[2014] Πρωτοετείς

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Guys, ξέρει κάποιος πότε ξεκινούν τα μαθήματα στη Πάντειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
KalΚαλησπέρα παιδιά μήπως είναι κάποιος για Χίο Τ.Δ.Ε ; δεν ξέρω αν βγήκε το πρόγραμμα και που μπορώ να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Το πασο επαρθη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Το πασο επαρθη :P
Με γεια σου! ;) :P
Εγώ μπήκα στη σελίδα που σου δείχνει το διαδικτυακό σου προφίλ στη σχολή για να κάνω αίτηση για πάσο και είχαν το επίθετο μου γραμμένο διαφορετικά απ' ότι είμαι γραμμένη στην ταυτότητα μου!Δηλαδή επειδή μέσα στο επίθετο μου υπάρχει το γράμμα "χ" στην ταυτότητα μου το έχουν βάλει με "ch" στους λατινικούς χαρακτήρες ενώ όταν μπήκα στο ίντερνετ για το πάσο με είχαν με "h"!Δεν ξερω αν θα μου δημιουργήσει αυτό πρόβλημα στην πορεία αλλά τη Δευτέρα θα πάω στη γραμματεία της σχολής μου για να ρωτήσω και να τους πω να μου το διορθώσουν!Μήπως σας έχει τύχει κάτι ανάλογο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Απο ποτε μπορουμε να κανουμε εγγραφη στην ηλεκτρονικη γραμματεια(ΕΚΠΑ); Εχω κανει εγγραφη(στην σχολη) πριν λιγοτερο απο βδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Θα τον πιω λίγο φέτος ή ιδέα μου; :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Untitledfdgd.png
    Untitledfdgd.png
    100.6 KB · Εμφανίσεις: 268

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Θα τον πιω λίγο φέτος ή ιδέα μου; :hmm::hmm:

Τετάρτη βράδυ δεν σε βλέπω καλα :P

Εγω έχω : Δευτέρα : 9-6
Τρίτη : 9-4
Τετάρτη : 9-2 ( 9-11 όταν δεν έχω εργαστήριο)
Πέμπτη : 9-6
Παρασκευή : 9-4
Όλες τις μέρες εκτος απο τετάρτη 1-2 έχω κενό. Καλο πρόγραμμα μου φαίνεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τετάρτη βράδυ δεν σε βλέπω καλα :P

Εγω έχω : Δευτέρα : 9-6
Τρίτη : 9-4
Τετάρτη : 9-2 ( 9-11 όταν δεν έχω εργαστήριο)
Πέμπτη : 9-6
Παρασκευή : 9-4
Όλες τις μέρες εκτος απο τετάρτη 1-2 έχω κενό. Καλο πρόγραμμα μου φαίνεται :D

Τρίτη βράδυ; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Απο ποτε μπορουμε να κανουμε εγγραφη στην ηλεκτρονικη γραμματεια(ΕΚΠΑ); Εχω κανει εγγραφη(στην σχολη) πριν λιγοτερο απο βδομαδα.

Μια εβδομάδα αφότου κάνεις την εγγραφή μπαίνεις για να κάνεις την αίτηση, οπότε σου δίνει έναν αρ.πρωτοκολλου και ένα pin. Μετά από 2 μέρες ενεργοποιείς τον λογαριασμό και είσαι έτοιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα στο πρόγραμμα την τρίτη μου έχουν μάθημα από τις 9 μέχρι της 5.Κάτι διαβάζω λάθος έτσιι; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα στο πρόγραμμα την τρίτη μου έχουν μάθημα από τις 9 μέχρι της 5.Κάτι διαβάζω λάθος έτσιι; :Ρ

Εγω Δευτέρα και Πέμπτη έχω απο 9 μέχρι 6 :D Και πάλι καλα είμαστε....στην φιλολογια Ρεθύμνου αντι για αυτο έχουν απο τις 11 μέχρι 8:30 το βράδυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω Δευτέρα και Πέμπτη έχω απο 9 μέχρι 6 :D Και πάλι καλα είμαστε....στην φιλολογια Ρεθύμνου αντι για αυτο έχουν απο τις 11 μέχρι 8:30 το βράδυ.....

Aλήθεια;Νόμιζα ότι είχε γίνει λάθος. :hehe:
Τουλάχιστον θα ΄χει διαλείμματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εμεις ξεκιναμε στις 8, απαραδεκτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμεις ξεκιναμε στις 8, απαραδεκτο :P

Eγώ αύριο τελικά είμαι με το 2ο τμήμα Αγγλικών και ξεκινάω στις 1 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ρε παίδες...
Το 8:30 με 20:30 με ένα διάλειμμα που έχω τις τεταρτες είναι φυσιολογικό ?:P
Δωδεκα ώρες μάθημα ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρξ Βεμπερ

Νεοφερμένος

Ο Μαρξ Βεμπερ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ρε παίδες...
Το 8:30 με 20:30 με ένα διάλειμμα που έχω τις τεταρτες είναι φυσιολογικό ?:P
Δωδεκα ώρες μάθημα ??:hmm:
θα το κοιτας λαθος δεν παιζει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Δεν παίζει λάθος...
Γιατί δεν έχουμε Δευτέρα-Πέμπτη και μετά δεν θα βγαίνουν οι ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Όφου όφου και αύριο αρχίζω. Ποιος κάθεται 2 ολόκληρες ώρες στη σχολή; :P σας τρώω όλους γατάκια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Όφου όφου και αύριο αρχίζω. Ποιος κάθεται 2 ολόκληρες ώρες στη σχολή; :P σας τρώω όλους γατάκια :hehe:

εγω εχω 3 ωρες,11-2..
Καλη μας αρχη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top