[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
νομικη κομοτηνης με 18550!! κανεις για παρεα οεο?:P
-----------------------------------------
Και ναι... Μπορώ κι εγώ να δηλώσω, επίσημα πλέον, ότι πέρασα στη Νομική!!!!!!!!!! Ήταν ένα όνειρο ζωής...

συγχαρητηρια,συναδελφε! σε ποια πολη?? εγω κομοτηνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
νομικη κομοτηνης με 18550!! κανεις για παρεα οεο?:P
-----------------------------------------

γεια σου συναδελφε!!!και εγω νομικη κομοτηνης!!!!!!:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
νομικη κομοτηνης με 18550!! κανεις για παρεα οεο?:P
-----------------------------------------

γεια σου συναδελφε!!!και εγω νομικη κομοτηνης!!!!!!:):):):):):)

τελεια!!επιτελους βρηκα κπν απο δ.π.θ!! ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα...:P
Υ.Γ.εχεις παει κομοτηνη για να βρεις σπιτι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ναι και μπορω να πω πως ενθουσιαστηκα απο την πολη, αλλα ηθελα να παω Αθηνα για αλλους λογους...

Για πες,,, δεν εχουμε πολύ ωραία πόλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για πες,,, δεν εχουμε πολύ ωραία πόλη?
Ναι, ειναι πανεμορφη και το λιμανι με τις παραλιες την κανουν σκετο ονειρο!! Οταν περπατας κατα μηκος της παραλιας εχεις την αισθηση πως εισαι σε νησι, ενω οταν κατεβαινεις στις κεντρικες οδους, αντικρυζεις τους ρυθμους μια μεγαλουπολης... Και το σημαντικοτερο, εχει τα ΠΑΝΤΑ!! Μεχρι και ελευθερουδακη πετυχα... Θα περασουμε υπεροχα:jumpy::jumpy:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ναι, ειναι πανεμορφη και το λιμανι με τις παραλιες την κανουν σκετο ονειρο!! Οταν περπατας κατα μηκος της παραλιας εχεις την αισθηση πως εισαι σε νησι, ενω οταν κατεβαινεις στις κεντρικες οδους, αντικρυζεις τους ρυθμους μια μεγαλουπολης... Και το σημαντικοτερο, εχει τα ΠΑΝΤΑ!! Μεχρι και ελευθερουδακη πετυχα... Θα περασουμε υπεροχα:jumpy::jumpy:!!

χαχα!Πως τα λες έτσι βρε?? Άντε ναι, ελπίζω να περάσουμε καλααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
χαχα!Πως τα λες έτσι βρε?? Άντε ναι, ελπίζω να περάσουμε καλααα!
Πως τα λεω...?? Οτι ειδα λεω και αυτα δεν ειναι ουτε μισα!! Αν δε βαριομουνα να γραψω θα σας παρεθετα ολοκληρο δοκιμιο... Εγω το χω ξαναπει, θα πρεπε να δουλευω σε τουριστικο γραφειο:P:P!! Εσυ τελειωσες η φετος δινεις?? Που στοχευεις?? Απο Αλεξανδρουπολη εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πως τα λεω...?? Οτι ειδα λεω και αυτα δεν ειναι ουτε μισα!! Αν δε βαριομουνα να γραψω θα σας παρεθετα ολοκληρο δοκιμιο... Εγω το χω ξαναπει, θα πρεπε να δουλευω σε τουριστικο γραφειο:P:P!! Εσυ τελειωσες η φετος δινεις?? Που στοχευεις?? Απο Αλεξανδρουπολη εισαι??


Όντως!Το' χεις... Εγώ ειμαι απο αλεξπολη και περασα αλεξπολη παιδαγωγικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_2009

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βιομηχανική Διοίκηση και Τεχνολογία στον Πειραιά ----> 17.707 μόρια
Κανείς εκει ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Βιομηχανική Διοίκηση και Τεχνολογία στον Πειραιά ----> 17.707 μόρια
Κανείς εκει ? :D
Μια φιλη μου περασε εκει.. τζενυ τη λενε.. μη στεναχωριεσαι δε θα περασει απαρατηρητη...:D;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
17403 ήταν και είχα 17438 δηλαδή στο τσακ μπήκα.....και χάρηκα πολύ.....γιατί μετά θα πήγαινα γιάννενα που δεν με συγκινούσε αν και όμορφη πόλη........εσύ πού πέρασες?????μπαμ μπαμ???

:!::!: εμενα εψαχνες??? Γιατι ??? :what: Τωρα ειδα αυτο το ποστ...:(
Αν ξανα μπεις πες μου...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
και γω μεταφραστικο παιδια!!!!!!!
-----------------------------------------



εδωωωωωωω εγωωωωωω!!!!!
γεια σου συμφοιτητρια!!!!:bye::bye::bye: και εγω εκει περασα οπως θα καταλαβες.ετοιμαζεσαι για κερκυρα ε?πως νιωθεις? εγω δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομα!!!:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sOFaK! <3

Νεοφερμένος

Η sOFaK! <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μαθηματικο Πατρας με 16933.....εχασα την Αθηνα για λιγα μορια!!!!:(...αλλα οκ!! κανενας αλλος στη σχολη????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μαθηματικο Πατρας με 16933.....εχασα την Αθηνα για λιγα μορια!!!!:(...αλλα οκ!! κανενας αλλος στη σχολη????????????
Α θα είμαστε στο ίδιο κτίριο...(Δύο συμμαθήτριες μου πέρασαν στη σχολή σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sOFaK! <3

Νεοφερμένος

Η sOFaK! <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ωραια!!!!!! :):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRA 1991

Νεοφερμένος

Η DIMITRA 1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
με 19245 περασα ενατη στην φιλολογια θεσνικης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
με 19245 περασα ενατη στην φιλολογια θεσνικης :)
πως και με τοσα μορια εβαλες φιλολογια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Γιατί αυτό ήθελε? Πού είναι το περίεργο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRA 1991

Νεοφερμένος

Η DIMITRA 1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
δεν εισαι ο μονος που ρωτας .ολοι με ελεγαν να βαλω η παιδαγωγικα λογω αμεσης αποκαταστασης η νομικη λογω κυρους.εγω αποφασισα να επιλεξω κατι που μ αρεζε πραγματικα και το ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
δεν εισαι ο μονος που ρωτας .ολοι με ελεγαν να βαλω η παιδαγωγικα λογω αμεσης αποκαταστασης η νομικη λογω κυρους.εγω αποφασισα να επιλεξω κατι που μ αρεζε πραγματικα και το ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου.
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top