[2010] - Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 325)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
λεπτομερειες!:no1:
Tι λεπτομέρειες;Το θέμα αναφέρεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σε όσους θα δώσουν το 2010.Κάποιοι μπορεί να θέλουν να δουν πόσοι περίπου θα είναι οι ανταγωνιστές τους για τη σχολη που τους ενδιαφέρει.Δεν καταλαβαίνεις πως χαλάς τη δημοσκόπηση,κι εσύ και κάποιοι άλλοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Βάλτε μια επιλογή "Δε δίνω πανελλήνιες φέτος"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
πρωτη επιλογη η φαρμακευτικη ή κτηνιατρικη και μετα χημικο.ολα αυτα στο πανεπιστημιο της Θεσσαλονικης...μιλαμε τωρα για εικασιες φυσικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

jordan-92

Νεοφερμένος

Ο jordan-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
antigrafakias Λάθος στο προφίλ είχα κάνει. 3η Λυκείου πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Αν δεν δίνει να μη ψηφίσει :P

μπορει να θελει να δει τα αποτελεσματα ομως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
μπορει να θελει να δει τα αποτελεσματα ομως ;)

Μπορεί να πατήσει στην επιλογή "εμφάνιση αποτελεσμάτων" :no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Μπορεί να πατήσει στην επιλογή "εμφάνιση αποτελεσμάτων" :no1:;)

τουλαχιστον με την επιλογη που πλεον μπηκε, δινεται διευκρυνιση οτι το topic αφορα αυτους που θα δωσουν πανελληνιες το 2010 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
τουλαχιστον με την επιλογη που πλεον μπηκε, δινεται διευκρυνιση οτι το topic αφορα αυτους που θα δωσουν πανελληνιες το 2010 ;)

Νομίζω ότι από τον τίτλο και ο πιο ηλίθιος μπορεί να το καταλάβει αυτό:P
Τελοσπάντων. Δεν επρεπε να μπει αυτη η επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsourekaki

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΜΜΕ μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
ΜΜΕ μάλλον

κι εσυ; Σε ποια πολη? :)
-----------------------------------------
Νομίζω ότι από τον τίτλο και ο πιο ηλίθιος μπορεί να το καταλάβει αυτό:P
Τελοσπάντων. Δεν επρεπε να μπει αυτη η επιλογη.

Κι ομως, ειδες οτι ψηφιζαν κι αλλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elina eli

Νεοφερμένος

Η elina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Για όσους δίνουν πανελλήνιες το 2010, ποια σχολή θα είναι πρώτη σας επιλογή; :)

εγω παντως νοσηλευτικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ πρώτη επιλογή εννοείται ότι θα βάλω παιδαγωγικό Αθήνας (αν δεν πιάσω Αθήνα μπορεί να βάλω και Πάτρα, δεν ξέρω)!:jumpy::jumpy:Ξέρω ότι έχει ανέβει πολύ η βάση, αλλά οι καθηγητές μου λένε ότι είμαι πολύ καλή και θα τα πάω μια χαρά. :no1:Ναι, πρέπει όμως να βγάλω 19.000 μόρια το λιγότερο για να έχω ελπίδες να περάσω εκεί. Βέβαια εξαρτάται και από το αν θα πέσουν ή όχι οι βάσει φέτος. Αnyway, είμαι αισιόδοξη και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά!:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
στην αρχή σκεφτόμουν για παιδαγωγικά, αλλά ανέβηκαν οι βάσεις.....
αυτό δν εμποδίζει το στόχο μ!! 9α προσπα9ήσω να γράψω καλό βα9μό :iagree:
τα οικονομικά είναι 1 ωραία σχολή!!;)
κ πληροφορική με ενδιαφέρει!.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
στην αρχή σκεφτόμουν για παιδαγωγικά, αλλά ανέβηκαν οι βάσεις.....
αυτό δν εμποδίζει το στόχο μ!! 9α προσπα9ήσω να γράψω καλό βα9μό :iagree:
τα οικονομικά είναι 1 ωραία σχολή!!;)
κ πληροφορική με ενδιαφέρει!.. :D

Άντε άντε να έχουμε και κοπελιές :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kost@s_sam

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι για βιολογικό αλλά δεν ξέρω ακόμα.Είναι δύσκολη επιλογή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenaki15

Νεοφερμένος

Η Φένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χημικό ή Πολυτεχνείο!! Βέβαια εξαρτάται και τι βαθμούς θα βγάλουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τα πανω της η ιατρικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top