[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 119)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 20 16.8%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 28 23.5%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 33 27.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
χίλια σόρι για το οφ τοπικ :redface::redface: αλλά ρε παιδιά θα με φάει η περιέργεια....αγαπητέ δρ σπίτη να δεν σου ειναι δύσκολο θα μπορούσες να μου εξηγήσεις τους λόγους για τους οποίου αν και είσαι πρώτη λυκείου ασχολείσαι όλη τη χρονιά με την ύλη της Γ? συγγνωμη αν γίνομαι αδιάκριτη αλλά θα ήθελα παρα πολύ να μάθω!!:/:

θα μιλησω απο την δικια μου σκοπια (και ας μην γνωριζω αν συμφωνει ο δοκτορας) :

μπορει να του αρεσουν τα μαθηματικα και να θελει να ασχοληθει με τα μαθηματικα της τριτης λυκειου,που καλυπτουν ενα ωραιο κομματι της αναλυσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
θα μιλησω απο την δικια μου σκοπια (και ας μην γνωριζω αν συμφωνει ο δοκτορας) :

μπορει να του αρεσουν τα μαθηματικα και να θελει να ασχοληθει με τα μαθηματικα της τριτης λυκειου,που καλυπτουν ενα ωραιο κομματι της αναλυσης.
θα μπορούσε να συμβεί και αυτό απλώς αδυνατώ να σκεφτώ ότι για να μπόρεσε φέτος να ασχοληθεί με μαθηματικά της Γ θα πρέπει σίγουρα να έχει βγάλει της Α και της Β?μα πότε το έκανε αυτό?στο γυμνάσιο?και τα μαθηματικά του γυμνασίου στο δημοτικο?και του δημοτικού στην κουνια??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
επειδη εδινα φετος και εχω αποψη επι του θεματος...πρωτη φορα επεσαν 4 υποερωτηματα σε τριτο και τεταρτο θεμα.Ολα τα θεματα ειχαν δουλιτσα και ηταν για τους καλα διαβασμενους.Οι μιγαδικοι ηταν ευκολοι και χωρις καποια ιδιαιτερη δυσκολια.Το τριτο θεμα θα μπορουσε ανετα να πεσει σαν τεταρτο.Ειχε πολλη δουλεια οσον αφορα τα σημεια καμπης.Εγω λοιπον ειχα αφησει τα 2 τελευταια υποερωτηματα του τριτου θεματος στο τελος.Αφου ελυσα το τριτο που ηταν και το πιο δυσκολο εκανα πατατα στο τεταρτο που ηθελε ενα ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΒΟLZANO!!!!!!ειχε θολωσει το μυαλο μου!!!μ'αυτα κ με κεινα εχασα τα 6 πολυποθητα μορια μαζι με αλλα 4 αφου εκανα 2 ανεπιτρεπτα λαθη στα Σ-Λ!!!!επειδη δεν ειχα χρονο δεν ολοκληρωσα και μια αιτιολογηση στο τελευταιο ερωτημα του 4...ολα τα αλλα τα ελυσα...για 17 με κοβω....και αυτο απο μ@λ@κιες δικες μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λυπάμαι αν σε στεναχωρώ αλλά σχεδόν πάντα είχε 4 υποερωτήματα στα θέματα 2, 3 και 4... Η διαφορά είναι στην ποσότητα της δουλειάς που χρειαζόταν το κάθε ερώτημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγω την σχολη μου την εχασα παντως....σκατα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
εγω την σχολη μου την εχασα παντως....σκατα :(

Μην προδικάζεις το αποτέλεσμα... Έχει ακόμη 3 μαθήματα... Κοινώς, πολύ δρόμο ακόμη... Τίποτα δεν χάθηκε...

