[2010] - Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 325)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Λολ δηλαδη θα πρεπει να σπουδαζουμε μεχρι τα 35 μας για να μπορεσουμε να βρουμε μια σωστη δουλεια? Τι ζωη ειναι αυτη δηλαδη πανω σε ενα βιβλιο απτα 6 μας χρονια για να ζησουμε σε αυτον τον πλανητη ετσι οπως τα εχουν κανει για 70-80+ χρονια??? πφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Δημήτρη, τα αγαθά copies κτώνται..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VagosM

Νεοφερμένος

Ο βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Για σας θα ήθελα να ρωτήσω ποια είναι η καλύτερη επιλογή
Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτ.Κρήτης ή Μηχανικών Πληροφορικών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Σάμου.
Με τι έχει σχέση ακριβός η σχολή Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agouri

Νεοφερμένος

Ο Agouri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ερώτησις:

Με 16,300 τα πολυτεχνεία αποκλείονται, έτσι?

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Οχι πρεπει να υπαρχουν μερικα τμηματα.Δεν ξερω ομως κατα ποσο περικλειουν την εννοια πολυτεχνειο και τι προοπτικες εχουν.Σιγουρα ομως τα υψηλοβαθμα του εμπ,του απθ,του δπθ και της κρητης ειναι αρκετα μακρια σε βαθμολογικο επιπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisali

Νεοφερμένος

Η xrisali αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγώ 4 χρονια ήθελα φαρμακευτική... τώρα που έπιασα τα μόρια έχω μπερδευτεί αφάνταστα!!! σκέφτομαι και χημικός μηχανικός αλλα λένε ότι δεν έχει καλές προοπτικές στη ελλάδα!!!! θα ήθελα τη γνώμη σας... ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KonstantinaDian

Νεοφερμένος

Η KonstantinaDian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει, γιατί κι εγώ έχω μπερδευτεί...είμαι ανάμεσα στην ψυχολογία(θεσσαλονίκης και Κρήτης),Επικοινωνίας κ Μέσων μαζικής Ενημέρωσης στην Αθήνα, Δημοσιογραφίας κ Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας στη Θεσσαλονίκη, κ τέλος Επικοινωνίας Μέσων κ Πολιτισμού Παντείου...Τί να κάνω??????? Πώς θα μάθω ποια είναι η καλύτερη σχολή από αυτές?????? Πού να ψάξω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Department Of Psychology A.U.TH. https://www.psy.auth.gr/
Τμήμα Ψυχολογίας (Κρήτη) https://www.soc.uoc.gr/psycho/
Faculty of Communication and Media Studies https://www.media.uoa.gr
Τμήμα Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας
https://www.jour.auth.gr/
Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού https://www.panteion.gr/index.php/mme-menu

Ελπίζω να βοήθησα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ειμαι σε ενα πολυ μεγαλο διλημα...
Εχω πιασει για το 4ο πεδιο : 15450 μορια και για το 5ο : 16620 μορια...
Τωρα το διλημα ειναι.... Μενω Θεσσαλονικη και εχω τρελο παθος με την Πληροφορικη , αλλα στην Θεσσαλονικη δεν παιρναω σε καμια τετοια σχολη και σκεφτομαι να δηλωσω αυτην που ειναι στο Ηρακλειο και εχω ακουσει οτι ειναι αρκετα καλη. Αλλα παραλληλα εχοντας βγαλει 16620 μορια στο 5ο πεδιο μπορω να περασω στο οικονομικο Θεσσαλονικης. Εδω λοιπον ειναι το δοιλημα , Οικονομικο που θεωρειται και καλο πανεπηστημιο και εχει καλες προοπτικες επαγγελματικης αποκαταστασης και μαλιστα θα το σπουδαζω εκει που μενω ή Ηρακλειο ( που ειναι στου διαολου τη μανα :P ) και κανω αυτο που μ'αρεσει , αλλα δεν ειναι σιγουρο το μελλον για επαγγελματικη αποκατασταση ;
Παρακαλω βοηθηστε με...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambam

