[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 119)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 20 16.8%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 28 23.5%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 33 27.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Hmmm,στο Β4 αν δεχθείς οτι η πρόταση ισχύει και καταλήξεις σε κάτι αληθές-δεν συνεπάγεται οτι η αρχική σου υπόθεση είναι σωστή?
Ρωτάω επειδή δε το έχω δεί πουθενά σαν προτεινόμενη λύση και....

κι εγώ αυτό έκανα. Δεν βρίσκω κάποιο λόγο να είναι λάθος. Αρκεί να βάλεις παντού ισοδυναμίες φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παιδιά τι το ψάχνετε, στο λύκειο απλά κάνουμε ότι μπορούμε ώστε να μπούμε στη σχολή που θέλουμε.Αν αυτό λέγεται να λιώσουμε στα της Γ λυκείου, ακόμα κι αν δε μπορούμε να λύσουμε μια απλή άσκηση με διανύσματα, so'll be it. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Είναι λίγο δύσκολο να το δεχτεί για την β' ανοσοβιολογική, καθώς δεν έχουμε άμεση παραγωγή αντισωμάτων (μετα από 4-5 μέρες)..

Τέσπα, μακάρι να πέσουν οι βάσεις για να μην απογοητευτούν και οι μαθητές που πραγματικά κόπιασαν φέτος..
Ιατρικώς αποδεικνύεται οτι ειναι β-γενης με ιδιο ακριβως διαγραμμα, και επίσης το δοθεν θεμα ειναι λάθος, γιατι ποιος τους ειπε αυτους του βιολόγους της επιτροπής που αμφιβάλλω αν γνωριζουν βιολογία, ότι ένας οργανισμός δεν εμφανίζει συμπτώματα κατα τον εμβολιασμό?? Λίγες είναι οι φορές που έχουμε πυρετό μετά από εμβόλιο??? Η συνέχεια της συζητησης στο κατάλληλο τοπικ!
Σορρυ για το οφ τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
οκ το καταλαβαίνω απόλυτα αυτό...εμένα βασικά η απορία μου ήταν και είναι ακόμα γιατί γίνεται αυτο? έτσι πήρες τα βιβλία των επόμενων τάξεων και αάρχισες να τα διαβάζεις και τα κατάλαβες χωρίς καθηγητές και μπλα μπλα?η εχεις πατέρα/μητέρα μαθηματικό οπότε σε όλη σου τη ζωη ασχολείσαι με τα μαθηματικά και προχωρας?η μήπως κάτι άλλο που δεν μπορώ ν αφαντατω?:hmm::worry:
Ο πατέρας μου είναι Φυσικός, οπότε είναι λογικό να είμαι πιο κοντά στις θετικές επιστήμες, παρά στα θεωρητικά μαθήματα. Τώρα για τα μαθηματικά της Γ' κυρίως με βοήθησε ένας μαθηματικός, φίλος του πατέρα μου, αλλά πιστεύω ότι το σημαντικότερο στη διαδικασία ήταν η επίλυση τόσο πολλών ασκήσεων, ώστε να υπάρχει μεγάλη ευχέρεια στην επίλυση οποιουδήποτε θέματος κι αν πέσει, εν τέλει, στις εξετάσεις.

Πάλι τα ίδια..

Πάμε ξανά.ΔΕΝ έχει νόημα η πτώση των βάσεων, οι πανελλήνιες είναι ανταγωνισμός όχι διαγωνισμός, ο καθένας προσπαθεί να γράψει καλύτερα από τους υπόλοιπους.Κι αν δηλαδή η Ιατρική Αθήνας πέσει στα 18800 τι θα γίνει?Δε θα μας αρέσει το νούμερο, και θα κατηγορούμε το υπουργείο που έβαλε δύσκολα για να μη μπουν πολλά άτομα στη τριτοβάθμια(και ναι ,το ακούσαμε και τούτο)?

Καλά αποτελέσματα, να περάσετε εκεί που αξίζετε.
Έτσι ακριβώς. Δηλαδή πόσες φορές πρέπει να ειπωθεί ότι δεν παίζει ρόλο η δυσκολία των θεμάτων των Πανελλαδικών για τον καθορισμό του αριθμού των εισακτέων στα ΑΕΙ/ΤΕΙ; Είναι δύο πλήρως ανεξάρτητες διαδικασίες.

