[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών Η/Υ ΔΠΘ ξάνθη
με 17.917 μόρια
32η
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas192

Νεοφερμένος

Ο nikolas192 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εκατόν ογδόντα είμαστε του 90%.(2 θέσεις πίσω μου είσαι:P)
Για πέρνα και από δωωωώ https://ischool.e-steki.gr/5ο-πεδίο/φοιτητές-οικονομικού-παν-αθηνών-2011-a-83558/
Ωραιος συγχαρητηρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jsour

Νεοφερμένος

Ο jsour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χημικών Μηχανικών Πάτρας 16968... 22ος απο τους 98.. Κανένας άλλος εκει?

εγω!!! 24ος περασα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εγώ πέρασα Σ.Μ.Υ. (όπλα) στα Τρίκαλα, με 14211 και 65η!! :clapup::clapup::clapup:
thanks God!!!:D

**συγχαρητήρια παιδιά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών Η/Υ ΔΠΘ ξάνθη
με 17.917 μόρια
32η
:D
Καλή μας επιτυχία και φοιτητική ζωή !!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
O Δίας πού να πέρασε άραγε;:D Χοχοχο
Λέω να το κρατήσω μυστικό. ;)
όχι απλά εύχομαι στον Δία τα καλύτερα..
Ευχαριστώ. :)
Σίγουρα πέρασε. Φυσική Αθήνα ήθελε. Μου έλειψε πλάκα πλάκα... :(
Κι εσείς μου λείψατε. :redface:
:(
Ο Dias μπορεί;
α) Να μεγάλωσε και να μην θέλει να ασχολείται άλλο με μας :(
β) Να δήλωσε ΗΜΜΥ ΕΜΠ και να ντρέπεται να μας το πει (δε το νομίζω)
γ) Να ειναι διακοπές :(
Σωστή απάντηση το (γ). :P
----------------------------------------------------------------

Συγχαρητήρια σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
ΥΓ: Νikc - Giannouta να κανονίσουμε να κάνουμε κανα πρόγραμμα μαζί :-)
Εμεις δεν προγραμματιζουμε.Μονο εφαρμοζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ψυχολογία κρήτης με 17.398 48η :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Λέω να το κρατήσω μυστικό. ;)

Ευχαριστώ. :)

Κι εσείς μου λείψατε. :redface:

Σωστή απάντηση το (γ). :P
----------------------------------------------------------------

Συγχαρητήρια σε όλους.
Μπραβο Δια!Με ποια σειρα μπηκες στο Φυσικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.

Ωραιος,συγχαρητηρια.Αντε και μην τα παρατησεις στην σχολη οπως ο μεσος ορος των ελληνων φοιτητων,αγωνισου για μια καλη θεση και μεσα στην σχολη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγω περασα Ηλεκτρονικη Λαμιας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Φυσικο κρητης!!!Πρωτη επιλογη, με 16880!Σειρα 12η!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Φυσικο κρητης!!!Πρωτη επιλογη, με 16880!Σειρα 12η!!!!:D

Πολυ καλο τμημα και δυσκολο! Εχει πολυ καλο ονομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ευελπίδων ΣΣΕ-Όπλα 1η επιλογή ναι!!!!!!! Η καλύτερη σχολή στον κόσμο γαμάτη!!!!!

Άντε και θα σε συναντήσω σαν αξιωματικός σε καμιά μονάδα!!!!! Συγχαρητήρια για την σχολή σου και σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου μια πάρα πολύ καλή σταδιοδρομία!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top