Μην ξεχνάς πως τα θέματα είναι για όλους δύσκολα, όχι μόνο για σένα...;)

Και στο λέει το άτομο που δεν θέλει να πάει αύριο να δώσει και θα τον σύρουν με το ζόρι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teliwnwse9meres

Νεοφερμένος

Ο teliwnwse9meres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ρε παιδια τοσο καλοι ειστε ολοι εδω στο ischool?ειμαι κατω απο την βαση αν και περιμενα γυρω στο 12..η δημοσκοπιση δειχνει 16+% αριστα..με οσους εχω μιλησει ειναι κοντα στην βαση εκτος απο τους πολυ καλους..τα θεματα ηταν αρκετα περιπλοκα κατι που δεν ευνοει τους μαθητες σαν εμενα που πανε για ενα αξιολογο 12-13 για τα μαθ.κατ...γενικοτερα καθε χρονο το 70% ειναι κατω απο την βαση ενω φετος ακουγεται για 80+%..το 20% περιπου γραφει στο ishcool λοιπον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εγω την σχολη μου την εχασα παντως....σκατα :(


και δεν εισαι η μονη.... θα δουμε βεβαια και στα υπολοιπα.... :hmm::worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποτέ μην χάνετε την ελπίδα σας.Όλα καθορίζονται από το γενικό αποτέλεσμα.Δεν εξετάζεστε μόνοι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ας απαντήσω και εγώ. Είναι γνωστή στους παλιούς ischoolites η τρέλα μου για τα μαθηματικά (o Djimmakos είμαι).
Χθες πήγα και μια χαρά να γράψω, λέω θα δω και εγώ πως είναι τα μαθηματικά κατεύθυνσης των πανελληνίων. :D
Παίρνω τα θέματα, κάνω 1ο, 2ο σε λίγο χρόνο, πάω στο τρίτο, παραγωγίζω τη συνάρτηση στο πρόχειρο και γράφω την απάντηση ανάποδα για να βγάλω την αντιπαραγώγιση γρήγορα (είχαμε και ένα 4ο). Κάνω Γ2, πάω στο Γ3, βλέπω σύνθετη συνάρτηση στον αριθμητή της δεύτερης παραγώγου, κάνω Γ4 με σύνολο τιμών και γυρίζω στο Γ3. Έκανα σύνολο τιμών. Έγραψα 3 σελίδες για να βρω όρια, να κάνω αιτιολογήσεις, να βρω το είδος της καμπής (δε χρειαζόταν βέβαια..). Είχα ξεθεωθεί εκείνη τη στιγμή. Και πάω στο 4ο, είχα μπροστά μου 1 ώρα και 45 λεπτά, οπότε λέω καλά είμαστε.
ΕΛΑ όμως που έκανα την ΥΠΕΡΜΕΤΡΗ πατάτα και δεν άλλαξα το t στο e^2t και έφαγα 1 ώρα και 1 τέταρτο στο Δ1 για να το αποδείξω! ΕΥΤΥΧΩΣ που είδα την πατάτα που έκανα και το άλλαξα και μου βγήκανε Δ1,Δ2 αμέσως. Το Δ3 το χα υπολογίσει στο 3ο ερώτημα (με αντικατάστασεις το χα φέρει στη μορφή 1/ue^u και είχα υπολογίσει το ue^u 0) oπότε έφυγε και αυτό. Στο Δ4 ευτυχώς μου' ρθε η ιδέα για το 1=(χ)' αφού είπα ότι δε γίνεται να θέλουνε να υπολογίσουμε το ολοκλήρωμα του e^x^2, εμείς μόνο το 2xe^(x^2) μπορούμε, ε και ήρθε η έμπνευση :P

Αλλά, Π-Ε-Θ-Α-Ν-Α. Με το που τέλειωσα, 15 λεπτά πριν το τέλος, κόντεψα να βάλω τα κλάμματα. Η υπερένταση με είχε καταβάλλει. Άρχισα να κάνω αέρα με το τετράδιο, να τραγουδάω (τραυλίζοντας από την ένταση :P) με αποτέλεσμα να πέρασει ο χρόνος και να μη το ελέγξω.
Τελικό απότελεσμα: Κάπου, σε κάποιο σημείο της Ελλάδας, ένας μαθηματικός θα διαβάσει το εξής:
"Είναι f>0, οπότε η f δε μηδενίζεται και σα συνεχής θα διατηρεί σταθερό πρόσημο. Έχουμε f(0)=1>0, οπότε f>0 :confused:"

Γενικώς τα θέματα ήταν σαφώς πιο δύσκολα από πέρυσι που στο 15 έφτανες εύκολα. Στο δικό μας από το 12 και μετά έπρεπε να κουραστείς. Ήταν για καλά διαβασμένους και θα το δείξουνε τα αποτελέσματα. Χαίρομαι όμως που δεν ήταν σαν τα Γενικής. Γιατί μια ασάφεια στην κατεύθυνση μπορεί να δημιουργήσει απίστευτο πρόβλημα. Φανταστείτε να μη μας έλεγαν στο 4ο θέμα ότι f>0 ή να μη μας δίνανε το 1ο ερώτημα και να μας πηγαίνανε κατευθείαν στο f(x)=e^x.

