[2014] Πρωτοετείς

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
λιγα πραγματαα...ευτυχως εχω τον κολλητο μου που περασαμε στην ιδια πολη και ολα καλα!

εγω κανεναν ακομηη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
πρωτο μαθημα σημερα και ολα μου φανηκαν πολυ...αδιαφορα. Το βιολογικο ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα σκεφτομαι συνεχως μηπως ηταν λαθος τελικα.
Ξερω οτι ειναι εισαγωγικα μαθηματα, αλλα ανησυχω που δε μου κανουν κανενα κλικ (ειδικα η ζωολογια που νομιζα οτι με ενδιαφερει). Μακαρι να ειναι προσωρινο.. :/: Κανενας αλλος με ανησυχιες?:redface:

αχ εισαι τυχερη μονο και μονο επειδη εχεις μαθηματα σχετικα με τη σχολη σου.... τι να πουμε και εμεις που εχουμε μονο μαθηματικα-φυσικη-χημεια!:(

παιδια ξερει κανενας απο ποτε μπορουμε να δηλωσουμε συγγραματα στον ευδοξο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχίσαμε με σχολική ψυχολογία.... πολύ ενδιαφέρον μάθημα :) είχαμε και νεώτερη ευρωπαϊκή ιστορία αλλά, μετά το πέρας μιας ώρας αναμονής, μας ενημέρωσαν πως τελικά το μάθημα δεν θα γίνει :P

Φίλη και εγώ τα ίδια. Δηλαδή είμασταν στις ίδιες αίθουσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
μαρεσουν ΤΟΣΟ τα μαθηματα :)
εσενα?πως παει?στα αρχαια εχετε ασκηση?εμεις ναι!

Ναι ωραία είναι...αλλά πολύ δύσκολα :/ Εμείς έχουμε κάνει Γλωσσολογία, Λατινικά, Λαογραφία, Λογοτεχνία, Βυζαντινή Φιλολογία, Αρχαία Θεματογραφία και Ηρόδοτο...εσείς;;;; Εμένα από αυτά μόνο η Βυζαντινή Φιλολογία δε μ'αρέσει...γιατί ποτέ δε μου άρεσε αυτή η εποχή!!! και ναι έχουμε διάβασμα..:/ δεν ξέρω πώς ακριβώς θα στρωθώ..μου φαίνεται δύσκολο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ναι ωραία είναι...αλλά πολύ δύσκολα :/ Εμείς έχουμε κάνει Γλωσσολογία, Λατινικά, Λαογραφία, Λογοτεχνία, Βυζαντινή Φιλολογία, Αρχαία Θεματογραφία και Ηρόδοτο...εσείς;;;; Εμένα από αυτά μόνο η Βυζαντινή Φιλολογία δε μ'αρέσει...γιατί ποτέ δε μου άρεσε αυτή η εποχή!!! και ναι έχουμε διάβασμα..:/ δεν ξέρω πώς ακριβώς θα στρωθώ..μου φαίνεται δύσκολο :hmm:

ειναι νωρις ακομαα..σιγα-σιγα θα στρωθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ειναι νωρις ακομαα..σιγα-σιγα θα στρωθουμε!

χαχα μετά από τόσες διακοπές ..άντε να ανοίξεις βιβλίο..συνήθισα στο καθισιό!!! :P πρέπει όμως λίγο λίγο για να μην μας πέσουν όλα μαζί σε λίγους μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
χαχα μετά από τόσες διακοπές ..άντε να ανοίξεις βιβλίο..συνήθισα στο καθισιό!!! :P πρέπει όμως λίγο λίγο για να μην μας πέσουν όλα μαζί σε λίγους μήνες...

εε ναι..και εγω προσπαθω να βρω ορεξη,αλλα δενν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
https://www.facebook.com/groups/299618923552119/

γκρουπακι για πρωτοετεις μηχανολογους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Χημικό Πάτρας! Και αρχίζει να μου αρέσει πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους γνωρίζει κανείς πότε θα υποδεχτούν εμάς τους πρωτοετείς φοιτητές απο το ΕΚΠΑ???
Στην ΑΣΟΕΕ ξεκινούν στις 13/10;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top