Νεοφερμένος

Ο bambam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γεια σας εβγαλα 18088 στο 5ο πεδιο.Τι μου προτεινεται με αυτα τα μορια? εγω σκεφτομαι να δηλωσω marketing και επικοινωνιας αλλα απο καποιους εχω ακουσει οτι ειναι πολυ εξειδικευμενο τμημα και δυσκολα βρισκεις δουλεια. Ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εγώ 4 χρονια ήθελα φαρμακευτική... τώρα που έπιασα τα μόρια έχω μπερδευτεί αφάνταστα!!! σκέφτομαι και χημικός μηχανικός αλλα λένε ότι δεν έχει καλές προοπτικές στη ελλάδα!!!! θα ήθελα τη γνώμη σας... ευχαριστώ
σου απαντησα στο θεμα που ξεκινησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KonstantinaDian

Νεοφερμένος

Η KonstantinaDian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nancyk

Νεοφερμένος

Η nancyk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είμαι κι εγώ μπερδεμένη για το ποια σχολή να επιλέξω.Ήθελα την Νομική αλλά τα μόρια που έβγαλα δεν είναι αρκετά.Αν πέσουν οι βάσεις στην Κομοτηνή μπορεί και να την πιάσω.Δεν νομίζω όμως πως θα πέσουν τόσο πολύ οι Νομικές.Δεύτερη επιλογή είναι τα Οικονομικά.Υπάρχουν πολλές σχολές αλλά δεν ξέρω ποιες είναι καλές.Περνάω στο Οικονομικό Πάτρας που είναι και το σπίτι μου αλλά και στις περισσότερες στην Αθήνα.Δεν ξέρω τι να επιλέξω.Χρειάζομαι βοήθεια!!!Τι μου προτείνετε??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων στο παπει εχω 17223 και περσι η βαση ηταν 17286.Θα πέσει λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Και εγω εχω μπερδευτει και δε ξερω τι να διαλεξω! ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ Η ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Εσεις τι λετε πειτε μου τη γνωμη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
ΖΕΤΑΧΑ εσύ θα το βρεις αυτό; Νηπιαγωγός θα περάσεις ζωή και κότα σαν φοιτήτρια, αλλά θα πρέπει να σκεφτείς (ειδικά με το νέο ασφαλιστικό) πως μέχρι τα 60 σου (αν θεωρήσουμε πως βρίσκεις εύκολα δουλειά) θα πρέπει να ασχολείσαι με παιδάκια, μυξάκια, παπουτσάκια, βηχαλάκια και όλα τα υποκοριστικά. Σου αρέσουν τα παιδιά; Θα άντεχες να κάνεις κάτι τέτοιο; Θέλει τρομερή υπομονή και δεν ξέρω κατά πόσο υπάρχει μεγάλη απορρόφηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω στοχευω για μηχανικος παραγωγης και διοικησης στα Χανια ελπιζω να μην κανουν καμια αποτομη ανοδο πανω απο 800 μορια αλλιως την εχω την σχολη !!!

Ερώτησις:

Με 16,300 τα πολυτεχνεία αποκλείονται, έτσι?

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
δεν αποκλειονται υπαρχει το τμημα μηχανικος παραγωγης και διοικησης το τμημα μηχανικος ορυκτων πορων μπορει και μηχανικος περιβαλλοντος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγω ηθελα Ηλεκτρονικης θεσσαλονικη,αλλα ειμαι πολυ κατω απο την περσινη βαση οποτε καμια λαμια το κοβω....
Δεν γ******** κουκου :)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
παιδια για να κατατοπιζουμε και τους αλλους ας παραθετουμε και 2-3 σχολες προτιμησης ετσι οπως τις θεσαμε/θα θεσουμε στο μηχανογραφικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl:
ΖΕΤΑΧΑ εσύ θα το βρεις αυτό ? Νηπιαγωγός θα περάσεις ζωή και κότα σαν φοιτήτρια , αλλά θα πρέπει να σκεφτείς ( ειδικά με το νέο ασφαλιστικό ), πως μέχρι τα 60 σου ( αν θεωρήσουμε πως βρίσκεις εύκολα δουλειά ) θα πρέπει να ασχολείσαι με παιδάκια , μυξάκια , παπουτσάκια , βηχαλάκια και όλα τα υποκοριστικά . Σου αρέσουν τα παιδιά ? Θα άντεχες να κάνεις κάτι τέτοιο ? Θέλει τρομερή υπομονή και δεν ξέρω κατά πόσο υπάρχει μεγάλη απορρόφηση .

Ευχαριστω πολυ. Απλα βρισκομαι σε διλημμα τι να διαλλεξω γιατι και οι φιλολογοι ειναι αρκετα δυσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top