[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
:bye: γεία εγω περασα εκπαιδευση στην προσχολικη αγωγη στην ροδο αλλα διαβασα τοσες σελιδες και δεν ειδα κανεναν να περασε εκει.κανενας αλλος για αυτο το τμημα στη ροδο?

off: tzatz και σε σενα θα ερχομαι...!!! (σκυλικος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lisbethsalander

Νεοφερμένος

Η lisbethsalander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ακομα δεν γραφτηκα βρε και με πηρες χαμπαρι ρε νιτσα?ε φυσικα και να ερχεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
περασα οδε στο πανεπιστημιο μακεδονιας με 17581 μορια
και γω!!!!επιτελους βρηκα συναδελφο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
και γω!!!!επιτελους βρηκα συναδελφο!!!

Μια φιλη μου περασε εκει ... και εγω στο ιδιο πανεπιστημιο Λογιστικης & Χρηματοοικονομικης
Ολο και καπου θα σας πετυχω ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων πατρας...με 15963!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων πατρας...με 15963!!!
τελικα εβαλες οικονομικων επιστημων ε;γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
τελικα εβαλες οικονομικων επιστημων ε;γιατι;

Γιατι ακουσα οτι το οδε ηταν πολυ θεωρητικο....!!!!μου αρεσε πιο πολυ η ιδεα των μαθηματικων.....!!!και δευτερον γιατι ακουσα οτι εχεις περισσοτερες διεξοδους αφου τελειωσεις!!!!τωρα ολα αυτα στην θεωρεια...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Α.Π.Θ. :)

Συγχαρητήρια σε οοοόλους!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Γιατι ακουσα οτι το οδε ηταν πολυ θεωρητικο....!!!!μου αρεσε πιο πολυ η ιδεα των μαθηματικων.....!!!και δευτερον γιατι ακουσα οτι εχεις περισσοτερες διεξοδους αφου τελειωσεις!!!!τωρα ολα αυτα στην θεωρεια...!!!!

Και εγω οικονομικων επιστημων θα παω αλλα εχω ακουσει οτι αυτο εχει περισσοτερη θεωρια απο το οδε:(:(....Ειδικα αυτο της Αθηνας οπου θα παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Και εγω οικονομικων επιστημων θα παω αλλα εχω ακουσει οτι αυτο εχει περισσοτερη θεωρια απο το οδε:(:(....Ειδικα αυτο της Αθηνας οπου θα παω

Εγω σκοπευω και ελπιζω να παρω μεταγραφη στην ασοεε!!!!απο οσο γνωριζω και μου εχουν πει μπορω να παρω!!!Δεν ξερω...εγω που ρωτησα τον καθηγητη που ειχα...και ειναι αποφοιτος οικ,επιστημης ασοεε μου ειπε οτι ειναι πιο πρακτικο τμημα απο οτι η οδε!!!!δεν ξερω...ηταν αποφαση τησ στιγμη...και δεν νοιωθω ακομα να το εχω μετανοιωσει..!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εγω σκοπευω και ελπιζω να παρω μεταγραφη στην ασοεε!!!!απο οσο γνωριζω και μου εχουν πει μπορω να παρω!!!Δεν ξερω...εγω που ρωτησα τον καθηγητη που ειχα...και ειναι αποφοιτος οικ,επιστημης ασοεε μου ειπε οτι ειναι πιο πρακτικο τμημα απο οτι η οδε!!!!δεν ξερω...ηταν αποφαση τησ στιγμη...και δεν νοιωθω ακομα να το εχω μετανοιωσει..!!!:)


Γιατι να μην παρεις μεταγραφη? Αν τη δικαιουσαι...:no1::no1:

Εγω εχω μετανοιωσει που δηλωσα οικονομικων επιστημων Αθηνας πριν το οδε του Πα.πει:'(:'( (λογω αποστασης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Γιατι να μην παρεις μεταγραφη? Αν τη δικαιουσαι...:no1::no1:

Εγω εχω μετανοιωσει που δηλωσα οικονομικων επιστημων Αθηνας πριν το οδε του Πα.πει:'(:'( (λογω αποστασης)

γιατι που μενεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
γιατι που μενεις???

Ενταξει, οχι και τοσα μακρια :D αλλα θα εκανα 2 ωρες μεχρι τον Πειραια...Μενω γερακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Γιατι να μην παρεις μεταγραφη? Αν τη δικαιουσαι...:no1::no1:

Εγω εχω μετανοιωσει που δηλωσα οικονομικων επιστημων Αθηνας πριν το οδε του Πα.πει:'(:'( (λογω αποστασης)
εκανες μακακια !και μενα ηταν η νομικη διπλα στο σπιτι μου αλλα δεν το σκεφτηκα καν για το παπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ενταξει, οχι και τοσα μακρια :D αλλα θα εκανα 2 ωρες μεχρι τον Πειραια...Μενω γερακα

Οτι καναμε...καναμε!!!τωρα γυρναμε κεφαλαιο!!!ειναι σαν να τελειωσαμε μια μαχη...πολυ με eπιτυχια αλλοι παλι οχι οπως τα θελαν...και παμε για τις επομενες!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
εκανα μακακια !και μενα ηταν η νομικη διπλα στο σπιτι μου αλλα δεν το σκεφτηκα καν για το παπει

Δεν καταλαβα τι εννοεις...

Οτι καναμε...καναμε!!!τωρα γυρναμε κεφαλαιο!!!ειναι σαν να τελειωσαμε μια μαχη...πολυ με απιτυχια αλλοι παλι οχι οπως τα θελαν...και παμε για τις επομενες!!!!:no1:

Αυτο παει για μενα:'(:'(:'(

-----------------------------------

Οκ κουλη καταλαβα...Νομιζεις οτι δεν το ξερω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αλλα ετσι κι αλλιως ιδια τμηματα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις ποτε περιπου αρχιζουμε?εγω ακομα δεν μπηκα και την εχω δει οικονομολογος...!!!!αφου εχω αρχησει και τα ιδιαιτερα σε αοθ,αοδε,στατιστικη!!!!χαχαχαχα...στο αδερφο μου και στην κοπελα μου φυσικα...!!!μην παρω ξενο κοσμο στον λαιμο μου!!!χαχαχα:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
αλλα ετσι κι αλλιως ιδια τμηματα ειναι

Μονο το ονομα ειναι ιδιο...(ουτε και αυτο βασικα...) εχω ακουσει οτι το τμημα Αθηνας ειναι πιο θεωρητικο:( <<<-----Μισω τη θεωρια


Τελος παντων αν και σκεφτηκα να ξαναδωσω... τελικα θα παω εκει:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν εχει καμια διαφορα εκτος απο το οτι ειναι πιο θεωρητικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top