ΥΓ. Η υπογραφή σου τα σπάει! Παρεμπιπτόντως, ιδέα μου είναι ή αυτό το απόσπασμα το έχω διαβάσει κι εγώ στο Little Brother (Γενιά Xnet), όπου το έκανε quote ο Μάρκους Γιάλοου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ο πατέρας μου είναι Φυσικός, οπότε είναι λογικό να είμαι πιο κοντά στις θετικές επιστήμες, παρά στα θεωρητικά μαθήματα. Τώρα για τα μαθηματικά της Γ' κυρίως με βοήθησε ένας μαθηματικός, φίλος του πατέρα μου, αλλά πιστεύω ότι το σημαντικότερο στη διαδικασία ήταν η επίλυση τόσο πολλών ασκήσεων, ώστε να υπάρχει μεγάλη ευχέρεια στην επίλυση οποιουδήποτε θέματος κι αν πέσει, εν τέλει, στις εξετάσεις.


Έτσι ακριβώς. Δηλαδή πόσες φορές πρέπει να ειπωθεί ότι δεν παίζει ρόλο η δυσκολία των θεμάτων των Πανελλαδικών για τον καθορισμό του αριθμού των εισακτέων στα ΑΕΙ/ΤΕΙ; Είναι δύο πλήρως ανεξάρτητες διαδικασίες.

ΥΓ. Η υπογραφή σου τα σπάει! Παρεμπιπτόντως, ιδέα μου είναι ή αυτό το απόσπασμα το έχω διαβάσει κι εγώ στο Little Brother (Γενιά Xnet), όπου το έκανε quote ο Μάρκους Γιάλοου;

Ευχαριστώ :P
Χμμ δε το έχω διαβάσει το βιβλίο που λες :D
Κάπου αλλού το διάβασα αυτό, έχω την εντύπωση ότι ήταν σε ένα άλλο φόρουμ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Καμία αντίρρηση, μια χαρά είναι τα διανύσματα, αλλά στα πλαίσια του Λυκείου δεν έχει και πολύ "ψωμί" η μελέτη τους, όπως και οι μεθοδολογίες που χρησιμοποιούνται κλπ. Μαθαίνεις κάποια βασικά πραγματάκια, που χρειάζονται (και θα σου είναι χρήσιμα) για τη Φυσική και τη Γεωμετρία (εφαρμογές), και είσαι καλυμμένος από αυτόν τον τομέα.

Στα βασικά πράγματα χαλάει το πράγμα. Εκεί δεν γίνεται σωστή δουλειά, γιατί κάποιοι βιάζονται να μάθουν το Πανεπιστήμιο στο λύκειο. :whistle:Έλα που όμως τα διανύσματα έστω και η στοιχειώδης εξέτασή τους στο λύκειο είναι σημαντική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή ο καθένας εδώ μέσα κάνει λίγο σόου εξυπνάδας και τρελού ΑΙ ΚΙΟΥ νομίζω...μπορεί να μου πει κάποιος υπεύθυνα εάν τα θέματα ήταν ΠΟΛΥ δύσκολα ή ΑΠΛΑ δύσκολα...αλλά τίποτα τόσο τρομερό....? Κοινώς με ένα 16 μπορεί να έχει κανένας βλέψεις για πολιτικούς μηχανικούς Αθήνας? Ευχαριστώ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή ο καθένας εδώ μέσα κάνει λίγο σόου εξυπνάδας και τρελού ΑΙ ΚΙΟΥ νομίζω...μπορεί να μου πει κάποιος υπεύθυνα εάν τα θέματα ήταν ΠΟΛΥ δύσκολα ή ΑΠΛΑ δύσκολα...αλλά τίποτα τόσο τρομερό....? Κοινώς με ένα 16 μπορεί να έχει κανένας βλέψεις για πολιτικούς μηχανικούς Αθήνας? Ευχαριστώ !!

