[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alexgreen

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αν και αργοπορημένα: Ιατρική ΕΚΠΑ , 118ος με 19229 μόρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
~Πρώτη φορά γράφω σ'αυτό το σάιτ~
Η αφεντιά μου περνά γερμανική φιλολογία Θεσσαλονίκης με 20150 μόρια και σειρά επιτυχίας 13η!
Είμαι πολύ χαρούμενη!! Συχγαρητήρια σε όλα τα παιδιά!!
Υπάρχει κάποιος συμφοιτητής άραγε από εδώ;
η αδελφη μου θα ειναι συμφοιτήτρια σου.... με 18.751 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγω περασα ψυχολογιας θεσσαλονικης στο Aριτοτελειο 5 στουσ 135 με 19050 μορια:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETA29

Νεοφερμένος

Η ZETA29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Iσπανικής γλώσσας και φιλολογίας κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
παντως βολο ειναι και αλλα πολλα ατομα ;)Τα καλυτερα σουβλακια εχω ακουσει οτι εχει εκει:P
Πεινιρλι με ουγγαρεζα κ πατατες στο Rainbow ειναι ολα τα λεφτα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ΟΙ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ


ΕΔΩ
Σε ποια σχολη περασες; κι εγω πρωτοετης στη θεσσαλονικη ειμαι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik1993

Νεοφερμένος

Ο nik1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Για να δούμε.

17872, βιολογία Κρήτης, 17ος.

Ωραία μέρα σήμερα, ήσυχη.
Χμμμ...να τος ο συνάδελφος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους παιδια!ευχομαι του χρονου να εχω την επιτυχια σας!!(αν και λιγο χλωμο το βλεπω με τοσ ακενα απο την β' λυκειου και χωρις μαθηματα το καλοκαιρι!):(:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Παιδιά αν και λίγο καθυστερημένα εγώ πέρασα Οικονομικών επιστημών στο Βόλο!!!!
:clapup::)
:yahoo::yahoo::yahoo::rofl: θέση 71 αλλά κανένας άλλος δε το έχει γράψει!! :/: έψαξα αλλά δεν.... :pc: ελπίζω να βρεθεί κάποιος να απαντήσει!
εγω πέρασα στον Βολο αν θες να σε δόσω το τηλ μου:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TatsinioO

Νεοφερμένος

Ο TatsinioO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
Με 15976
σειρά 130
1η επιλογή

Έκλεισε η πληγή του 9,8 στην έκθεση
απαλλάχθηκα απο τους φιλολόγους επισήμως^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Έκλεισε η πληγή του 9,8 στην έκθεση
απαλλάχθηκα απο τους φιλολόγους επισήμως^^
Στην θέση σου κι'εγώ θα τους είχα μισήσει τους φιλόλογους ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
Με 15976
σειρά 130
1η επιλογή

Έκλεισε η πληγή του 9,8 στην έκθεση
απαλλάχθηκα απο τους φιλολόγους επισήμως^^

Και εγω Πατρα αδερφε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
κτηνιατρικη καρδιτσας 23 στους 45 με 17804 μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
κτηνιατρικη καρδιτσας 23 στους 45 με 17804 μορια!

Προσωπικα θα παρακαλαγα για να περασω στην σχολη αυτη -ή στην αντιστοιχη στα Θεσσαλονικη-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
κτηνιατρικη καρδιτσας 23 στους 45 με 17804 μορια!
Συγχαρητήρια συνάδελφε !!!!!
η πιο τέλεια σχολή !!!
ολοι είμαστε μια οικογένεια... απο το 1ο μεχρι το τελευταίο έτος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Συγχαρητήρια συνάδελφε !!!!!
η πιο τέλεια σχολή !!!
ολοι είμαστε μια οικογένεια... απο το 1ο μεχρι το τελευταίο έτος !!!

Kαρδίτσα Πατρίδα. Συγκίνηση. :') :P
Άσχετο που πέρασα Ιωάννινα εγώ. :P
Ξέρω, ότι η σχολή είναι αρκετά καλή και όντως ο φίλος έχει δίκιο. Οι φοιτητές δένονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Halger

Νεοφερμένος

Ο Halger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έδινα με 10% αλλά δεν πέρασα πουθενά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
κανεις στην Ξανθη ημμυ?

μπράβο ρε μαζί εγώ με 17126 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
κανεις στην Ξανθη ημμυ?

μπράβο ρε μαζί εγώ με 17126 :P
Ναι!!:clapup:
Περνα μια βολτα απο δω https://ischool.e-steki.gr/4ο-πεδίο/ηλεκτρολόγων-μηχανικών-δπθ-ξάνθη-63637/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΠΕΡΑΣΑ 6ος ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ 19130

3ος στο Φυσικό Θεσ/νίκης με 19.374 μόρια από Θετική.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την προσπάθειά τους.
Καλή συνέχεια.

Άντε να έρθει και η δικιά μας σειρά!Πέρνα χρονιά να μπούμε ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top