[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις ποτε περιπου αρχιζουμε?εγω ακομα δεν μπηκα και την εχω δει οικονομολογος...!!!!αφου εχω αρχησει και τα ιδιαιτερα σε αοθ,αοδε,στατιστικη!!!!χαχαχαχα...στο αδερφο μου και στην κοπελα μου φυσικα...!!!μην παρω ξενο κοσμο στον λαιμο μου!!!χαχαχα:P:lol:

Μη χασεις...:P:P

Αρχες οκτωβρη νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις ποτε περιπου αρχιζουμε?εγω ακομα δεν μπηκα και την εχω δει οικονομολογος...!!!!αφου εχω αρχησει και τα ιδιαιτερα σε αοθ,αοδε,στατιστικη!!!!χαχαχαχα...στο αδερφο μου και στην κοπελα μου φυσικα...!!!μην παρω ξενο κοσμο στον λαιμο μου!!!χαχαχα:P:lol:
Εγώ, πάντως, αρχίζω μαθήματα από 21 Σεπτεμβρίου. Δε ξέρω αν ισχύει σε όλα αυτό, αλλά δε νομίζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
θα το γραψουν στην ιστοσελιδα του καθε τμηματος λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγώ, πάντως, αρχίζω μαθήματα από 21 Σεπτεμβρίου. Δε ξέρω αν ισχύει σε όλα αυτό, αλλά δε νομίζω.....

μα οι εγγραφες δεν αρχιζουν 15-30 σεπτεμβριου??
γινεται να αρχισουμε πριν τελειωσουν οι εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τι να σου πω και εγώ? Στο σαιτ της σχολής μου έχει βγει ανακοίνωση και λέει

Εγγραφές 2009:16-30 Σεπτεμβρίου
Εναρξη χειμερινού εξαμήνου 2009: 21 Σεπτεμβρίου

Οπότε μάλλον γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paskal

Νεοφερμένος

Ο paskal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Kανενας φιλος που να περασε παιδαγωγικο στην Αλεξναδρουπολη?? Εχω βρει τοσες κοπελες, αλλα κανενα αγορι... Αρχιζω να υποψιαζομαι πως θα ειμαι μονος μου εκει πανω!!
:D καλε και δεν χαιρεσαι που θα εχεις τοσες κοπελες γυρω σου???
Σιγουρα θα βρεις καποιο φιλο και εκει.. Την πρωτη μερα οταν σε δουν ολοι με τα κοριτσια...και τι κοροτσια ε?;) Ξερεις πως θα τρεξουν απο πισω σου? Αντε τυχερε...τυχερος εισαι μην εχεις παραπονα...






off.. ηταν πολυ ωραιο το τελευταιο μηνυμα που εστειλες στο θεμα με τις βασεις....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις ποτε περιπου αρχιζουμε?εγω ακομα δεν μπηκα και την εχω δει οικονομολογος...!!!!αφου εχω αρχησει και τα ιδιαιτερα σε αοθ,αοδε,στατιστικη!!!!χαχαχαχα...στο αδερφο μου και στην κοπελα μου φυσικα...!!!μην παρω ξενο κοσμο στον λαιμο μου!!!χαχαχα:P:lol:

Το κακό ειναι οτι εσείς των οικονομικων τμημάτων δε μπορειτε να κανετε μαθήματα πάνω στο αντικειμενό σας γιατι εχετε μονο αοθ/αοδε, τα οποία ειναι Γ΄Λυκειου πανελληνιως εξεταζομενα, οπότε ο άλλος δεν παιρνει φοιτητη να του κάνει μάθημα. Εγώ πέρασα Πληροφορική και σκέφτομαι να κάνω ίσως μονο Μαθηματικά σε Δημοτικό-Γυμνάσιο, όχι τοσο επειδη έχω αρκετά μαθηματικά στη σχολή, αλλά επειδη έχω ασχοληθεί προσωπικά. Άντε και κανα προγραμματισμο στη Γ' Γυμνασιου, αν κι όταν φτάσουμε σε σημειο να παιρνουμε καθηγητές ιδιαιτερο για να φτιαξουμε αλγόριθμο που να τυπώνει "καλημέρα", τότε καλυτερα να το κλεισουμε το μαγαζάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:D καλε και δεν χαιρεσαι που θα εχεις τοσες κοπελες γυρω σου???
Σιγουρα θα βρεις καποιο φιλο και εκει.. Την πρωτη μερα οταν σε δουν ολοι με τα κοριτσια...και τι κοροτσια ε?;) Ξερεις πως θα τρεξουν απο πισω σου? Αντε τυχερε...τυχερος εισαι μην εχεις παραπονα...






off.. ηταν πολυ ωραιο το τελευταιο μηνυμα που εστειλες στο θεμα με τις βασεις....:'(
Φυσικα και χαιρομαι, αλλα εχω εξηγησει τους λογους που θελω να εχω και καποια φιλαρακια στη σχολη, σε αλλο θεμα!!