Αν έγραψες και μαθ γενικής 19+ και έκθεση 16+ πιστεύω ότι ναι μπορείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αν έγραψες και μαθ γενικής 19+ και έκθεση 16+ πιστεύω ότι ναι μπορείς!
αχα! ωραία μέχρι στιγμής :P !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
βεβαια να περιμενεις και πτωση βασεων φετος, με τετοια θεματα που επεσαν, αυτα πανε πακετο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Νοιώθω πολύ αποτυχημένος οταν γράφω 19+ κατεύθυνση και 17 στα γενικής....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή ο καθένας εδώ μέσα κάνει λίγο σόου εξυπνάδας και τρελού ΑΙ ΚΙΟΥ νομίζω...μπορεί να μου πει κάποιος υπεύθυνα εάν τα θέματα ήταν ΠΟΛΥ δύσκολα ή ΑΠΛΑ δύσκολα...αλλά τίποτα τόσο τρομερό....? Κοινώς με ένα 16 μπορεί να έχει κανένας βλέψεις για πολιτικούς μηχανικούς Αθήνας? Ευχαριστώ !!

Ναι, φυσικα. Εδω λενε για το 16+ οτι ειναι αριστος βαθμος για φετος, γενικης ΚΑΙ κατευθυνσης, που εχει και συντελεστη βαρυτητας. Τα φετινα θεματα, αντικειμενικα, ηταν δυσκολα, σε συγκριση με των προηγουμενων ετων (δεν μιλω για δεσμες). Αυτο σημαινει πως πρεπει να ξεχασουμε πλεον τα 19 και τα 20 που τοσο ευκολα (λεμε τωρα, μην αναφερω τα ποσοστα που εγραφαν κατω απο τη βαση), συνοδευαν τους υποψηφιους τα προηγουμενα χρονια.
Επομενως, τα φετινα 16 και 17 εχουν αλλη αξια.
Κοινη λογικη.
Και αυτο επισης σημαινει πως, με ενα 17, μπορει κανεις να μπει πολυτεχνειο, αφου οι βασεις θα πεσουν.
Ειδικοτερα, για πολιτικων μηχανικων Αθηνας, πρεπει σιγουρα να γραψεις πανω απο 17 στα αλλα :P

Τωρα, για τα θεματα. Επειδη ειμαι αγχωδης, πηρα διαφορους μαθηματικους και ρωτησα για τους δικους μου βαθμους στα μαθηματικα (16-17), και τους θεωρησαν αριστους. Τα θεματα τα θεωρησαν ''επιστημονικης φαντασιας'', ειδικα το 4ο στην κατευθυνση. Γενικης εγινε ψιλοπανωλεθρια, γιατι παντα επεφταν ευκολα θεματα, οποτε δεν το περιμεναμε οτι θα ηταν τετοιας δυσκολιας. Και να μπορουσαμε να τα λυσουμε, οι περισσοτεροι, πιστευω, εκεινη τη στιγμη ειχαμε ψυχολογικο θεματακι, το οποιο μας καταρρακωσε.
Ελπιζω να ημουν αρκετα αναλυτικη.

Νοιώθω πολύ αποτυχημένος οταν γράφω 19+ κατεύθυνση και 17 στα γενικής....

Γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν ήταν και φοβερά πιο δύσκολα απ'τα περσινά!Ήταν πιο πολλά βέβαια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι ενας απο τους φετινους υποψηφιους της τεχνολογικης κατευθυνσης.Για μενα τα θεματα ηταν φυσιολογικα ουτε πιο δυσκολα ουτε πιο ευκολα!Σε ογκο ισως απο καποιες χρονιες να ηταν πιο πολλα αλλα σε καμια περιπτωση πιο δυσκολα.συγκεκριμενα πιστευω πως τα περσινα θεματα ηταν σαφως πιο δυσκολα!Καταρχας φετος δεν υπηρχε θεμα που να ξεχωριζε τους αριστουχους..(εννοω καποιο τρελο ερωτημα σαν το δ2 του 2007!!).Κατα την αποψη μου ενας αριστα διαβασμενος τα τελειωνε χαλαρα στις 2-2.30 ωρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasosfp

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλα ρε παιδια πως δεν ηταν δυσκολοτερα απο περισι?
τα δυσκολοτερα των τελευταιων χρονων ηταν.εδω περα δεν υπηρχε θεμα που να βγαινει ολοκληρη στρωτα χωρις να εχει πουστια μεσα...

