[06/06/2023] Βιολογία Προσανατολισμού

BatGuin

Νεοφερμένος

Ο BatGuin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μια λεξη τα φετινα θεματα, κωμικοτραγικα. Να αρχισεις να κλαις ή να γελας με αυτους ? Πραγματικα δεν ξερεις τι απο τα δυο . Χανεις 3 ωρες προσπαθωντας να κατανοησεις οχι τα θεματα, αλλα την ανοησια των υποκειμενων που τα εβαλαν. Απλη κωμικοτραγωδια...Ερρωσθε...
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,758 μηνύματα.
Μια λεξη τα φετινα θεματα, κωμικοτραγικα. Να αρχισεις να κλαις ή να γελας με αυτους ? Πραγματικα δεν ξερεις τι απο τα δυο . Χανεις 3 ωρες προσπαθωντας να κατανοησεις οχι τα θεματα, αλλα την ανοησια των υποκειμενων που τα εβαλαν. Απλη κωμικοτραγωδια...Ερρωσθε...
για αυτο αφηστε τις παπαγαλοβιολογιες και δωστε μαθηματικα που αν διαβασεις και εχεις βασεις σε ολες τις ταξεις γραφεις ανετα.και εχεις και μεγαλυτερο ευρος σχολων.μια ιατρικη,φαρμακευτικη,κτηνιατρικη και μετα που θα μπειτε???κατι σχολες της πλακας που μπαινεις και απο επαλ.ενω στο πεδιο των μαθηματικων δεν ειναι μονο πολυτεχνεια.εχεις 1500 σχολες
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
πραγματικα η αποθεωση της παπαγαλιας βλεποντας τα θεματα!cdna βιβλιοθηκες κτλπ.θυμαμαι οταν εδινα δεν μπορεσα ποτε αυτο το κομματι της υλης να το κατανοησω!απαραδεκτο να μπαινει καποιος ιατρικη σαν παπαγαλος χωρις
Καλά δεν είναι και παπαγαλία όπως όταν έδινες εσύ, θέλει πλέον σκέψη. Τώρα αν είναι πιο εύκολα από τα περσινά δεν ξέρω, γτ με άλλα μάτια έβλεπα τα περσινά με άλλα τα φετινά.
ακομα εχουν αυτη τη χυδαιοτητα να πιανει 5 μοναδες στα 100!!!ακομα δεν το εχουν αλλαξει?
Ναι!
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Μακάρι να δεχτούν και το δ ως σωστό, το λέει ξεκάθαρα στο βιβλίο. Αρνούμαι να χάσω 5 μονάδες έτσι τζάμπα επειδή απλά δεν ξέρουν τι τους γίνεται
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,758 μηνύματα.
Καλά δεν είναι και παπαγαλία όπως όταν έδινες εσύ, θέλει πλέον σκέψη. Τώρα αν είναι πιο εύκολα από τα περσινά δεν ξέρω, γτ με άλλα μάτια έβλεπα τα περσινά με άλλα τα φετινά.

Ναι!
τι να σου πω.εγω βλεπω ολο παπαγαλια και παλι παπαγαλια.δεν θυμαμαι απολυτως τιποτα απο βιολογια μονο το αντιστοιχο του rna της θυμινης την ουρακιλη.αυτο ψιλοθυμαμαι και να βρισκω ταιριασματα.δηλαδη εκει που ειναι αδενικη βαζεις ουρακιλη.μαθημα αχρηστο εντελως και ανουσιο εντελως.η ιατρικη που λυσανε να μπουνε δεν εχει καμια σχεση με βιολογια.ενα μαθημα πρωτου εξαμηνου που δεν ασχολειται κανεις.ενω τα μαθηματικα στο αλλο πεδιο ειναι βαση για φυσικομαθηματικες και πολυτεχνεια.
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μακάρι να δεχτούν και το δ ως σωστό, το λέει ξεκάθαρα στο βιβλίο. Αρνούμαι να χάσω 5 μονάδες έτσι τζάμπα επειδή απλά δεν ξέρουν τι τους γίνεται
Θεωρω πως για να θεωρεί λάθος θα έπρεπε να λένε στο τέλος της προφασης.
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Θεωρω πως για να θεωρεί λάθος θα έπρεπε να λένε στο τέλος της προφασης.
Συμφωνώ, έτσι όπως είναι διατυπωμένο το ερώτημα δεν βρίσκω λόγο να θεωρηθεί λάθος το δ από τη στιγμή που στο Α τεύχος λέει ξεκάθαρα "Στη διάρκειά της τα ινίδια της χρωματίνης αρχίζουν να περιελίσσονται και να συμπυκνώνονται, για να πάρουν τη χαρακτηριστική μορφή των χρωμοσωμάτων". Ε άρα στην αρχή της πρόφασης το γενετικό υλικό εχει ακόμα την μορφή των ινιδίων. Αν δεν δεχτούν και το δ ως σωστό θα είναι απαράδεκτο εμείς και ποιος ξέρει πόσα άλλα άτομα να χάσουμε 5 ολόκληρες μονάδες εξαιτίας μιας τέτοιας τραγικής ασάφειας.
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αν νιώσετε ποτέ άχρηστοι να ξέρετε ότι έχασα Α4 στάνταρ (για τα άλλα δεν ξέρω ούτε θέλω) και Δ4 το έλυσα μισό λόγω χρόνου. 2024 here I come.
Να κάνεις παρέα με τη κοπελιά εδώ @penelopenick
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρέπει να το αποδεχτώ όμως. Όσο και αν πονάει, το μάθημα-στήριγμά μου έφυγε.
Again @penelopenick
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Με κατέστρεψε αυτό το πολλαπλής, δεν έχω κουράγιο να κάτσω να διαβάσω χημεία τώρα:'(
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παιδιά αν τα θέματα ήταν σκατα, ήταν σκατα για όλους. προσπαθήστε να αφήσετε πίσω τη βιολογια και πηγαίντε βουρ για χημεια και φυσικη.

