[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CHRISTINA18

Νεοφερμένος

Η CHRISTINA18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επιτέλους βρίσκω κάποιον στους τοπογράφους Θεσσαλονίκης..:)Και εγώ εκει περνάω ως πρώτη επιλογή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Καλά όλοι αριστούχοι είστε εδώ μέσα?:)
334 Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας(Φλώρινα) με 18300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
μεταφραστων και διερμηνεων κερκυρα (βαση: 19136) εγω εβγαλα 24000-με ειδικα- :Ρ
και εγω εκει περασα!!!:iagree::iagree::iagree::D:D:D:D:D:Dγεια σου συμφοιτητρια! :bye:να ρωτησω ομως πως εβγαλες 24000 μορια αφου ειναι το ανωτερο. εγραψες σε ολα 20? εγω παντως ειδα οτι ο βαθμος του πρωτου ηταν 23 κατι. πως γινεται??εισαι σιγουρη πως ειχες μετρησει σωστα τα μορια? τα ειδικα μαθηματα εχουν βαρυτητα 2, προσθετεις τα μορια που βγαινουν και τα διαιρεις με το 2. τα διαιρεσες? ειναι ευκολο να σε μπερδεψει. αν το δεις στις οδηγιες του μηχανογραφικου ετσι λεει. καλα τωρα δεν εχει σημασια αφου περασες. συγχαρητηρια. εσυ τι εδωσες αγγλικα γερμανικα? εγω ναι.:Dεισαι απο την αθηνα? αν θελεις στειλ'το μου σε μηνυμα!ευχαριστω!:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george spyro

Νεοφερμένος

Ο george spyro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πέρασα αξιωματικών νοσηλευτικής:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: με 18300 μόρια........χάρηκα παρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

σε περιμενω μεσα καλως ηρθες 16σεπτεμβριου ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Επιτέλους βρίσκω κάποιον στους τοπογράφους Θεσσαλονίκης..:)Και εγώ εκει περνάω ως πρώτη επιλογή..

εχω μια φιλη εκει..αλλα δευτερο ετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
γεια!!!!!!!!!!!!!!!Και γω στο ιδιο περασα!!! και με τα ιδια ακριβως μορια!! απιστευτο??? χεχε:no1:
Δεν το πιστευω. Ποτε θα πας για σπιτι/ Εγω φευγω αυριο το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
διοικηση επιχειρησεων ΑΣΟΕΕ πρωτη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ηλεκτρονικης Θεσσαλονικης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ηλεκτρονικη Θεσσαλονικης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Συμφοιτητές θα είστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Συμφοιτητές θα είστε


Ουαου,δικιο εχεις,επισης μπορει να ειμαστε και συμφοιτητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ουαου,δικιο εχεις,επισης μπορει να ειμαστε και συμφοιτητες :P

Ποιο εξαμηνο περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1_4

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και γω ΔΠΘ ΗΜΜΥ με 18485 . Αντε συμφοιτητες:bye:

Θα δείξει..την σκέφτομαι την μεταγραφουλα για ΕΜΠ...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μοριακη βιολογια και γενετικη στην Αλεξανδρουπολη:P:)
2η:no1:με 18908...

Αμάν με αυτή την Αλεξανδρούπολη!!!Πφφ.....:nono: Που πας ρε Κωνσταντίνα στην άλλη άκρη του κόσμου??:'(Τς τς τς...:P

Συγχαρητήρια σε όλους !!!:D

Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ με 19004!!18η στους 120..παίρνω και την επιδότηση για laptop!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, Βιολογίας και εγώ αλλά Θεσσαλονίκης με 18.826. Πρώτη επιλογή μου ήταν Φαρμακευτική Πάτρας.

κ εγω ακριβως το ιδιο! ηθελα φαρμακευτικη θεσσαλονικης κ περασα βιολογια στην ιδια πολη! δε πειραζει, κυριε συναδελφε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εφαρμοσμενα μαθηματικα ηρακλειο..14024 κανεις αλλος/η για εκει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
μια συμμαθήτρια μ πέρασε ηράκλειο μαθηματικά!
-----------------------------------------
επιδότηση για λαπτοπ πως ξέρει κανείς άμα δικαιούται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Αμάν με αυτή την Αλεξανδρούπολη!!!Πφφ.....:nono: Που πας ρε Κωνσταντίνα στην άλλη άκρη του κόσμου??:'(Τς τς τς...:P

Συγχαρητήρια σε όλους !!!:D

Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ με 19004!!18η στους 120..παίρνω και την επιδότηση για laptop!!:P:P

Χημικων Μηχανικων ε???? Αυτα ειναι:D:D απο τι κατευθυνση??? Εγω περασα ΑΠΘ με σειρα επιτυχιας 00001!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μπράβο συνάδελφε!!:D:PΑπό θετική!!Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top