[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
μια συμμαθήτρια μ πέρασε ηράκλειο μαθηματικά!
-----------------------------------------
επιδότηση για λαπτοπ πως ξέρει κανείς άμα δικαιούται?

https://destinpsifiaka.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μπράβο συνάδελφε!!:D:PΑπό θετική!!Εσύ?

Απο θετική!! Ήθελα χημικο στην αρχη γιατι λατρευω την χημεια αλλα μετα ψαχτηκα στο πολυτεχνειο και βρηκα μια σχολη με χημεια και μαθηματικα και φυσικη και λεω ΩΠΑ!!!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!:D:D ηθελα κ εγω ΕΜΠ αλλα απ τη στιγμη που εχει αντιστοιχη σχολη και στην πολη μου δεν ηθελα να επιβαρυνω γονεις:)!! Εσυ φετος διαλεξες αυτη τη σχολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
μούτσας γκράσιας !!

ευχαριστώ πολύ!!!


αντε καλή ζωούλα από δω κ πέρα!!!!!!!!!

τπτ, επισης!! και καλη επιδοτηση!! :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex91

Νεοφερμένος

Η alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν το πιστευω. Ποτε θα πας για σπιτι/ Εγω φευγω αυριο το πρωι

μαλλον θα παω την επομενη βδομαδα...ελπιζω να βρω κανενα κοντα στο πανεπιστημιο!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killerkostas

Νεοφερμένος

Ο killerkostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σχολή: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ
Μόρια:19246
Βάση:19004
Σειρά:73/162
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους μας!!!!!
Να ρωτήσω κάτι, Χανιά δε πέρασε κανένας? Μόνος μου θα πάω?:(

πέρασα εγώ...αρχιτεκτονικη. ;) βόλο ήθελα αλλα εντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΑΠΘ) με 16.795 ενώ η βάση ήταν 16.472. 185ος από τους 297
-----------------------------------------
Nομικη ΑΠΘ με 18753, σειρα 297


Σχεδόν συμφοιτητές δηλαδή :P:P:P:P:P:P:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
πέρασα εγώ...αρχιτεκτονικη. ;) βόλο ήθελα αλλα εντάξει...
Eπιτέλους βρέθηκε ένας που θα πάει Χανιά.:jumpy:
Ειχα αρχίσει να πιστεύω πως θα είμαι ο μόνος..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Απο θετική!! Ήθελα χημικο στην αρχη γιατι λατρευω την χημεια αλλα μετα ψαχτηκα στο πολυτεχνειο και βρηκα μια σχολη με χημεια και μαθηματικα και φυσικη και λεω ΩΠΑ!!!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!:D:D ηθελα κ εγω ΕΜΠ αλλα απ τη στιγμη που εχει αντιστοιχη σχολη και στην πολη μου δεν ηθελα να επιβαρυνω γονεις:)!! Εσυ φετος διαλεξες αυτη τη σχολη???

Ε,ναι λογικό!:)Ναι..βασικά ήθελα φαρμακευτική πρώτα αλλά εκτοξεύτηκε η βάση:( και...!!:PΑν και αρχίζω να πιστεύω ότι καλύτερα που έγινε έτσι!:)Και εγώ ακριβώς αυτό!Έψαχνα σχολή που να έχει αρκετή χημεία(βλ.φαρμακευτική!) και..εδώ είμαστε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Eπιτέλους βρέθηκε ένας που θα πάει Χανιά.:jumpy:
Ειχα αρχίσει να πιστεύω πως θα είμαι ο μόνος..........

εσύ σε ποια σχολη; κι εγώ έχω πάθει μια κρίση. ελπίζω να γουστάρουμε γιατί είμαι παιδί της πόλης. δεν μπορώ τη μοναξιά !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εσύ σε ποια σχολη; κι εγώ έχω πάθει μια κρίση. ελπίζω να γουστάρουμε γιατί είμαι παιδί της πόλης. δεν μπορώ τη μοναξιά !!!
Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ. Πάντως μην ανησυχείς τα Χανιά έχουν αρκετό κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
μαλλον θα παω την επομενη βδομαδα...ελπιζω να βρω κανενα κοντα στο πανεπιστημιο!!:hmm:
Κι εγω το ιδιο θελω γιαυτο κ εψησα τη μανα μου να φύγουμε αυριο.Δεν ξερουμε φυσικα τιποτε απο Βολο ειναι η πρωτη φορα που θα παμε ελπιζω να βρουμε κατι καλο και κεντρικο. Οταν γυρισω και εφοσον θαχω βρει θα σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ. Πάντως μην ανησυχείς τα Χανιά έχουν αρκετό κόσμο.

ωραία...! συγχαρητήρια κιολας!! :no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδαγωγικό αλεξανδρούπολης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Ηλεκτρονικη Θεσσαλονικης:)

και ο ξαδερφος μου εκει περναει κ εγω στο τειθ αλλα μαιευτικη αλλα β εξαμηνο!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ε,ναι λογικό!:)Ναι..βασικά ήθελα φαρμακευτική πρώτα αλλά εκτοξεύτηκε η βάση:( και...!!:PΑν και αρχίζω να πιστεύω ότι καλύτερα που έγινε έτσι!:)Και εγώ ακριβώς αυτό!Έψαχνα σχολή που να έχει αρκετή χημεία(βλ.φαρμακευτική!) και..εδώ είμαστε!:D

Α και στο 3ο πεδιο προφανως δεν εβγαλες τοσα ετσι???:(:( καθε εμποδιο για καλο ομως συναδελφισσα:P:D:D!!! Στο μελλον ισως και να συνεργαστουμε:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top