[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

spieler

Νεοφερμένος

Η Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
θα μας έρθεις λοιπόν!!!αν χρειαστείς κάτι έχω φτιάξει ενα μπλογκ για τους πρωτοετείς,https://iatrikiioanninon.blogspot.com κι ό,τι άλλο χρειαστείς πες μου!!!!συγχαρητήρια :)
ωωω δικό σου είναι;;; το είχα βρει στο νετ και το θαυμαζα! ειναι πολυ χρησιμο, με ξεαγχωσε!!! ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
κανεις στην Ξανθη ημμυ?
+1:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: και ιδιο τμημα!!!!Ποιος στην χαρη μας;;;:P
μπράβο ρε μαζί εγώ με 17126 :P

ναι και εγω αυτο θα ηταν το 2ο που θα του ελεγα....επισης δες και αυτο αν θες (σχετικα με το ΤΕΕ...)https://ischool.e-steki.gr/4ο-πεδίο/επαγγελματικά-δικαιώματα-διπλωματούχων-μηχανικών-48835/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

babis1993

Νεοφερμένος

Ο babis1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ωω! στην ιδια πολη!!! :D

Κ'αλλος στην ιδια πολη!!!συγχαρητηρια...!!!:D

Κανείς άλλος για Φυσικό Ιωαννίνων ή γενικά για Ιωάννινα??? :P

εγω φιλε μου...βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων Ιωαννινων!!!Καλη σταδιοδρομια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
εγω φιλε μου...βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων Ιωαννινων!!!Καλη σταδιοδρομια...
Πέρασε και μια φίλη μου εκεί...!!:DΣυγχαρητήρια παιδιά....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Έδινα με 10% αλλά δεν πέρασα πουθενά

δεν πειραζει .. εχεις κι αλλεσ διεξοδους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydia lou

Νεοφερμένος

Η lydia lou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ωωω δικό σου είναι;;; το είχα βρει στο νετ και το θαυμαζα! ειναι πολυ χρησιμο, με ξεαγχωσε!!! ευχαριστω!
ω παρακαλώ χαίρομαι πολύ που σε βοήθησε!!!κι ό,τι άλλο χρειαστείς στείλε εμαιλ!!!!!!

Κ'αλλος στην ιδια πολη!!!συγχαρητηρια...!!!:D



εγω φιλε μου...βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων Ιωαννινων!!!Καλη σταδιοδρομια...

χαχα καλώς να ορίσετε!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stratka

Νεοφερμένος

Ο stratka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγώ πέρασα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών στο Πολυτεχνείο Κρήτης(Χανιά)...με 19810 μόρια..!!!!!!!!!!
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
...ενώ λοιπόν από την αρχή στόχευα στην Κοινωνιολογία (Αθήνα ή Μυτιλήνη), λόγος για τον οποίον ξανα-έδωσα πανελλήνιες σε αυτή την ηλικία, την ώρα του μηχανογραφικού (στην τελική υποβολή κυριολεκτικά) δήλωσα το Πολιτικών Επιστημών ΑΠΘ και αμέσως μετά το Πολιτικών Επιστημών του ΔΠΘ. Σκέφτηκα ότι θα ήταν βολικότερο μιας και μένω Θεσσαλονίκη να επιλέξω μια από αυτές τις πόλεις (ας όψονται οι περικοπές), και ως Δημ.Υπάλληλος θα ήταν πολύ χρησιμότερο ένα τέτοιο πτυχίο που σχετίζεται και με την δημόσια διοίκηση. Οι Κοινωνιολογίες δηλώθηκαν αμέσως μετά. Έτσι με 15.526 μόρια από Θεωρητική έμεινα 100 μόρια έξω από το Πολιτικό Απθ, αλλά πέρασα τελικά με πολύ καλή σειρά στο Πολιτικών Επιστημών ΔΠΘ. Ωστόσο, ευτυχής! Προβλέπονται πολλά πηγαιν'ελα Θεσσαλονίκη-Κομοτηνή για μια τετραετία! Καλή τύχη σε όλους τους φετινούς συνυποψήφιους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Θερμά συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ΤΕΙ Θεσσαλονίκης, Διατροφής και Διαιτολογίας με το 10% με 17.412 μόρια.
Κανένας άλλος εκεί ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETA29

Νεοφερμένος

Η ZETA29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά,

Έχουν ανακοινωθεί τα ονόματα των επιτυχόντων 2011 στο διαδίκτυο για νομό Αττικής;;;;; Σε άλλους νομούς έχουν αναρτηθεί.. Μήπως ξέρει κανείς αν δημοσιεύτηκαν σε κάποια εφημερίδα, γιατί παλιά έτσι γινόταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
πρωτη φορα τα ακουω αυτο?? στο σαιτ του υπουργειου τα βλεπεις ??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
και περα απο την απορια της ZETA29 που θα ηθελα και εγω μια απαντηση,ξερει κανεις που μπορω να βρω τα αποτελεσματα/επιτυχοντες απο το σχολειο κωστεας γειτονας για τους φετινους υποψηφιους;;;
thanx εκ των προτέρων btw;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
και περα απο την απορια της ZETA29 που θα ηθελα και εγω μια απαντηση,ξερει κανεις που μπορω να βρω τα αποτελεσματα/επιτυχοντες απο το σχολειο κωστεας γειτονας για τους φετινους υποψηφιους;;;
thanx εκ των προτέρων btw;)

Αυτό ψάχνεις Άλεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

1.thanx για την απαντηση...
2.οχι ρε γμτ αυτο το εχω και εγω ψαχνω μια λιστα με τα ονοματα και το που περασαν κατι τετοιο δλδ https://www.othisischool.gr/ClientFiles/EJETASEIS%202011/EISAKTEOI%2011.pdf μιλαμε εχω λιωσει το site τους(στο cgs) και δεν μπορω να το βρω το ατιμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETA29

Νεοφερμένος

Η ZETA29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πρωτη φορα τα ακουω αυτο?? στο σαιτ του υπουργειου τα βλεπεις ??:confused:

Δυστυχώς δεν έχω βρει κάτι στο site του υπουργείου :(( .. Ακόμη το ψάχνω.. Σε κάποιους νομούς έχουν βγει τα ονόματα των επιτυχόντων στη τριτοβάθμια εκπαίδευση, αλλά στην Αττική και συγκεκριμένα στον Πειραιά τίποτα ακόμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εκανα αυτο το θεμα, ο,τι βρειτε καλοδεχούμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν έχω βρει κάτι στο site του υπουργείου :(( .. Ακόμη το ψάχνω.. Σε κάποιους νομούς έχουν βγει τα ονόματα των επιτυχόντων στη τριτοβάθμια εκπαίδευση, αλλά στην Αττική και συγκεκριμένα στον Πειραιά τίποτα ακόμη..
σκέφτηκες να ψάξεις στα σάιτ των διευθύνσεων δευτεροβάθμιας του νομού σου; εκεί κάνουν αυτό που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Σε κάποια τοπική εφημερίδα θα έχουν βγει σίγουρα. Τουλάχιστον στο Περιστέρι έτσι έχει γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top