Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχεις απόλυτο δίκαιο! Το πρόγραμμα σπουδών της σχολής με ικανοποιεί ιδιαίτερα,απλά δεν είναι πολύ γνωστή σχολή σαν όνομα(οχι οτι της καβαλας ειναι),και το εχω συνδυάσει με αυτές τις βλακείες που ακούω από συγγενείς ότι από τέτοιου είδους σχολές δεν θα βγεις τίποτα.


Να λαμβάνεις υπόψη σου μόνο τη γνώμη ανθρώπων που έχουν γνώση του θέματος που σε αφορά!!!
 

Ziekr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ziekr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Γεια σου Certi! :D

Δικαιούμαι για κάποιους λόγους μετεγγραφή, οπότε θα στραφώ προς Πληροφορική ΟΠΑ!

Θα μπορούσα να έρθω Λαμία, αλλά λατρεύω την Αθήνα και όλοι οι φίλοι μου είναι εδώ :yes:


Eίναι εφικτό να πάρεις μεταγραφή αν έχεις ήδη πτυχίο?
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.

Ziekr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ziekr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κοινωνικές και φιλοσοφικές σπουδές, Ρέθυμνο.
Δεν πέρασα στο μεταφραστικό για 800 μόρια. :no:
Θα ξαναδώσω
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Eίναι εφικτό να πάρεις μεταγραφή αν έχεις ήδη πτυχίο?


Αν δεν κάνω λάθος νομίζω πως δεν επιτρέπεται να πάρεις μετεγγραφή αν είσαι κάτοχος πτυχίου αλλά ψάξε το για σιγουριά.
 

aggelos1661

Νεοφερμένος

Ο aggelos1661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Περνάω ιερατικών σπουδών στο Ηράκλειο :tongue:
Θα κάνω την εγγραφή για να έχω το πάσο και θα ξαναδώσω
Το πάσο για αυτή τη σχολή είναι ισάξιο με το πάσο του ΑΕΙ;
 

D.a.i.s.y

Νεοφερμένος

Η D.a.i.s.y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Εργοθεραπείας ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πέρασα Φυσικό Θεσ/νικης με 17.500 μόρια θέση 9η!!!! :shablon_03:
 

Kostas173

Νεοφερμένος

Ο Kostas173 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γλωσσικών και Διαπολιτισμικών Σπουδών, Βολος:clapup:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκαιο! Το πρόγραμμα σπουδών της σχολής με ικανοποιεί ιδιαίτερα,απλά δεν είναι πολύ γνωστή σχολή σαν όνομα(οχι οτι της καβαλας ειναι),και το εχω συνδυάσει με αυτές τις βλακείες που ακούω από συγγενείς ότι από τέτοιου είδους σχολές δεν θα βγεις τίποτα.


Φίλε μη κολλάς σε ονόματα και τυπολατρεία Ελληνικού τύπου. Οι γνώσεις στο τέλος...ζήτημα ένα 5% αν χρησιμοποιήσεις στην αγορά. Περισσότερο είναι τρόπος σκέψης, η εμπειρία και η ενασχόληση. Βλέποντας και κάνοντας. Καμιά φορά οι έξωθεν πληροφορίες είναι τελείως άκυρες με ότι ισχύει από την δική σου βιωματική εμπειρία ως μαθητής και ως φοιτητής τώρα. Φτιάξε την δική σου εμπειρία. ;)
 

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

dimec

Νεοφερμένος

Ο dimec αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ 3ος στην Φιλολογια Καλαματας!!!


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
 

Alexismicro

Νεοφερμένος

Ο Alexismicro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικό (ΣΣΑΣ). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Παιδια θέλω να ρωτήσω. Θα χρειαστούμε πουθενά το δελτιο εξεταζομενου που είχαμε στις πανελληνες; θα ζητηθεί στη σχολή ;
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,615 μηνύματα.
4ος στους Μηχανολόγους Κοζάνης
250 μόρια κάτω από τον πρώτο
Μάνα, εγώ πότε θα πάρω πρωτείο; :hehe:

Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες!
Καλώς όρισες στην σκοτεινούπολη....
Θα έχετε το δήθεν νέο πρόγραμμα σπουδών, νέοι καθηγητές από το ΤΕΙ ....η κατάσταση θα είναι κωμωδία .
Ε εντάξει η αλήθεια είναι δεν περίμενα και πολλά με την βαθμολογία μου,αλλά πέρασα πληροφορική παν.δυτ. Μακεδονίας.
Περίμενα το αντίστοιχο τμήμα στην καβάλα,αλλά ανέβηκε πάρα πολύ η βάση και έχασα το τμήμα για 145 μόρια.
Έχει κανείς άποψη για αυτή τη σχολή?Γιατί άμα δεν αξίζει απλά να ετοιμαστώ να ξαναδώσω,αν δεν καταφέρω να πάρω μεταγραφή.
Που έγινε αυτό το τμήμα ;
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καλώς όρισες στην σκοτεινούπολη....
Θα έχετε το δήθεν νέο πρόγραμμα σπουδών, νέοι καθηγητές από το ΤΕΙ ....η κατάσταση θα είναι κωμωδία .

Που έγινε αυτό το τμήμα ;
Γιατί δήθεν νέο πρόγραμμα; Γιατί κωμωδία; Τί έγινε με τους καθηγητές από το ΤΕΙ;
Καστοριά.
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Παιδια θέλω να ρωτήσω. Θα χρειαστούμε πουθενά το δελτιο εξεταζομενου που είχαμε στις πανελληνες; θα ζητηθεί στη σχολή ;

Νομίζω πως όχι το μόνο που μπορεί να σου χρειαστεί είναι η βεβαίωση συμμετοχής στις πανελληνιες
 

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Χημικό Πάτρας!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδια θέλω να ρωτήσω. Θα χρειαστούμε πουθενά το δελτιο εξεταζομενου που είχαμε στις πανελληνες; θα ζητηθεί στη σχολή ;
Στη σχολή όχι, κράτα το αν έχεις περάσει σε νησί. Οι ναυτιλιακές έχουν προσφορές 50% στους πρωτοετείς που θα επιδείξουν το δελτίο εξεταζόμενου και αφορά εκείνους που μετακινούνται από το τόπο κατοικίας τους στον τόπο που πέρασαν. Επίσης, αν και δε θα σου χρειαστεί κράτα το μηπως χρειαστεί για 10% (μιλώ για ένα ακραία σενάριο).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top