουν την δυσκολία των θεμάτων και σε συνδυασμό με την κατάργηση των προφορικών να έχουμε αύξηση μεν, αλλά το πολύ μέχρι επίπεδα 2010. Προβλέπω δύσκολα στη βιολογία κατεύθυνσης και περίπου τα περσινά ή λίγο πιο εύκολα στα υπόλοιπα μαθήματα.
Ποιά είναι αυτή η πηγή που λέει για τα μαθηματικά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Δεν έπρεπε να είναι τόσο ισοπεδωτικά εύκολα !! Και γω έχασα απο ολοκάθαρη αβλεψία ενα πρόσημο σε ενα και μόνο σημείο και το υπόλοιπο γραπτό ξέρω οτι είναι αλάνθαστο. Δε λεω πως δε χάρηκα...Άλλωστε κρυφό μου όνειρο ηταν το 95+ και νιώθω υπέροχα που θα πραγματοποιηθεί, αλλά τα σημερινά θέματα δεν ηταν ικανά να ξεχωρίσουν τους μαθητές σε καμία περίπτωση ! Ξέρω οτι ειχα δώσει τον εαυτό μου στη Φυσική και θα πάλευα μέχρι το τέλος ο,τι κ αν έβλεπα σήμερσ το πρωί. Έτσι ομως ακυρώνεται η προσπάθεια και χάνει και ο βαθμός την αξία του. Προφανώς και η βαθμολογία θα είναι πολύ αυστηρή μιας και κρίνεται στη λεπτομέρεια.
Ήμουν και γω απ αυτους που τελείωσαν σχεδόν στη 1μιση ωρα και ο ενθουσιασμός μου με έκανε να φύγω αρκετά νωρίς απ το σχολείο. Ίσως να ειχα σώσει εκείνα τα 2-3 μορια. Ας ελπίσουμε να γίνει μια διαλογή στη Βιολογία ή ακόμη περισσότερο στη Χημεία που τη δίνει ολη η θετική

Καλή επιτυχία απο καρδιάς σε ολους !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Η λέξη είναι το λινκ: https://xkfilippidis.blogspot.gr/2014/06/2014_7.html#more

Και για να μην παρεξηγηθώ δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, κρίνω από το ότι το μπλογκ του είναι πολύ προσεγμένο και θεωρώ απίθανο να έγραφε κάτι τέτοιο αν πράγματι δεν είχε μια εικόνα. Και λάθος να αποδειχθεί αυτή, σίγουρα είναι καλύτερη από τα διάφορα σάιτ που με το που βγήκαν τα θέματα είπαν ότι ήταν πανεύκολα από μια ματιά που τα έριξαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δεν έπρεπε να είναι τόσο ισοπεδωτικά εύκολα !! Και γω έχασα απο ολοκάθαρη αβλεψία ενα πρόσημο σε ενα και μόνο σημείο και το υπόλοιπο γραπτό ξέρω οτι είναι αλάνθαστο. Δε λεω πως δε χάρηκα...Άλλωστε κρυφό μου όνειρο ηταν το 95+ και νιώθω υπέροχα που θα πραγματοποιηθεί, αλλά τα σημερινά θέματα δεν ηταν ικανά να ξεχωρίσουν τους μαθητές σε καμία περίπτωση ! Ξέρω οτι ειχα δώσει τον εαυτό μου στη Φυσική και θα πάλευα μέχρι το τέλος ο,τι κ αν έβλεπα σήμερσ το πρωί. Έτσι ομως ακυρώνεται η προσπάθεια και χάνει και ο βαθμός την αξία του. Προφανώς και η βαθμολογία θα είναι πολύ αυστηρή μιας και κρίνεται στη λεπτομέρεια.
Ήμουν και γω απ αυτους που τελείωσαν σχεδόν στη 1μιση ωρα και ο ενθουσιασμός μου με έκανε να φύγω αρκετά νωρίς απ το σχολείο. Ίσως να ειχα σώσει εκείνα τα 2-3 μορια. Ας ελπίσουμε να γίνει μια διαλογή στη Βιολογία ή ακόμη περισσότερο στη Χημεία που τη δίνει ολη η θετική

Καλή επιτυχία απο καρδιάς σε ολους !!

Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ, να είσαι καλά :D:D:D Και για την αδερφή σου εύχομαι να τα πηγαίνει περίφημα ως τώρα και να συνεχίσει δυναμικά ;) Θα χαιρόμουν περισσότερο αν είχα καταφέρει να γράψω το ιδιο καλα σε κάτι πιο απαιτητικό απ τα σημερινά αλλά πλέον δεν αλλάζει κατι. Αυτά ηταν τα θέματα και σε αυτα κληθήκαμε να ανταποκριθούμε...

Σε χαιρετώ, καλό απόγευμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Chris1993 πες τα ρε αγορι μου!επειδη ηταν ευκολα σημερα αγχωνουν τον κοσμο οτι δν θα περασει πουθενα -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doulis

Νεοφερμένος

Ο Doulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια στο θεμα Δ πηρα οτι το σωμα βρισκεται στο +Α και μου βγηκε η φαση Π/2 αλλα ολη η αλλη εξισωση ηταν ολοσωστη.Ποσο θα μου κοψουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Παιδια στο θεμα Δ πηρα οτι το σωμα βρισκεται στο +Α και μου βγηκε η φαση Π/2 αλλα ολη η αλλη εξισωση ηταν ολοσωστη.Ποσο θα μου κοψουν;

Όλο θα στο κόψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panagiotis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ορισμένοι εξανίστανται ότι τα θέματα είναι εύκολα και ετσι δεν θα ξεχωρίσει ο καλός απο τον αριστο κ.ο.κ. Μα καθε χρόνο ανεξαρτήτως θεματων ενας σταθερός αριθμός περνάει στις σχολές. Και για μένα θεωρώ αριστο όχι μονο αυτόν που γράφει στα δύσκολα αλλα και στα εύκολα διότι εκεί κρίνεσαι στην παραμικρή λεπτομέρεια και για μένα οι λεπτομέρειες είναι που ξεχωρίζουν τον πρωταθλητή.Τεσπα δεν ξερω τι λέτε οι πιο πολλοί αλλα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι το γεγονος οτι και εσεις οι ιδιοι δεν ξερετε τι θελετε. Απο την μία οταν πέφτουν δύσκολα όλοι παραπονοιούνται ότι τους αδικησαν αλλα οταν μπαινουν ευκολα ολοι λενε οτι δεν γίνεται διακριση των μαθητών. Και κατεμε υπαρχουν και χρονιές που μπηκαν μετρια θεματα με διαβαθμιση θεματων που και εκει ομως γκρινιάζουν. Ειστε πραγματικά για γέλια ή μαλλον για κλαματα!! Δεν πειράζει όμως οταν θα το συνειδητοποιησετε και εσεις οι ιδιοι θα καταλάβετε σε τι τραγελαφικά σφαλματα ειχατε υποπεσει γελοιοποιώντας με τον πλεον πασιδηλο τροπο τον εαυτο σας.
χ.ο.χ.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ορισμένοι εξανίστανται ότι τα θέματα είναι εύκολα και ετσι δεν θα ξεχωρίσει ο καλός απο τον αριστο κ.ο.κ. Μα καθε χρόνο ανεξαρτήτως θεματων ενας σταθερός αριθμός περνάει στις σχολές. Και για μένα θεωρώ αριστο όχι μονο αυτόν που γράφει στα δύσκολα αλλα και στα εύκολα διότι εκεί κρίνεσαι στην παραμικρή λεπτομέρεια και για μένα οι λεπτομέρειες είναι που ξεχωρίζουν τον πρωταθλητή.Τεσπα δεν ξερω τι λέτε οι πιο πολλοί αλλα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι το γεγονος οτι και εσεις οι ιδιοι δεν ξερετε τι θελετε. Απο την μία οταν πέφτουν δύσκολα όλοι παραπονοιούνται ότι τους αδικησαν αλλα οταν μπαινουν ευκολα ολοι λενε οτι δεν γίνεται διακριση των μαθητών. Και κατεμε υπαρχουν και χρονιές που μπηκαν μετρια θεματα με διαβαθμιση θεματων που και εκει ομως γκρινιάζουν. Ειστε πραγματικά για γέλια ή μαλλον για κλαματα!! Δεν πειράζει όμως οταν θα το συνειδητοποιησετε και εσεις οι ιδιοι θα καταλάβετε σε τι τραγελαφικά σφαλματα ειχατε υποπεσει γελοιοποιώντας με τον πλεον πασιδηλο τροπο τον εαυτο σας.
χ.ο.χ.ο