Τέλοσπάντων, ό,τι κάναμε κάναμε, τα τετράδια δεν είναι πλέον στα χεράκια μας, εμείς τελείωσαμε με το μάθημα που κουράσε πολλούς από εμάς "πολλές ώρες στο φροντιστήριο, στο σχολείο, ασκήσεις στο σπίτι". Οι περισσότεροι από εσάς περάσατε τη μέση (εγώ δίνω και ΑΟΘ:eek:) και σε λίγες μέρες θα αρχίσει το μεγαλύτερο καλοκαίρι της ζωής μας. Το αποτέλεσμα στα 3 μαθήματα πλέον δεν κρίνεται από εμάς, από το να σκεφτόμαστε "πως πήγαμε" χάνουμε τα επόμενα. Ας συγκεντρωθούμε στα υπόλοιπα μαθήματα που μας μένουν και τώρα που πήραμε και τον αέρα, ας ξεπεράσουμε τον εαυτό μας. :clapup:

Καλή συνέχεια σ' όλα τα παιδιά και εύχομαι οι επόμενες μέρες να έχουνε τέτοια θέματα ώστε να μπορούμε να αποδείξουμε τις γνώσεις μας και θέματα σαφή, καλογραμμένα. Θέματα όμως και προκλητικά για τη σκέψη μας γιατί από το σημείο αυτό και μετά, στο πανεπιστήμιο (θεωρητικά τουλάχιστον) η κρίση θα μας χρειαστεί και λιγότερο οι χαζομάρες που κάνουμε τώρα...

Πάμε γερά για Βιολογία/ΑΟΔΕ/ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρε παιδια τοσο καλοι ειστε ολοι εδω στο ischool?ειμαι κατω απο την βαση αν και περιμενα γυρω στο 12..η δημοσκοπιση δειχνει 16+% αριστα..με οσους εχω μιλησει ειναι κοντα στην βαση εκτος απο τους πολυ καλους..τα θεματα ηταν αρκετα περιπλοκα κατι που δεν ευνοει τους μαθητες σαν εμενα που πανε για ενα αξιολογο 12-13 για τα μαθ.κατ...γενικοτερα καθε χρονο το 70% ειναι κατω απο την βαση ενω φετος ακουγεται για 80+%..το 20% περιπου γραφει στο ishcool λοιπον..

Καλά μην δίνεις και πολλή βάση στις δημοσκοπήσεις...

Άσε που το άριστα που δείχνει στην πραγματικότητα είναι πολύ παραπάνω(και εξωπραγματικό), καθώς ένα σημαντικό ποσοστό έχει χτυπήσει την επιλογή "Δεν είμαι υποψήφιος"...

