tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψηφίους, καλή σταδιοδρομία παιδιά :clapup:
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Επικοινωνίας και ΜΜΕ 83ος
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια σε όλους και καλή μας αρχή!!! Εγώ πέρασα χημικό Αθήνας και έχω και το βιολογικό Αθήνας από πέρυσι οπότε τώρα πρέπει να επιλέξω σ ςποια από τις δύο θα πάω... Μάλλον για βιολογικό με βλέπω να κλείνω...
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Διεθνών και Ευρωπαικών Οικονομικών Σπουδών - Κοζάνη
50αδα
Πέρασα στον στόχο μου παρόλο π είχα απογοητευτεί και δεν θα πέρναγα καθόλου ΔΕΣ.
Με ξινίζει λίγο η πόλη, Αλλά όλα καλά.
Συγχαρητήρια σε όλους! :thumbsup:
 

Penny222

Νεοφερμένος

Η Penny222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στην πρωτη μου επιλογηηη! Πολιτικων Μηχανικων Ξανθης!Σειρα επιτυχιας 12 <3 <3
Συγχαρητηρια σε ολους, καλη μας αρχη ευχομαι! <3
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Οικονομικών επιστημών ΠΑΠΕΙ. Αρκετά ευχαριστημένος αν και δεν πήγα πρώτη επιλογή ναυτιλιακά. Τουλάχιστον είναι παρεμφερή.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Όπα, καλως ήρθες στη Λαμια.
Γεια σου Certi! :D

Δικαιούμαι για κάποιους λόγους μετεγγραφή, οπότε θα στραφώ προς Πληροφορική ΟΠΑ!

Θα μπορούσα να έρθω Λαμία, αλλά λατρεύω την Αθήνα και όλοι οι φίλοι μου είναι εδώ :yes:
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Βιολογία ΑΠΘ θέση 80. Είναι η 3η επιλογή όμως χαίρομαι που πέρασα Θεσσαλονίκη και ανυπομονώ για το μέλλον:thumbsup:
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Πολιτισμού και δημιουργικών μέσων και βιομηχανιων, Βόλος <3

Μπράβο σας!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους παιδιά!!! Όποιος είναι για Νομική ΔΠΘ αν θέλει ας μου στείλει να γνωριστούμε!
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Γεια σου Certi! :D

Δικαιούμαι για κάποιους λόγους μετεγγραφή, οπότε θα στραφώ προς Πληροφορική ΟΠΑ!

Θα μπορούσα να έρθω Λαμία, αλλά λατρεύω την Αθήνα και όλοι οι φίλοι μου είναι εδώ :yes:


Δεν πειράζει, και εγώ το ίδιο θα έκανα άμα μπορούσα να γυρίσω στη πόλη μου. Καλές σπουδές!
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Φιλοσοφικών και κοινωνικών σπουδών, Ρέθυμνο Κρήτης. :)
 

EarlEstes21

Νεοφερμένος

Ο EarlEstes21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
2nd try... mission completed!
 

User_06

Νεοφερμένος

Ο User_06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
4os Χημικών Μηχανικών Πάτρααα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top