Στην χώρα μας η γκρίνια και η μιζέρια είναι χαρακτηριστικό. Πάντα θα βρούμε κάτι να γκρινιάξουμε, πάντα κάτι θα μας φταίει. Δεν είμαστε ικανοποιημένοι ποτέ. Και δύσκολα να έβαζαν, θα υπήρχε γκρίνια, τώρα που όπως λες και εσύ θα θέματα είναι νορμάλ, πάλι γκρίνια. Δεν μπορείς να βγάλεις άκρη. Γκρίνια,γκρίνια, γκρίνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Στην χώρα μας η γκρίνια και η μιζέρια είναι χαρακτηριστικό. Πάντα θα βρούμε κάτι να γκρινιάξουμε, πάντα κάτι θα μας φταίει. Δεν είμαστε ικανοποιημένοι ποτέ. Και δύσκολα να έβαζαν, θα υπήρχε γκρίνια, τώρα που όπως λες και εσύ θα θέματα είναι νορμάλ, πάλι γκρίνια. Δεν μπορείς να βγάλεις άκρη. Γκρίνια,γκρίνια, γκρίνια.

σαν τη μάνα μου ένα πράμα.

Εγώ πάντως λέω, αν είχες διαβάσει και δεν έγραψες 19, άστο καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
σαν τη μάνα μου ένα πράμα.

Εγώ πάντως λέω, αν είχες διαβάσει και δεν έγραψες 19, άστο καλύτερα.

Ακούσε φίλε δεν υπάρχουν μόνο οι αδιάβαστοι και οι διαβασμένοι...εγώ ας πουμε σμρ δν έγραψα όσο ήθελα 80-85 περίπου ξέρεις γτ??! Γτ στο θμκε στο Γ θεμα δεν έδιωξα τις μάζες για να βρω την ταχύτητα!! Αυτό θα πάρει αμπάριζα και τ αλλά υποερωτηματα αφού έκανα ταρζανιες για να βρω την ταχύτητα...προσοχή το θέμα το γνώριζα και δεν ήμουν αδιάβαστος απλά απρόσεκτος επιπόλαιος και μέγας βλάκας!! Άρα κάλλιστα θα μπορούσε κάποιος και σήμερα διαβασμένος λόγω απροσεξίας να γράψει άσχημα,όπως και κάθε χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Ακούσε φίλε δεν υπάρχουν μόνο οι αδιάβαστοι και οι διαβασμένοι...εγώ ας πουμε σμρ δν έγραψα όσο ήθελα 80-85 περίπου ξέρεις γτ??! Γτ στο θμκε στο Γ θεμα δεν έδιωξα τις μάζες για να βρω την ταχύτητα!! Αυτό θα πάρει αμπάριζα και τ αλλά υποερωτηματα αφού έκανα ταρζανιες για να βρω την ταχύτητα...προσοχή το θέμα το γνώριζα και δεν ήμουν αδιάβαστος απλά απρόσεκτος επιπόλαιος και μέγας βλάκας!! Άρα κάλλιστα θα μπορούσε κάποιος και σήμερα διαβασμένος λόγω απροσεξίας να γράψει άσχημα,όπως και κάθε χρόνο

τι έκανες; ταρζανιές..;
Δεν θα πάρει αμπάριζα τα άλλα. θα το δουν οι εξεταστες. δεν είανι άσχετοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Tελικα δεν ειμαι μονο εγω ατσουμπαλος,ολη τη χρονια προσπαθω να μη κανω λαθη απροσεξιας και εν μερη τα καταφερα σε ολα τα διαγωνισματα.Τωρα στις πανελληνιες μετραω 2/2 λαθη απροσεξιας εκθεση και φυσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top