[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
καλε ναι!!!!πως θα πηγαινουμε τωρα?????να διοργανωσουμε μια εκδρομουλα


Ναι, και να μου το έλεγες..ξέρεις εγώ θα έτρεχα στην Πάτρα, ενώ η Αλεξ/πολη είναι 1 ώρα από Ξάνθη//
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris60

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
περασα στη θεολογια αθηνας με 12143 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ναι, και να μου το έλεγες..ξέρεις εγώ θα έτρεχα στην Πάτρα, ενώ η Αλεξ/πολη είναι 1 ώρα από Ξάνθη//
θα παμε στ καρναβαλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Starborn

Νεοφερμένος

Η Ζέφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αγγλική Φιλολογια Θεσσαλονίκης με 20638!....εγω μαζι με κατι άλλους κλείνουμε και την πόρτα :P
Κανένας συμφοιτητής;; ΄Ή έστω στο ΑΠΘ;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Αγγλική Φιλολογια Θεσσαλονίκης με 20638!....εγω μαζι με κατι άλλους κλείνουμε και την πόρτα :P
Κανένας συμφοιτητής;; ΄Ή έστω στο ΑΠΘ;; :D
Εγω ειμαι ΑΠΘ αλλα εντελως αλλου.. και εχει κ αλλα παιδια που μπηκαν φετος ΑΠΘ!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγώ ΑΠΘ αλλά Οικονομικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Starborn

Νεοφερμένος

Η Ζέφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω ειμαι ΑΠΘ αλλα εντελως αλλου.. και εχει κ αλλα παιδια που μπηκαν φετος ΑΠΘ!!:D

Ε 90.000 φοιτητές είμαστε...τι διάολο, θα έχει κάποιους! :P Που είσαι, αν επιτρέπεται;;

Και billakos4...δεν είμαστε και πολυ μακρια ;) Δυο βήματα είναι η ΝΟΠΕ!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ε 90.000 φοιτητές είμαστε...τι διάολο, θα έχει κάποιους! :P Που είσαι, αν επιτρέπεται;;

Και billakos4...δεν είμαστε και πολυ μακρια ;) Δυο βήματα είναι η ΝΟΠΕ!...
Xημικων Μηχανικων:D ε ναι βρε δε χανομαστε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary*

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!! Κ εγώ Α.Π.Θ. πέρασα....Πολιτικών Μηχανικών με 19267!!!:P Ελπίζω ν τ πούμε κάποια στιγμή κ από κοντά! Στη Λέσχη θ πηγαίνετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια! Εγω φυσικοθεραπεια στ αιγιο-πατρα(αλλα θα ρθω αθηνα) με 16.123μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!! Κ εγώ Α.Π.Θ. πέρασα....Πολιτικών Μηχανικών με 19267!!!:P Ελπίζω ν τ πούμε κάποια στιγμή κ από κοντά! Στη Λέσχη θ πηγαίνετε??
Ε ναι βρε φυσικα και θα πηγαινουμε αν δεν εχει καλο φαι στο σπιτι..:P:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εχει περασει κανεις αλλος φυσικοθεραπεια πατρα η αθηνα???:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tkep6

Νεοφερμένος

Η tkep6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
TEI Koινωνικής εργασίας- Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia_l

Νεοφερμένος

Η ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ελα ρε συμφοιτητιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina 18

Νεοφερμένος

Η ματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αρχιτεκτονικη απθ κανεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αρχιτεκτονικη απθ κανεις????

Εγώ είμαι αρχιτεκτονική απθ!!! Κι εσυ φαντάζομαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top