Μην δίνεις βάση... Δεν είναι αντικειμενικά τα αποτελέσματα, επίσης συνήθως τείνουμε να υπερεκτιμίσουμε την απόδοση μας... Βάζω και στοίχημα ότι τα αποτελέσμα θα είναι πολύ διαφορετικά και εντός και εκτός iSchool...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Εγω τα παλεψα ολα τα θεματα,αλλα ειχα λαθακια.Στο δευτερο θεμα στο τελευταιο ερωτημα εκανα γεωμετρικη αποδειξη,εκανα το ευθυγραμμο τμημα που ηταν ο w και τον κυκλο που ηταν ο z,και εκανα μια μινι δικαιολογιση,δεν ξερω αν ειναι σωστο.Στο τριτο θεμα που ζητουσε τα σημεια Καμπης ,εκανα κανονικα μελετη και πληθος ριζων του αριθμητη αλλα δεν απεδειξα οτι αλλαζει προσημο σε αυτα η f''.Στο τεταρο θεμα δεν ειπα οτι φ(χ)>0 αρα φ²(χ)=e^2χ φ(χ)=e^x το πεταξα κατευθειαν.Στο οριο εκανα την ακτικατατασταση που χρειαζοταν αλλα μετα καπου το χασα και στο ολοκληρωμα πηρα Φ(Χ)>0 και με βγηκε αρνητικο το εμβαδο αλλα το βαλα μεσα σε απολυτα λετε να μου το παρουν σωστο :P
Djimako που χαθηκες σε πηρε μεταγραφη το www.mathematika.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγω τα παλεψα ολα τα θεματα,αλλα ειχα λαθακια.Στο δευτερο θεμα στο τελευταιο ερωτημα εκανα γεωμετρικη αποδειξη,εκανα το ευθυγραμμο τμημα που ηταν ο w και τον κυκλο που ηταν ο z,και εκανα μια μινι δικαιολογιση,δεν ξερω αν ειναι σωστο.Στο τριτο θεμα που ζητουσε τα σημεια Καμπης ,εκανα κανονικα μελετη και πληθος ριζων του αριθμητη αλλα δεν απεδειξα οτι αλλαζει προσημο σε αυτα η f''.Στο τεταρο θεμα δεν ειπα οτι φ(χ)>0 αρα φ²(χ)=e^2χ φ(χ)=e^x το πεταξα κατευθειαν.Στο οριο εκανα την ακτικατατασταση που χρειαζοταν αλλα μετα καπου το χασα και στο ολοκληρωμα πηρα Φ(Χ)>0 και με βγηκε αρνητικο το εμβαδο αλλα το βαλα μεσα σε απολυτα λετε να μου το παρουν σωστο :P
Djimako που χαθηκες σε πηρε μεταγραφη το www.mathematika.gr

Και εγώ το έκανα αυτό με το εμβαδό στο πρόχειρο όμως. Μετά είδα ότι το χ είναι μικρότερο του 1 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Παιδιά κάπου διάβασα στο ιντερνετ ότι έπεσαν θέματα που ήταν εκτός ύλης, τώρα για γενικής εννοούσαν κατεύθυνσης ήταν, δε θυμάμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisleto

Νεοφερμένος

Ο michalisleto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ζορικα παντως τα πραγματα.εγω με το 14-15 σε μαθηματικα κατευθυνσης και με το γνωστο δ3 χαμενο στην βιολογια γενικης δεν μπορω πια να ελπιζω σε πολυτεχνειο(να πεσουν οι βασεις αλλα ποσο να παει το πολυτεχνειο στα 17000 μορια:( αδυνατο) παρα μονο να αρχισω την προετοιμασια για του χρονου:mad:(αλλη μια χρονια φροντηστιριο)

πραγματικα δεν εχω ορεξη ουτε να να παω να γραψω Αοδε....

απο εκει που ελεγα οτι 23 μαιου θα ημουν για μπυρονια τωρα θα ειμαι με το βιβλιο στο χερι για πανελλαδικες 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
οχι μεγαλε δεν παιζει κατι τετοιο ολα εντος υλης ηταν.....βρε το djimmako :P γτ αλλαξες account?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,898 μηνύματα.
δεν μπορω πια να ελπιζω σε πολυτεχνειο(να πεσουν οι βασεις αλλα ποσο να παει το πολυτεχνειο στα 17000 μορια:( αδυνατο) παρα μονο να αρχισω την προετοιμασια για του χρονου:mad:(αλλη μια χρονια φροντηστιριο)

Δηλαδή άλλες εξίσου καλές θετικές επιστήμες εκτός Πολυτεχνείου σου πέφτουν "λίγες"; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδιά κατά την εκτίμησή σας πόσο παίζει να κόψει κάποιος συνολικά από αιτιολογήσεις-μουτζούρες-εμφάνιση γραπτού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisleto

Νεοφερμένος

Ο michalisleto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δηλαδή άλλες εξίσου καλές θετικές επιστήμες εκτός Πολυτεχνείου σου πέφτουν "λίγες"; :hmm:

φιλε nPb ο καθενας εχει τους στοχους του και τα ονειρα του εγω μπορει να θελω να γινω αστροναυτης.δεν πρεπει να το κυνηγησω αυτο αυτο οσο μπορω ακομα και αν αποτυχω μια φορα?
παντως σε καμια περιπτωση δεν υποτιμαω καμια σχολη και ουτε θα μου επεφταν λιγες.προσωπικα το τμημα πληροφορικης μου ειναι πολυ ενδιαφερον
αλλα οπως σου ειπα και πριν ο καθενας με τα γουστα του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top