off: Εγραψα ακριβως αυτο που αισθανομουνα και χαιρομαι που ειμαι ο τελευταιος που ποσταρε σε αυτο το ιστορικο θεμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ιστορικο Αρχαιολογικο Αθηνων.................γιέα μπέιμπι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Το κακό ειναι οτι εσείς των οικονομικων τμημάτων δε μπορειτε να κανετε μαθήματα πάνω στο αντικειμενό σας γιατι εχετε μονο αοθ/αοδε, τα οποία ειναι Γ΄Λυκειου πανελληνιως εξεταζομενα, οπότε ο άλλος δεν παιρνει φοιτητη να του κάνει μάθημα. Εγώ πέρασα Πληροφορική και σκέφτομαι να κάνω ίσως μονο Μαθηματικά σε Δημοτικό-Γυμνάσιο, όχι τοσο επειδη έχω αρκετά μαθηματικά στη σχολή, αλλά επειδη έχω ασχοληθεί προσωπικά. Άντε και κανα προγραμματισμο στη Γ' Γυμνασιου, αν κι όταν φτάσουμε σε σημειο να παιρνουμε καθηγητές ιδιαιτερο για να φτιαξουμε αλγόριθμο που να τυπώνει "καλημέρα", τότε καλυτερα να το κλεισουμε το μαγαζάκι...
+1
αν και καποτε θα φτασουμε και εκει,να εισαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a8nva

Νεοφερμένος

Η Νόνικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αρχικό μήνυμα από krysta (Εμφάνιση μηνύματος)
Μαζί θα είμαστε!
Νομική Αθήνας κι εγώ....19641

Παίξτε με κι εμένα.Νομική Αθήνας 19688.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους!Σήμερα επέστρεψα από τις διακοπές και μόλις έγινα μέλος!!Περνάω κι εγώ Νομική Αθήνας με 19.486 και σειρά 34η!Συμφοιτητές μου σας έρχομαι!!!!!!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,932 μηνύματα.
Το κακό ειναι οτι εσείς των οικονομικων τμημάτων δε μπορειτε να κανετε μαθήματα πάνω στο αντικειμενό σας γιατι εχετε μονο αοθ/αοδε, τα οποία ειναι Γ΄Λυκειου πανελληνιως εξεταζομενα, οπότε ο άλλος δεν παιρνει φοιτητη να του κάνει μάθημα. Εγώ πέρασα Πληροφορική και σκέφτομαι να κάνω ίσως μονο Μαθηματικά σε Δημοτικό-Γυμνάσιο, όχι τοσο επειδη έχω αρκετά μαθηματικά στη σχολή, αλλά επειδη έχω ασχοληθεί προσωπικά.

...αν διδάσκουν και οι πτυχιούχοι Πληροφορικής (και συναφών θετικών επιστημών) μαθηματικά δημοτικού-γυμνασίου, τότε οι πτυχιούχοι Μαθηματικοί τι θα διδάσκουν; Χημεία;

Η ερώτηση που σου θέτω, δεν έχει ειρωνικό ύφος, απλά έχω περιέργεια επειδή τελειώνω Μαθηματικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
...αν διδάσκουν και οι πτυχιούχοι Πληροφορικής (και συναφών θετικών επιστημών) μαθηματικά δημοτικού-γυμνασίου, τότε οι πτυχιούχοι Μαθηματικοί τι θα διδάσκουν; Χημεία;

Η ερώτηση που σου θέτω, δεν έχει ειρωνικό ύφος, απλά έχω περιέργεια επειδή τελειώνω Μαθηματικός.
πιστευω πως καποιος δεν χρειαζεται να ειναι αποφοιτος μαθηματικου για να διδαξει στο δημοτικο η στο γυμνασιο που ειναι απλα τα πραγματα...δε λεω οτι ολοι μπορουν αλλα φοιτητες/αποφοιτοι σχολων που διδασκονται ανωτερα μαθηματικα γιατι οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
xaxaxa :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Κοζάνης. Βάση:15963 και εγώ με 16547.
Στο ιδιο τμημα περασα κι εγω...:):no1::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,932 μηνύματα.
πιστευω πως καποιος δεν χρειαζεται να ειναι αποφοιτος μαθηματικου για να διδαξει στο δημοτικο η στο γυμνασιο που ειναι απλα τα πραγματα...δε λεω οτι ολοι μπορουν αλλα φοιτητες/αποφοιτοι σχολων που διδασκονται ανωτερα μαθηματικα γιατι οχι;

...εμείς οι μαθηματικοί (στο Τμήμα μου, δεν ξέρω για αλλού), επειδή κάνουμε τέσσερα χρόνια πολύ υψηλού επιπέδου μαθήματα προγραμματισμού και φυσικής (και φτύνουμε αίμα) μπορούμε να διδάξουμε πληροφορική ή και φυσική σε δημοτικό-γυμνάσιο (ή και λύκειο); Δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό...:)

Ζητώ συγγνώμη για τις απορίες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
...εμείς οι μαθηματικοί (στο Τμήμα μου, δεν ξέρω για αλλού), επειδή κάνουμε τέσσερα χρόνια πολύ υψηλού επιπέδου μαθήματα προγραμματισμού και φυσικής (και φτύνουμε αίμα) μπορούμε να διδάξουμε πληροφορική ή και φυσική σε δημοτικό-γυμνάσιο (ή και λύκειο); Δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό...:)

Ζητώ συγγνώμη για τις απορίες μου.
κοιτα,το λυκειο αστο απεξω...και απο την αλλη σιγα το επιπεδο μαθηματων στο δημοτικο...ισως για το γυμνασιο να εχεις δικιο,αλλα παλι πιστευω πως δεν χρειαζεται να εχεις τρομερες γνωσεις για να διδαξεις(εμενα στη β γυμνασιο μου εκανε μαθηματικα ενς φυσικος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top