@Joji τους βαθμούς που έγραψα πέρσι σε χημεια, φυσικη, βιολογια δεν τους είχα δει ούτε με το κυαλι στα διαγωνίσματα. όλα είναι πιθανα

μην απελπιζεστε, έχετε αλλά 2 μαθήματα μπροστά σας. έχετε φτύσει αίμα τόσο καιρό, είναι κρίμα να αποθαρρυνεστε τώρα. ματς λοβ, καλή επιτυχία! ❤️
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Αν νιώσετε ποτέ άχρηστοι να ξέρετε ότι έχασα Α4 στάνταρ (για τα άλλα δεν ξέρω ούτε θέλω) και Δ4 το έλυσα μισό λόγω χρόνου. 2024 here I come.
Μην απογοητεύεσαι. Ούτε ξέρεις πόσο έγραψες, ούτε ξέρεις πόσο έγραψαν οι άλλοι, ούτε ποιες θα είναι οι βάσεις στις σχολές που θέλεις.
Εύχομαι καλή δύναμη και καλή επιτυχία στα υπόλοιπα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Μην απογοητεύεσαι. Ούτε ξέρεις πόσο έγραψες, ούτε ξέρεις πόσο έγραψαν οι άλλοι, ούτε ποιες θα είναι οι βάσεις στις σχολές που θέλεις.
Εύχομαι καλή δύναμη και καλή επιτυχία στα υπόλοιπα.
Ξέρω πόσο έγραψα περίπου γιατί μίλησα με την καθηγήτρια και τα λάθη που έκανα ήταν στάνταρ, δεν ήταν σε αιτιολογήσεις, τα απάντησα λάθος. Σε ευχαριστώ πολύ. Άντε να δούμε.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
για αυτο αφηστε τις παπαγαλοβιολογιες και δωστε μαθηματικα που αν διαβασεις και εχεις βασεις σε ολες τις ταξεις γραφεις ανετα.και εχεις και μεγαλυτερο ευρος σχολων.μια ιατρικη,φαρμακευτικη,κτηνιατρικη και μετα που θα μπειτε???κατι σχολες της πλακας που μπαινεις και απο επαλ.ενω στο πεδιο των μαθηματικων δεν ειναι μονο πολυτεχνεια.εχεις 1500 σχολες
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Ευκλείδη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρω πόσο έγραψα περίπου γιατί μίλησα με την καθηγήτρια και τα λάθη που έκανα ήταν στάνταρ, δεν ήταν σε αιτιολογήσεις, τα απάντησα λάθος. Σε ευχαριστώ πολύ. Άντε να δούμε.
Ποιες σχολές σε ενδιαφέρουν?
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Βασιλης1234

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ειχα γραψει 19.9 βιολογια το 2019 και αν ηταν να εδινα φετος με τις αιτιολογησεις που θυμαμαι απαιτουν οι ασκησεις δεν ξερω αν θα επιανα βαση μονο τα Α θεματα μπορουσα να λυσω και αυτα καποια τα πηγαινα βαση αποκλεισμου και οχι γιατι ηξερα καρφι την απαντηση ξεφτιλα...Οταν φυγετε απο το τρυπακι το εξετασεων θα γελατε με το πως σκεφτεστε αλλα ειναι φυσιολογικο και εγω που το λεω τα ιδια σκεφτομουν και θα ξανασκεφτομουν ακομα και αν ξαναεδινα φετος.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,758 μηνύματα.
Ειχα γραψει 19.9 βιολογια το 2019 και αν ηταν να εδινα φετος με τις αιτιολογησεις που θυμαμαι απαιτουν οι ασκησεις δεν ξερω αν θα επιανα βαση μονο τα Α θεματα μπορουσα να λυσω και αυτα καποια τα πηγαινα βαση αποκλεισμου και οχι γιατι ηξερα καρφι την απαντηση ξεφτιλα...Οταν φυγετε απο το τρυπακι το εξετασεων θα γελατε με το πως σκεφτεστε αλλα ειναι φυσιολογικο και εγω που το λεω τα ιδια σκεφτομουν και θα ξανασκεφτομουν ακομα και αν ξαναεδινα φετος.
καλα για να γραψεις 19.9 σπασικλακι θα ησουνα.νομιζω υπερβαλλεις.και μιλαμε για 4 χρονια μετα.αποκλειεται να τα χεις ξεχασεις τοσο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

Βασιλης1234

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
καλα για να γραψεις 19.9 σπασικλακι θα ησουνα.νομιζω υπερβαλλεις.και μιλαμε για 4 χρονια μετα.αποκλειεται να τα χεις ξεχασεις τοσο.
Και ομως μπηκα να τα δω για πλακα φιλε και τα α θεματα λεω νταξει θα τα απαντησω καρφι και σκανε κατι χρωματινες που τις σιχαινομουν κιολας απο τοτε και σκεφτομουν 5 λεπτα τι ειναι το σωστο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top