εκτος και τελος παντων ολοι αυτοι που δινουμε φετος ειμαστε τοσο μα...κες και δεν καταφερε να γραψει κανενας 19 για να μην πω για 20 γιατι θα βαλουμε τα γελια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδιά έγραψα αυτό το μύνημα και σε άλλο τόπικ αλλά χρειάζομαι απάντηση άμεσα γιατί ανυσηχώ πολύ!

παιδιαααααα! πήγα φροντιστήριο και μου λένε μαθηματικά κατευθυνσης να περιμένω μεταξυ 18,5-19,5! σήμερα πριν γράψω αοδε συνειδητοποιώ ότι τα ''Σωστό Λάθος'' τα έχω απαντήση με Σ,Λ,Σ,Λ ενώ έπρεπε να γράφω ολόκληρη τη λέξη! Υπάρχει περίπτωση να κοπεί ολόκληρη η άσκηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παιδιά έγραψα αυτό το μύνημα και σε άλλο τόπικ αλλά χρειάζομαι απάντηση άμεσα γιατί ανυσηχώ πολύ!

παιδιαααααα! πήγα φροντιστήριο και μου λένε μαθηματικά κατευθυνσης να περιμένω μεταξυ 18,5-19,5! σήμερα πριν γράψω αοδε συνειδητοποιώ ότι τα ''Σωστό Λάθος'' τα έχω απαντήση με Σ,Λ,Σ,Λ ενώ έπρεπε να γράφω ολόκληρη τη λέξη! Υπάρχει περίπτωση να κοπεί ολόκληρη η άσκηση;

Ε όχι, ξεφτίλα δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ είμαι δυσαρεστημενος!
Μαθηματικά Κατεύθυνσης έχω γράψει γύρω στο 15 και Μαθηματικά Γενικής Παιδείας 18,2 !
Για μένα ήταν τα δυσκολότερα θέματα που έχουν πέσει!
Γ**ώ το Γ3 που μου έφαγε τοοοσση ώρα που πρόλαβα να κάνω μόνο το Δ1 και αυτο μισό !
ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΙΩΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΑΝΟΙΕΣ , ΠΑΙΡΝΟΥΝ 100ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΟΛΑΣ...ΟΥΣΤ!ΟΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 16!
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ είμαι δυσαρεστημενος!
Μαθηματικά Κατεύθυνσης έχω γράψει γύρω στο 15 και Μαθηματικά Γενικής Παιδείας 18,2 !
Για μένα ήταν τα δυσκολότερα θέματα που έχουν πέσει!
Γ**ώ το Γ3 που μου έφαγε τοοοσση ώρα που πρόλαβα να κάνω μόνο το Δ1 και αυτο μισό !
ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΙΩΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΑΝΟΙΕΣ , ΠΑΙΡΝΟΥΝ 100ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΟΛΑΣ...ΟΥΣΤ!ΟΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 16!
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑΑΑ!

Συγχαρητηρια για τα μαθηματικα γενικης! Αν και το 15 στην κατευθυνση δεν ειναι και λιγο με τα φετινα δεδομενα!
Εγω πηρα 16-17 και στα δυο.. (οχι συνολο :P)
Λενε οτι ειναι πολυ καλοι βαθμοι.. Τωρα, θα δουμε.. (αγχωθηκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasosfp

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδιά έγραψα αυτό το μύνημα και σε άλλο τόπικ αλλά χρειάζομαι απάντηση άμεσα γιατί ανυσηχώ πολύ!

παιδιαααααα! πήγα φροντιστήριο και μου λένε μαθηματικά κατευθυνσης να περιμένω μεταξυ 18,5-19,5! σήμερα πριν γράψω αοδε συνειδητοποιώ ότι τα ''Σωστό Λάθος'' τα έχω απαντήση με Σ,Λ,Σ,Λ ενώ έπρεπε να γράφω ολόκληρη τη λέξη! Υπάρχει περίπτωση να κοπεί ολόκληρη η άσκηση;
τι με λες τωρα ρε αδερφε....μη μου βαζεις τετοιες φωτιες.εγω το εχω κανει σε ολα τα μαθηματα αυτο.κακο που με βρηκε!!!

απαντηστε καποιος ρε παιδια αν ξερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top