[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LOU

Νεοφερμένος

Η LOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω περασα φαρμακευτικη αθηνων και ειχα 19712 μορια.
μηπως ξερει η εχει δωσει κανεις σας με καποια ειδικη κατηγορια οπως το 3% για σοβαρες ασθενειες???βασικα αν ξερει καποιος τη διαδικασια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγω περασα επιστημη και τεχνολογια τροφιμων στο γεωπονικο της αθηνας με 17502...!! Ειναι κανενας εκει??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demandgeorgia

Νεοφερμένος

Η DIMITRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!καλή φοιτητική ζωή....:no1::up:....εγώ πέρασα παιδαγωγικό προσχολικής εκπαίδευσης στο Βόλο.....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:....με 17438 μόρια ενώ η σχολή έφτασε τα 17403.......είναι κανένας από εσάς παιδιά στην ίδια σχολή?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna kouvou

Νεοφερμένος

Η konna kouvou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αμάν με αυτή την Αλεξανδρούπολη!!!Πφφ.....:nono: Που πας ρε Κωνσταντίνα στην άλλη άκρη του κόσμου??:'(Τς τς τς...:P

Συγχαρητήρια σε όλους !!!:D

Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ με 19004!!18η στους 120..παίρνω και την επιδότηση για laptop!!:P:P
Τι σου φταιει η Αλεξανδρουπολη ρε Τζινα? μια χαρα πολη :P
οτι πρεπει για να ερχεσαι διακοπες το καλοκαιρι;)
συγχαρητηρια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
πέρασα εγώ...αρχιτεκτονικη. ;) βόλο ήθελα αλλα εντάξει...


Αν θελήσεις βοήθεια/παρέα/ξενάγηση :P στη σχολή, ρίξε μια φωνή.

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αν θελήσεις βοήθεια/παρέα/ξενάγηση :P στη σχολή, ρίξε μια φωνή.

:xixi:

αρχιτεκτονική είσαι? τι έτος? ωραία είναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ναι, μπαίνω δεύτερο έτος - είναι φανταστικά!

Ή τουλάχιστον εγώ τα βρίσκω όλα υπέροχα, τόσο την πόλη όσο και την σχολή.
Αν έχεις ανάλογη διάθεση θα περάσεις πολύ όμορφα! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ναι, μπαίνω δεύτερο έτος - είναι φανταστικά!

Ή τουλάχιστον εγώ τα βρίσκω όλα υπέροχα, τόσο την πόλη όσο και την σχολή.
Αν έχεις ανάλογη διάθεση θα περάσεις πολύ όμορφα! :xixi:

μακάρι!! εγώ περίμενα πως θα πέρναγα Βόλο κι είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά,αλλά μου έχουν πει ότι Χανιά είναι πιο ωραία... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostiscsi

Νεοφερμένος

Ο kostiscsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ αστυφυλάκων με 15393 και σειρά 636....συγχαρητήρια σε όλους και να έχετε μια υπέροχη φοιτητική ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!καλή φοιτητική ζωή....:no1::up:....εγώ πέρασα παιδαγωγικό προσχολικής εκπαίδευσης στο Βόλο.....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:....με 17438 μόρια ενώ η σχολή έφτασε τα 17403.......είναι κανένας από εσάς παιδιά στην ίδια σχολή?????????
Στην ιδια σχολη οχι στην ιδια πολη ναι θα παω για το παιδαγωγικο με 18619 κ ο τελευταιος μπαινει με 18585 δηλ. στο τσακ περασα γιατι η επομενη επιλογη μου ηταν Πατρα και δεν την πολυηθελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ιατρικη Θεσσαλονικης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με 19496 στο 3ο κ σειρα 76η στους....ποσοι ειναι?162?ειδα πολλους συμφοιτητες εδω μεσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ρε παιδες ποθ μπορω να δω ποσοι μπηκαν φετος στη βιολογια αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

PADELIS SYMI

Νεοφερμένος

Ο PADELIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κανεις που να περασε οδοντικη τεχνολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysis_33

Νεοφερμένος

Ο Dionysis_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
συχγαρητηρια σε οοοοοοοολους!!!!:no1::no1::no1:εγω περασα φυσικο αθηνας με 17.926 μορια και θεση 76η.δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει γιατι τρελαινομουν τελευταια για ιατρικη λογω στην αγαπη που εχω για την βιολογια!τωρα σκεφτομαι μηπως ξαναδωσω........αν καποιος εχει ξαναδωσει θα με βοηθουσε η γνωμη του....!!μπραβο σε οοοοοοοοολους!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
:) ΣΣΑΣ-Ιατρική Γεν.Σειρά με 19485 μόρια...
Κοντά στη βάση βέβαια 40/46 επιτυχόντες. Καλή σταδιοδρομία σε όλους σας...:no1:

Και εγώ ΣΣΑΣ με 19424 2 ος στην ειδική κατηγορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Α και στο 3ο πεδιο προφανως δεν εβγαλες τοσα ετσι???:(:( καθε εμποδιο για καλο ομως συναδελφισσα:P:D:D!!! Στο μελλον ισως και να συνεργαστουμε:D:D:D
Ναι και εγώ αυτό πιστεύω!:) (έβγαλα 18781 στο τρίτο..:( Με έφαγε η βιολογία!:P) Χιχι,ποτέ δεν ξέρεις!!:D:D


Τι σου φταιει η Αλεξανδρουπολη ρε Τζινα? μια χαρα πολη :P
οτι πρεπει για να ερχεσαι διακοπες το καλοκαιρι;)

:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ναι και εγώ αυτό πιστεύω!:) (έβγαλα 18781 στο τρίτο..:( Με έφαγε η βιολογία!:P) Χιχι,ποτέ δεν ξέρεις!!:D:D
Ναι και μενα με εριξε λιγο πιο κατω στο 3ο πεδιο η βιολογια!!:P Τεσπα καλη φοιτητικη μας ζωη συναδελφισσα!!!!!:D:D:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι και μενα με εριξε λιγο πιο κατω στο 3ο πεδιο η βιολογια!!:P Τεσπα καλη φοιτητικη μας ζωη συναδελφισσα!!!!!:D:D:no1::no1:

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσα η σχολή σας ...Σας εύχομαι όλους καλή σταυδιοδρομία και να πετύχετε τα όνειρα σας.Και για όσους δεν τα πέτυχαν...Υπάρχει και 2η και 3η ευκαιρία αν σας αρέσει κάτι πολύ:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top