[2014] Πρωτοετείς

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
το 3ερω οτι εχει ταμπελεσ κ μαλιστα ειδα σχεδον ολων των τμηματων εκτοσ τ δικου μ:worry: οταν 8α παω για εγγραφη ελπιζω να μην το ψαχνω 1 ωρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
peace_ να ρωτησω το τμημα σ το βρηκεσ ευκολα??γιατι μια βολτα που εκανα εγω μια φορα ηταν σα ολοκληρη πολη εκει μεσα κ δεν ειδα που8ενα το μα9ηματικο
Όντως χάνεσαι εκεί μέσα, αλλά αυτό είναι ωραίο. Είναι χαρά θεού, μου αρέσει πολύ..!
Το μόνο τμήμα που βρήκα (εκτός από το δικό μου) ήταν το μηχανολόγων και αεροναυπηγών. Αλλά βέβαια, ρωτώντας πας στην πόλη, δε λένε; Όλα τα παιδιά είναι πολύ εξυπηρετικά και βοηθούν..! Πρέπει να ρώτησα τουλάχιστον δεκαπέντε άτομα μέχρι να το βρω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Το μαθηματικών , όπως είδα , ήταν στη δεύτερη στροφή αριστερά μαζί με το γεωλογικό και το βιολογικό...Τόσοι φοιτητές είναι εκεί, κάποιος θα βρεθεί για να ρωτήσεις (ευκαιρία και για νέες γνωριμίες :P ) ...Μπροστά από 'μας είναι της φυσικής ... εγώ το δικό μας μπορώ να πω ότι το βρήκα αμέσως .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Όντως χάνεσαι εκεί μέσα, αλλά αυτό είναι ωραίο. Είναι χαρά θεού, μου αρέσει πολύ..!
ειναι χαρα 8εου κ σαρεσει να χανεσαι :hehe::hehe::hehe:
Πρέπει να ρώτησα τουλάχιστον δεκαπέντε άτομα μέχρι να το βρω..:P
α ντααααα3 καλε ευκολα το βρηκεσ :lol::lol::lol:

Τόσοι φοιτητές είναι εκεί, κάποιος θα βρεθεί για να ρωτήσεις (ευκαιρία και για νέες γνωριμίες :P )
:redface:;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ειναι χαρα 8εου κ σαρεσει να χανεσαι
Τς τς τς, προσβάλλεις τη ρομαντική μου φύση αυτή τη στιγμή. :redface:
α ντααααα3 καλε ευκολα το βρηκεσ
Κατέβηκα σε λάθος στάση στο λεωφορείο, και ξέρεις τώρα, μέχρι να το βρω. Πάλι καλά που δεν άργησα orange crush.!
Τόσοι φοιτητές είναι εκεί, κάποιος θα βρεθεί για να ρωτήσεις (ευκαιρία και για νέες γνωριμίες
Έτσι, έτσι..! Εγώ πάντως εξεπλάγειν από το πόσο βοηθούσαν όλοι. Εκτός από έναν που με έστειλε αλλού 'ντ' αλλού. Άμα σε βρω...:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
εμασ λεει 10 να ειμαστε εκει αμα κατι γινει ασ πουμε κ παω 10,30 δεν 8α με γραψουν??:redface:
μπορει να ακουστει πολυ χαζη η ερωτηση μ αλλα στο αστικο πατασ κατι για να σταματησει στη σταση π 8εσ?:worry:
δεν εχω μπει ποτε σε αστικο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Καλό είναι να είσαι συνεπής , ειδικά την πρώτη μέρα ... ;)
Έχει κουμπί ειδικό και το πατάς όταν πλησιάζεις στη στάση που θες...(δεν είναι ντροπή που δεν έχεις ξαναμπεί σε αστικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πάντως στο χημικό ένας άργησε 40 λεπτά και του φώναξαν...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Πάντως στο χημικό ένας άργησε 40 λεπτά και του φώναξαν...:/:

Παιδί μου χημικό τώρα, τι να λέμε :P (:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Πάντως στο χημικό ένας άργησε 40 λεπτά και του φώναξαν...:/:

λολ του φωνα3αν μπορει να ειχε χα8ει ο αν8ρωποσ καλε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Παιδί μου χημικό τώρα, τι να λέμε
ελπίζω να μη μας φύγει η χαρά σε λίγους μήνες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πάντως στο χημικό ένας άργησε 40 λεπτά και του φώναξαν...:/:

Δηλαδή πρέπει όλοι να είστε στις 10 ακριβώς εκεί; Τι σύστημα είναι αυτό πάλι; :P
Εγώ έχω πάει ήδη 3 φορές στη σχολή και θα πρέπει να ξαναπάω,αλλά μου άρεσε πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Δηλαδή πρέπει όλοι να είστε στις 10 ακριβώς εκεί; Τι σύστημα είναι αυτό πάλι; :P

ελα ντε οκ εγω 8α παω πιο νωρισ αλλα αμα δεν το βρω με την μια κ το ψαχνω για κανα μισαωρο 8α τ'ακουσω κιολασ :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ελα ντε οκ εγω 8α παω πιο νωρισ αλλα αμα δεν το βρω με την μια κ το ψαχνω για κανα μισαωρο 8α τ'ακουσω κιολασ :mad::P

πέρνα μια βόλτα πριν την εγγραφή να ρίξεις μια ματιά για να μην χαθείς,εγώ έτσι είχα κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
πέρνα μια βόλτα πριν την εγγραφή να ρίξεις μια ματιά για να μην χαθείς,εγώ έτσι είχα κάνει :P
ρε εγω δεν μενω εκει 8α παω 25 μια κ καλη για εγγραφη κ μονιμα :redface: αν κ μια βολτα την εχω ρι3ει αλλα ειδα τα τμηματα των αλλων μονο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Η στις 29 του μηνα ή γυρω στις 6,τιποτα επισημο ακομα..

α οκ 8εν3:P
για μια φιλη ρωταω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pithikas

Νεοφερμένος

Ο Pithikas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας παιδια!! περασε καποιος απο εδω ξανθη?? :clapup:

Περασα και εγω φιλε. Βασικα μια ερωτηση θελω. Μαζι με την εγγραφη τι χαρτια σου εδωσαν γιατι με εμενα πρεπει να εγινε μπερδεμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
με νιωθει κανεις ή μονο εγω αισθανομαι περιεργα να παω πρωτη μερα σχολη μονη μου;; :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Όλοι έτσι είναι στην αρχή μέχρι που θα μπείτε στο αμφιθέατρο και θα γνωρίσεις νέους φίλους! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top