[2010] - Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 325)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αν το πάρω απόφαση και ξαναδώσω τελικά φέτος, Πληροφορική με 1000. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πρώτη φορά βλέπω με τόσο ενθουσιασμό θυληκή υποψήφια συνάδελφο...Με το καλό σου εύχομαι γιατί ο κλάδος δεν σφύζει και από γυναίκες guru. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πρώτη φορά βλέπω με τόσο ενθουσιασμό θυληκή υποψήφια συνάδελφο...Με το καλό σου εύχομαι γιατί ο κλάδος δεν σφύζει και από γυναίκες guru. :D

:P:P

H πληροφορική είναι το μόνο στο οποίο έχω κλίση.. :D


Η θηλυκή chris_90:lol:


Τρίτη και τυχερή - και τελευταία :who: - φορά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί δε δήλωσες ρε κάποιο ΤΕΙ;:( 3η φορα δεν θα ξανάδινα με τπτ πιστεύω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Γιατί δε δήλωσες ρε κάποιο ΤΕΙ;:( 3η φορα δεν θα ξανάδινα με τπτ πιστεύω:P
Ανοησία της στιγμής και η φωνή φίλων + οικογένειας 'με 16χιλ θα πας σε Τει. '
Πάντως το έχω μετανιώσει από την στιγμή που έδωσα το μηχανογραφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
:P:P

H πληροφορική είναι το μόνο στο οποίο έχω κλίση.. :D






Τρίτη και τυχερή - και τελευταία :who: - φορά. :P
χαρα στο κουραγιο σου.Μπραβο ομως εισαι ασυμβιβαστο πνευμα.:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι για αυτό είπα "πιστεύω".Aλλά επειδή ο στόχος μου δεν είναι τόσο υψηλόβαθμος συμβιβάζομαι και με επιλογές των 14.000 μορίων.Θα μου πεις τις έχεις σίγουρες αυτές;Όχι είναι η απάντηση αλλά είναι πιο προσεγγίσιμες και εφικτές από άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Nαι για αυτό είπα "πιστεύω".Aλλά επειδή ο στόχος μου δεν είναι τόσο υψηλόβαθμος συμβιβάζομαι και με επιλογές των 14.000 μορίων.Θα μου πεις τις έχεις σίγουρες αυτές;Όχι είναι η απάντηση αλλά είναι πιο προσεγγίσιμες και εφικτές από άλλες.
Εσύ αλλάζεις στόχο κάθε 1 μέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα σου απαντούσα αναλόγως αλλά θα φάω πάλι 50% και δεν έχω όρεξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

locomondo39068

Νεοφερμένος

Ο locomondo39068 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια κ εγω ξαναδινω φετος...περασα ασπαιτε δομικων εργων κ θελω πληροφορικη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia1992

Νεοφερμένος

Η Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!
Οχι νταξ, δεν στοχευουμε την καλυτερη :p
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ η ψηφος μου. Αιωνια δεμενες ειμαστε.
ΑΣΟΕΕ αν πανε καλα ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!
Οχι νταξ, δεν στοχευουμε την καλυτερη :p
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ η ψηφος μου. Αιωνια δεμενες ειμαστε.
ΑΣΟΕΕ αν πανε καλα ολα.

Αντε μακαρι... Αν και απο οτι σε εκοψα στο forum, σαινι εισαι στην πληροφορικη, οποτε μην μασας... εισαι ηδη μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia1992

Νεοφερμένος

Η Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Χαιρομαι που βλεπω πως εχετε κατασταλλαξει, αλλα ακομα περισσοτερο, χαιρομαι που εχετε στοχους και μαλιστα υψηλους!! Σας ευχομαι καθε επιτυχια και τα ονειρα σας να πραγματοποιηθουν... Καλη επιτυχια και στους μελλοντες συναδελφους-δασκαλους, μιας και αν αγαπανε πραγματικα το συγκεκριμενο αντικειμενο, τους διαβεβαιω πως δε θα μετανιωσουν για την επιλογη τους!! Α, και ο,τι θελησετε, ακομη και ψυχολογικη υποστηριξη, μη διστασετε να μου στειλετε π.μ... Εχω περασει απο τη θεση σας και ξερω πως ωρες ωρες εχετε αναγκη απο διαλογο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top