[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για να δούμε.

17872, βιολογία Κρήτης, 17ος.

Ωραία μέρα σήμερα, ήσυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
ΧΑ το ήξερα.

edit: ηλίθιο.

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Για να δούμε.

17872, βιολογία Κρήτης, 17ος.

Ωραία μέρα σήμερα, ήσυχη.

We all knew it καταβάθως.
Συγχαρητήρια ρε, και πάντα να θυμάσαι ότι τα καημένα τα βατράχια που θα αποκεφαλίσετε έχουνε και αυτά ψυχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ κι εγώ το ήξερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Για να δούμε.

17872, βιολογία Κρήτης, 17ος.

Ωραία μέρα σήμερα, ήσυχη.

Α!!!Συγχαρητήρια Γιώργο!!!:DΧάρηκα πάρα πολύ!!!:DΘα καλοπεράσεις στην πατρίδα...:P

Υ.Γ.Θα χεις συμφοιτητή τον κολλητό μου!!!:DYeah!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Penny93

Νεοφερμένος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
νομικη αθηνας μορια 18815 σειρα 240:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cretan

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
210 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ. με 16003 μόρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
κτηνιατρική ΑΠΘ 10η με 18681 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
κτηνιατρική ΑΠΘ 10η με 18681 :D

Συμφοιτήτρια και συνάδελφε , ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους που περασανε! Σας ευχομαι καλη σταδιοδρομια! Μακαρι να κατεφερω και εγω να πετυχω τον στοχο μου σε δυο χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ΟΙ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ


ΕΔΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Οπως στο ελεγα..για πλακα:D

Συμφοιτήτρια και συνάδελφε , ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!

ευχαριστω πολυ!!
οο επιτελους βρηκα συμφοιτητη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία και φοιτητική ζωή !!!:clapup:

Αυτά είναι...:D Καλή μας επιτυχία...


Συμφοιτητής κι εσυ...:)Τέλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ρε παιδια?? μονος μου ειμαι στη λαμια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydia lou

Νεοφερμένος

Η lydia lou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΤΟ 10% βγαινει αργοτερα η δε περασα πουθενααααααα?
με βγαζει Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης.
Κι εγώ το ψάχνω! Αν και προσωπικά δεν πέρασα κι ίσως γι' αυτό να μη μου βγάζει αποτέλεσμα

εγώ ακόμα τρίβω τα μάτια μου........!

ιατρικη ιωαννίνων!
τα μόρια δεν χρειάζεται να τα πω... είναι η βαση ακριβώς!!! χαχαχα
θα μας έρθεις λοιπόν!!!αν χρειαστείς κάτι έχω φτιάξει ενα μπλογκ για τους πρωτοετείς,https://iatrikiioanninon.blogspot.com κι ό,τι άλλο χρειαστείς πες μου!!!!συγχαρητήρια :)

ιατρικο σσας....
10η

συγχαρητηρια μας παιδια!!!
μεχρι χτες υποψηφιοι και σημερα φοιτητες....:clapup::clapup::clapup:
η κολλητή μου είναι εκεί!!οπλίσου με κουράγιο και υπομονή-θα σας μαζέψουν και σε 10 μέρες περίπου...καλή δύναμη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Φιλολογία Ιωαννίνων, στην 60η θέση, με 16.888 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna_KZ

Νεοφερμένος

Η Ioanna_KZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά αν και λίγο καθυστερημένα εγώ πέρασα Οικονομικών επιστημών στο Βόλο!!!!
:clapup::)
:yahoo::yahoo::yahoo::rofl: θέση 71 αλλά κανένας άλλος δε το έχει γράψει!! :/: έψαξα αλλά δεν.... :pc: ελπίζω να βρεθεί κάποιος να απαντήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παντως βολο ειναι και αλλα πολλα ατομα ;)Τα καλυτερα σουβλακια εχω ακουσει οτι εχει εκει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpempeka93

Νεοφερμένος

Η mpempeka93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
~Πρώτη φορά γράφω σ'αυτό το σάιτ~
Η αφεντιά μου περνά γερμανική φιλολογία Θεσσαλονίκης με 20150 μόρια και σειρά επιτυχίας 13η!
Είμαι πολύ χαρούμενη!! Συχγαρητήρια σε όλα τα παιδιά!!
Υπάρχει κάποιος συμφοιτητής άραγε από εδώ;

Εγώ περασα γερμανικη φιλολογια αθηνας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top